2017. november 21. - Olivér
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. november 21. - Olivér
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Család, otthon » VÁRATLAN TERHESSÉG 21 ÉVESEN!!!!!!!!!!!!!! (28 hsz.) Új hozzászólás
Afrodite (Topikindító) 2009-01-06 15:17:41 Válasz erre
Sziasztok.
Múlthónapban óvszerrel védekeztem a barátommal, ami szétszakadt-másnap reggel rögtön bevettem az ESCAPELLE nevü esemény utáni tablettát. Ma derült ki, hogy terhes vagyok... Most nemtudom mi lesz, mert egyedül maradtam ebben a helyzetben, és nagyon el vagyok keseredve!! Én mindenképp megakarom tartani, nem tudnám elvetetni, de tanulok+az anyagiak....és mindenki le akar beszélni. Mindenki arra akar rávenni, hogy öljem meg ezt a gyereket. Mit tennétek a helyemben????????
timi0510 2017-06-21 18:00:43 Válasz erre

Kedves Kismama!

Fiatal boldog házaspár vagyunk, nagy családban nőttünk fel, de sajnos nincs gyermekünk, ezért szeretnénk örökbe fogadni! Ha olyan helyzetben vagy, hogy nem tudod vállalni gyermeked felnevelését, de szeretnél boldog és szeretetteljes életet biztosítani neki, kérlek, jelezd nekünk bátran a timesz0510@gmail.com –on.

Köszönjük a megkeresésed!

Üdvözlettel, Timi és Zoli

amina76 2010-06-26 21:07:10 Válasz erre

Szia Afrodité!

Nem tudom szoktál-e még ide járni? Számításom szerint már rég anyuka vagy!Vagy nem? Remélem megtartottad a babát,mert én is nemrég lettem anyuka és felemelő érzés. Látom páran még mindig javasolják,hogy tartsd meg, pedig már lejárt a határidő,azért rendes tőlük.Ha valamiben segíthetek,írj.Üdv: Amina76 

Előzmény: Afrodite - 2009-01-06 15:17:41
Juanita(boszi) 2010-06-24 18:01:13 Válasz erre

Szia Kedves!

Ez nagyon nehéz döntés és én amondoja vagyok ezt neked kell meghoznod,nem támaszkodhatsz másra(kivéve a barátod).Könnyü lenne azt mondani vetezsd el vagy éppen tartsd meg.Azért ez nem ilyen egyszerü,egy gyerek mint szellemi mint pedig anyagi vonzatában is mérlegelendö!Illetve a legfontosabb készen állsz hogy anya legyél??mert onnastol kezdve az életed megváltozik,mint egy anyaoroszlán ugy fogsz viselkedni és a gyermeked lessz az elsö az életedben,a többi háttérbe szorul,se bulizás,se függetlenség,felelösségel tartozol egy kis élet iránt.A legföbb dolog a párod hogy gondolja ,ne egyedül akarj belevágni mert az nagyon nehéz.Az hogy "megölni" egy gyereket nem tartom helyes kifejezésnek,ha tudod vállalni mindne téren és megtudsz adni mindent a picinek akkor evidens hogy megtartod,de a mai világba felelötlenül semmire nem lehet szülni".Én nem lebeszélni akarlaktávol álljon tölem mert nem ez a te döntésed,neked kell tudnod egy gyermek a világon a legcsodálatosabb dolog egy nő életében és a legszebb.Én azt tanácsolom mérlegelj és ne hoz felelötlen döntést.ÉN személy szerint minden jót kívánok neked és akárhogy is döntesz sok kitartás és eröt kívánok neked! Minden jót

Betta06 2010-06-24 16:46:07 Válasz erre

Szia!

Szintén 21 éves vagyok, és terhes.7 éve vagyunk együtt a barátommal.
Nálunk a párom és családja nem akarta a babát, de én megmondtam nekik hogy nem vetetem el.Ahogy elkezdett nőni a hasam minden megváltozott.Már nagyon szertné a picit, és már bánja hogy az abortuszon gondolkozott.

Szerintem is tartsd meg a picit. Annál jobb érzés nincs amikor a hasadban rugdalózik a picike.

Rod 2009-01-27 19:30:50 Válasz erre
Szia!

Szerintem tartsd meg, az élet legszebb örömét veszítenéd el. Inkább tanulj mások hibáiból, mint a saját bőrödön. Tudom, hogy nehéz manapság ez a dolog anyagilag, de a szeretet, amit a saját gyerekedtől kaphatsz, biztosan kárpótol majd. Ez az én véleményem.
kitti_986 2009-01-27 18:55:41 Válasz erre
Én ugyanebben a cipőben jártam csak 18 évesen.De végül megtartottam és nem bánom.Azt bánom ,hogy az iskolát nem sikerült befejeznem, de majd folytatom később.Mondjuk nállam minden szerencsésen alakult.Amikor már nem lehetett elvetetni édes anyám teljesen melletem állt(addig ö is azt mondta, hogy vetesem el).És a párommal is minden helyre jött.Azóta már van még egy babám ugyanugy ö tőlle.De sajna nem mindenki ilyen szerencsés!
Kyda 2009-01-25 12:45:09 Válasz erre
Sziasztok!
Senkinek sem könnyű,aki manapság babát vállal. Egyedül azoknak, akiknek a szülei, vagy a párja szülei tele vannak pénzzel.
Sem az én szüleim, sem a páromé nem így állnak, sőt a párom már az apukáját is elveszítette. Tavaly úgy döntöttünk, hogy a közös jövőnket megalapozzuk, és belefogtunk egy építkezésbe. Nem kell ragoznom, hogy mennyibe kerül... Aztán kiderült, júniusban, hogy babát várok. Pont a lapraszerelt bútorokat raktuk össze, az utolsó simításokat végeztük. Feltettem a kérdést a páromnak, hogy mi legyen, és szerencsére társ volt abban, hogy megtartsuk. Nem vagyunk házasok sem, én 22 vagyok, ő 24. Már csak 3 hetem van a kiírt időpontig, és teljes szívemmel mondhatom, hogy nem bántuk meg! Nagyon sok a havi kiadásunk, mégis tisztább a lelkiismeretem, hogy a saját véremet nem öltem meg. Megdöbbentő, hogy alig látni a hüvelyi UH-n, de már dobog a pici szive...Nem lettem volna rá képes, és ne aggódj Te sem! Ha már így állsz hozzá, biztosra veszem, hogy nagyon jó anyuka leszel a nehézségek ellenére is! Remélem a párod társ lesz a helyzetben és nem futamodik meg. Én soha nem fogom elfelejteni azt ar arcot, amikor a pici először rugta meg a párom tenyerét.

Szóval kívánok neked/nektek kitartást és sok-sok boldogságot!
A női megérzésem azt súgja, hogy jó anyukája leszel. Soha ne kételkedj magadban! Azt, hogy mások mit mondanak, az nem fontos. Egyedül a te érzéseid számítanak.
cabir 2009-01-15 18:50:35 Válasz erre
Szia! Nagyon sajnálom, hogy a lányod ilyen kilátástalan helyzetben van.
A GYES alanyi jogon jár, ha magyar állampolgár, bár nem éppen sok, 28 000 Ft.
A 180 nap munkaviszony a GYED-hez kell.
Úgy tudom, terhesség alatt, ha nem volt meg a 180 nap munkaviszony, nem jár juttatás, de a baba megszületése után automatikusan jár a GYES.
Előzmény: Polaris - 2009-01-15 05:22:01
ankhesenaton 2009-01-15 11:02:40 Válasz erre
Kedves Polaris,

Nagyon meghatott a történeted.
Túlzás lenne azt írnom, hogy megértelek, mert szerintem fel sem bírom fogni, mit jelent egy ilyen kilátástalan helyzetben lenni.

Lehet nem tudok sokat segíteni, de talán felhívhatjátok a Válságterhesség Alapítványt - honlapjuk www.valsagterhesseg.hu
Ők nem csak örökbeadással foglalkoznak, sőt. Próbálnak segíteni bajba jutott, kilátástalan helyzetben levő kismamáknak is. Talán tudnak a lányod számára is valamilyen megoldást, álláslehetőséget!

Ha még megtudok mást is, mindenképp beírom.

Gondolok rátok!
csutkaroza 2009-01-15 10:39:38 Válasz erre
Szia!

Megértem az álláspontodat. Én anyukámmal, az ő anyukájával és az öcsémmel élek együtt. Édesanyám 5 év után hála istennek ujra eltudott helyezkedni, mert a kínai betörésével elveszítette a munkáját. És 5 éven keresztül nem volt munkája, max eljárt takarítani, meg kijárt egy tanyára kapálni, de így is havi 20-30 ezer forint jutott. Nekem is van szép kis diplomám :S Már a falról is levettem, hogy ne is lássam, hogy ott lóg majdnem 1 millió forint. :( Elhelyezkedni nem tudok én se. És nemhogy 100, de legalább 300 önéletrajzot küldtem el, és nagyon szégyenletes, hogy nem válaszoltak nemleges válasz esetén. Rengeteg pénzemet elvitte az interjúzás. De semmi. Pedig én várok kismanót. :( Nagyon nehéz elhelyezkedni. Én most találtam egy ugymond kiskaput, mert ugye tb-t fizetni kell magam után. Tehát elmentem ápolásira nagyimmal, kapok havi 20635 forintot. Napi 4 órás bejelntettnek minösűl.
Hogy nektek meglegy a minimimum, ahoz egy barát lenne a legjobb. Bánt hogy ilyen helyzetben vagytok, de utánanézek, hogy mit tudnátok tenni. Tudom hogy nehéz, és nagyon szeretnék segíteni.
És igazad van, a társadalom szégyene!!!
ha nem szeretnél ide írni, itt a mailom: csutkaroza@gmail.com
Jó lenne ha leírnád, hogy merre lakotok stb. Tényleg segíteni akarok.
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Gyakran szédülsz? - A szédülés 5 tünete, amit nem szabad figyelmen kívül hagyni!

Gyakran szédülsz? - A szédülés 5 tünete, amit nem szabad figyelmen kívül hagyni!

A szédülés mindenkivel megeshet, néha ok nélkül is. Túl gyors felállás, dehidratáltság, kimerülés… gyakoriak, melyek nem adnak okot túlzott aggodalomra. Azonban néha krónikusabb, mint ahogyan észleljük. Ha gyakran elszédülsz felállás után, vagy mozgás közben, lehet, hogy többről van szó. 

Tovább »
6 zseniális logikai fejtörő, amit nem is olyan könnyű megoldani!

6 zseniális logikai fejtörő, amit nem is olyan könnyű megoldani!

Ma nem is egy, hanem rögtön 6 elképesztően szórakoztató és zseniális logikai fejtörőt hoztunk azért, hogy a kedvedben járjunk! De jobb, ha tudod, hogy ezek nem lesznek ám olyan könnyűek, komolyan meg kell dolgoztatnod ahhoz az agyadat, ha meg akarod kapni a helyes válaszokat! Na jó, azért nem is kell majd őket túlbonyolítani, mert hajlamosak vagyunk ilyenkor túl logikázni a dolgokat, mikor egyszerűen csak észre kellene venni a teljesen nyilvánvaló jeleket…

Tovább »
Válassz egy tündért és fedezd fel, mivel vonzod magadhoz az embereket - Képes pszichológiai teszt

Válassz egy tündért és fedezd fel, mivel vonzod magadhoz az embereket - Képes pszichológiai teszt

A tündérek ragyogó spirituális teremtmények, amelyekre „lefokozott” angyalokként, vagy varázslók szolgálójaként tekintenek. A mesékben gyakran vonzó és elbűvölő erdei szellemek, akik rejtve maradnak az emberek elől. A tündérek különböző és sokszínű osztályokba sorolhatók, így választásod elárulja, hogy mivel vonzol magadhoz másokat. 

Tovább »

Kalkulátor

Hajápolási 1 x 1

Ahhoz, hogy hajadról megfelelően tudj gondoskodni, ismerned kell annak természetét és állapotát, hogy egyedi igényeinek eleget tehess. Észre kell venned a problémákat, hogy megfelelő hatékonysággal léphess fel ellene.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Seress Attila

Keresztény jövőlátás (jóslás)

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Seress Attila

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila