2017. május 28. - Emil, Csanád
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. május 28. - Emil, Csanád
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szex, szerelem » BELARA fogamzásgátló tabletta (165 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Leila16 (Topikindító) 2009-01-03 17:14:18 Válasz erre
Sziasztok!!!
Engem csak az érdekelne hogy ki szed Belara nevű fogamzásgátó tablettát.Mert én most éppen azt kezdtem el szedni és szeretném tudni hogy kinek milyen véleménye van a készítményről!
Nebelstreif 2017-05-02 16:26:49 Válasz erre

ELKELT a Belara fogigátló.

Előzmény: Nebelstreif - 2017-04-20 23:42:34
Nebelstreif 2017-04-20 23:42:34 Válasz erre

Sziasztok!

Eladó 2 levél Belara 0,03 mg/2 mg fogamzásgátló tabletta (04/2019 lejáratúak). 2x2000 ft, külön is vihetőek.

Debrecenben személyes átvétel, egyébként postázni tudom, a pk. a vevőt terheli.

bertok90@gmail.com-ra írjatok ezzel kapcs.

Szép napot!

Nebelstreif 2017-04-20 23:38:55 Válasz erre

Sziasztok!

Eladó 2 levél Belara 0,03 mg/2 mg fogamzásgátló tabletta (04/2019 lejáratúak). 2x2000 ft, külön is vihetőek.

Debrecenben személyes átvétel, egyébként postázni tudom, a pk. a vevőt terheli.

bertok90@gmail.com-ra írjatok ezzel kapcs.

Szép napot!

EperAnna 2017-02-12 14:55:24 Válasz erre

Sziasztok!

Eladó egy havi Triodena fogamzásgátló tabletta, 2019.01. lejárattal. 2000.-plusz postaköltség.

Akit érdekel, írjon,  eper101@gmail.com-ra, és megbeszéljük a részleteket.

tsokiskex 2017-01-02 11:33:57 Válasz erre

Sziasztok! Egy levél Belarám maradt múlt hónapról, ugyanis útközben másra váltottam, és 3 havit szoktam megvenni. Aki ilyet szed annak szivesen eladnám ezt az egyet. E-mail címem: twiki9@gmail.com

szesztibrigi 2016-12-27 23:15:45 Válasz erre

Sziasztok,

gyogyszervaltas miatt feleslegesse valt 3 level Belara fogamzasgatlom. Azonnal tudom postazni.

Erdeklosni: chocco_me kukac hotmail pont com cimen.

udv,

Brigi

nightwica 2016-11-14 22:26:47 Válasz erre

Elkelt a Belara, köszi!

Előzmény: nightwica - 2016-11-09 18:46:02
nightwica 2016-11-09 18:46:02 Válasz erre

Sziasztok! Van 2 levél eladó Belara fogamzásgátlóm. Sokat váltottam ki egyszerre, de közben az orvos tanácsára áttértem másikra, ez meg a nyakamon maradt. Szeretném őket eladni, Budapesten tudnám átadni. 2018 szeptemberéig jó még, szóval soká :) Keressetek a wica 93 @gmail. com (szóközök nélkül) ímélcímen, vagy az ez alapján megtalálható Facebook profilon

Aandye 2016-08-22 10:15:26 Válasz erre

Van egy levél eladó Belara fogamzásgátlóm. Egy szem se hiányzik belőle. Sokáig jó még, 2 hónapja váltottam ki. Budapest VII. kerület, de postázom is szívesen. Kontakt: aandye@gmail.com

Zsuzseeh 2016-08-19 17:49:15 Válasz erre

Sziasztok! :)

Sajnos 4 év után abba kell hagynom a Belara szedését. Eladóvá vált 4 levél, 2018/7-ig felhasználhatóak!

Ha érdekel, ide írhatsz: zsuzseeh@gmail.com

Zsuzsi

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

5 figyelmeztető jel a felsőbb énedtől, amit soha ne hagyj figyelmen kívül

5 figyelmeztető jel a felsőbb énedtől, amit soha ne hagyj figyelmen kívül

Biztosan érezted már néha a magasabb rezgést, azaz egy olyan belső hangot, amely megpróbál meggyőzni arról, hogy éppen mi a megfelelő, amit tenned kellene adott pillanatban. Ez a kis hang felfogható úgy, mint a magasabb éned, őrangyalod, egy olyan energia, mely próbál kommunikálni veled.

Tovább »
A mágikus kör jóslata - Tudd meg, mit jövendölnek neked a mandalák!

A mágikus kör jóslata - Tudd meg, mit jövendölnek neked a mandalák!

A mandala szó a szanszkrit nyelvből ered és szent vagy mágikus kört jelent. Tömörített formában megtalálhatjuk bennük az emberi létezéssel kapcsolatos tapasztalatokat, egy érzékelhető képben megjelenítve.

Tovább »
6400 kilométert tekert, hogy beteljesítse a neki szánt jóslatot és meglelje élete szerelmét

6400 kilométert tekert, hogy beteljesítse a neki szánt jóslatot és meglelje élete szerelmét

Mahanandia nem mindennapi életéből könyv készült, és egy indiai rendező már a filmadaptáción is dolgozik. Még a National Geographic is kíváncsi volt annak az indiai férfinak a történetére, aki feladta régi életét azért, hogy 6400 kilométert kerékpározzon Svédországba az újért és hogy viszontlássa élete szerelmét, akit a falu jósa jósolt meg neki.

Tovább »

Kalkulátor

Harmónia horoszkóp

Minden csillagjegynek másra van szüksége ahhoz, hogy harmóniában éljen önmagával és környezetével egyaránt. Ahhoz, hogy megtudd, neked mire van szükséged, válaszd ki a csillagjegyedet!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Vargyai Györgyi

Spirituális személyiségfejlesztő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Vargyai Györgyi

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila