2017. június 27. - László
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. június 27. - László
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szépség » Mi a kedvenc parfümöd? (15 hsz.) Új hozzászólás
szepilonyka (Topikindító) 2009-01-11 20:32:49 Válasz erre
Nekem tobb is van, az egyik a Calvin Klein IN2U a másik a Bvlgari Omnia Crystalline. sot, estére van egy harmadik is :) Elizabeth Arden 5th Avenue. Alkalom és a kedvem szerint választok, mit magamra. A férfi illatok kozul a Hugo Boss No.6 és a Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme. Imádom oket.
Bugsbunny 2017-05-24 16:00:21 Válasz erre

Ma vásároltam egy új parfümöt - Calvin Klein Euphoria

Jessa81 2016-10-12 12:29:56 Válasz erre

Carolina Herrera 212

Bugsbunny 2016-02-19 12:12:51 Válasz erre

Valentino – Rock'n'rose

mariska4514 2015-02-20 14:51:02 Válasz erre

kedvenc férfi illatom a dohány

Előzmény: mariska4514 - 2015-01-22 16:03:48
mariska4514 2015-01-22 16:03:48 Válasz erre

legjobban a vanília  szerintem 

Előzmény: mariska4514 - 2015-01-14 18:12:54
mariska4514 2015-01-14 18:12:54 Válasz erre

Nincs kedvenc illatom, lényeg édes illata legyen.

Ludmilla01 2013-12-18 17:37:43 Válasz erre

Sziasztok! 
Látom FM parfüm a téma! Milyenek a tapasztalataitok?

Gabiee 2011-02-21 13:55:43 Válasz erre

Nekem sokáig a fehér diesel volt a kedvenc parfümöm. Most már valahogy megszoktam az illatát és nem is nagyon érzem magamon. Kipróbálnék valami más...De azért nem legyen nagyon borsos ára, ha mondjuk kb egy kategóriában van a diesel-el akkor jó. Nem szeretem a nagyon édes, már-már émelyítően édes illatokat. Ha valahol az édes és a fűszeres között lenne, az lenne a legjobb.  Bár sajnos parfümöt ajánlani egymásnak kicsit lutri, mert mindenkinek a bőrén másmilyen illata van egy- egy parfümnek...de azért megpróbálkoznék valami mással, ha ajánlanátok nekem az elképzelésemnek megfelelő parfümöt...

sweetnika77 2010-12-15 17:27:51 Válasz erre

Szerintem Jók az avonos parfümök finom illatuk van.De pl  a playboy parfümök is tartósak.

hemos 2010-11-27 17:39:13 Válasz erre

A női Paul Smith isteni. Nekem nagyon jó emlékek is fűződnek hozzá és ha megérzem, mindíg azok jutnak eszembe. De sajnos már nem kapni!

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Több ezer nő kipróbálta ezt az otthon készített maszkot, és legalább 10 évvel fiatalabbnak tűnnek!

Több ezer nő kipróbálta ezt az otthon készített maszkot, és legalább 10 évvel fiatalabbnak tűnnek!

Megmutatjuk azt a kiváló házilag elkészíthető krémet, ami segít megfiatalítani a bőrödet, és majdnem tíz évvel fiatalabbnak is tűnhetsz általa. Több ezer nő próbálta már ki, és mindannyian elégedettek voltak vele.

Tovább »
12 jele annak, hogy nem iszol elegendő vizet

12 jele annak, hogy nem iszol elegendő vizet

Nincs jobb a világon, mint egy pohár jéghideg tiszta víz. Ennek ellenére sokan nem isznak elegendő vizet naponta, ezáltal megfosztják magukat a világ egyik legnagyobb természeti erőforrásától. Pedig, ha nem fogyasztasz elég vizet, az a testedet is károsítja. Ha az alábbi jeleket tapasztalod magadon, akkor azonnal igyál meg egy nagy pohár tiszta vizet!

Tovább »
Mi emészti tudat alatt a lelkedet? - A Szent Szkarabeusz elárulja neked!

Mi emészti tudat alatt a lelkedet? - A Szent Szkarabeusz elárulja neked!

A szkarabeuszt szentként tisztelték az ókori egyiptomiak – különösen a fáraók, kiknek szimbóluma is volt –, mert úgy tartották, hogy a hosszú élet, az örökkévalóság, az egészség és Ré, a Nap isten jelképe. Ez a szent bogár most arra hivatott, hogy felfedje előtted a titkot, mi az, ami titkon rágja a lelkedet, mi emészt téged, ami miatt nem tudsz fejlődni és tovább lépni az életben.

Tovább »

Kalkulátor

Harmónia horoszkóp

Minden csillagjegynek másra van szüksége ahhoz, hogy harmóniában éljen önmagával és környezetével egyaránt. Ahhoz, hogy megtudd, neked mire van szükséged, válaszd ki a csillagjegyedet!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Katharine Wood

Horary asztrológus

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Katharine Wood

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila