2017. december 13. - Luca, Otília
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. december 13. - Luca, Otília
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szépség » Mi a kedvenc parfümöd? (15 hsz.) Új hozzászólás
szepilonyka (Topikindító) 2009-01-11 20:32:49 Válasz erre
Nekem tobb is van, az egyik a Calvin Klein IN2U a másik a Bvlgari Omnia Crystalline. sot, estére van egy harmadik is :) Elizabeth Arden 5th Avenue. Alkalom és a kedvem szerint választok, mit magamra. A férfi illatok kozul a Hugo Boss No.6 és a Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme. Imádom oket.
Bugsbunny 2017-05-24 16:00:21 Válasz erre

Ma vásároltam egy új parfümöt - Calvin Klein Euphoria

Jessa81 2016-10-12 12:29:56 Válasz erre

Carolina Herrera 212

Bugsbunny 2016-02-19 12:12:51 Válasz erre

Valentino – Rock'n'rose

mariska4514 2015-02-20 14:51:02 Válasz erre

kedvenc férfi illatom a dohány

Előzmény: mariska4514 - 2015-01-22 16:03:48
mariska4514 2015-01-22 16:03:48 Válasz erre

legjobban a vanília  szerintem 

Előzmény: mariska4514 - 2015-01-14 18:12:54
mariska4514 2015-01-14 18:12:54 Válasz erre

Nincs kedvenc illatom, lényeg édes illata legyen.

Ludmilla01 2013-12-18 17:37:43 Válasz erre

Sziasztok! 
Látom FM parfüm a téma! Milyenek a tapasztalataitok?

Gabiee 2011-02-21 13:55:43 Válasz erre

Nekem sokáig a fehér diesel volt a kedvenc parfümöm. Most már valahogy megszoktam az illatát és nem is nagyon érzem magamon. Kipróbálnék valami más...De azért nem legyen nagyon borsos ára, ha mondjuk kb egy kategóriában van a diesel-el akkor jó. Nem szeretem a nagyon édes, már-már émelyítően édes illatokat. Ha valahol az édes és a fűszeres között lenne, az lenne a legjobb.  Bár sajnos parfümöt ajánlani egymásnak kicsit lutri, mert mindenkinek a bőrén másmilyen illata van egy- egy parfümnek...de azért megpróbálkoznék valami mással, ha ajánlanátok nekem az elképzelésemnek megfelelő parfümöt...

sweetnika77 2010-12-15 17:27:51 Válasz erre

Szerintem Jók az avonos parfümök finom illatuk van.De pl  a playboy parfümök is tartósak.

hemos 2010-11-27 17:39:13 Válasz erre

A női Paul Smith isteni. Nekem nagyon jó emlékek is fűződnek hozzá és ha megérzem, mindíg azok jutnak eszembe. De sajnos már nem kapni!

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Véres medál és gyémántos péniszgyűrű - 10 sztár bizarr ajándéka, amivel meglepték egymást

Véres medál és gyémántos péniszgyűrű - 10 sztár bizarr ajándéka, amivel meglepték egymást

A sztárok bizony mindig kitalálnak valamilyen őrültséget, mivel lephetnék meg egymás szülinapra, házassági évfordulóra vagy éppen karácsonyra. Néha egészen bizarr, sőt, olykor kifejezetten beteg ajándékokkal lepik meg a másikat. Kíváncsi vagy arra, mi lehet az a 10 szédületes dolog, amivel megajándékozták egymást a hírességek?

Tovább »
Milyen boszorkányos dolog történhet ma veled? - A  Luca-napi csillagjóslásból megtudod!

Milyen boszorkányos dolog történhet ma veled? - A Luca-napi csillagjóslásból megtudod!

December 13. a hónap egyik legboszorkányosabb napja! Nem csak Szent Lucát, a fény szentjét ünnepelik e napon, de ma van a boszorkányok napja is, mint amilyen Luca-asszony is. Vajon mivel bűvöl el ma a szent vagy éppen a boszorkány? Milyen varázslatos dolog történhet ma a csillagjegyekkel? A Luca-napi csillagjóslás bepillantást enged a mai nap eseményeibe!

Tovább »
Lelki társ vagy csupán partner? - A te párod melyik szerepet tölti be?

Lelki társ vagy csupán partner? - A te párod melyik szerepet tölti be?

A lelki társ különbözik az életben melléd szegődő partnertől. Akik nem találnak rá a lelki társukra, gyakran élik le az életüket egy remek személlyel, aki partnerük az életben. Ezek a kapcsolatok is nagyon kielégítőek lehetnek, hiszen gyakran kölcsönös bizalmon, tiszteleten és megbecsülésen alapulnak. Ám mindenki szeretné megtapasztalni a lelki társ közelségét.

Tovább »

Kalkulátor

Gyógyító Kristályok

Már az emberiség kezdete óta él az a hit, hogy a kristályok gyógyító erővel bírnak. Válaszd ki, mi a problémád, vagy betegséged, és megtudod, hogy mely kristállyal gyógyíthatod.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Vida Lídia

Access Bars Facilitátor

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Vida Lídia

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila