2017. február 22. - Gerzson
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. február 22. - Gerzson
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szex, szerelem » BELARA fogamzásgátló tabletta (162 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Leila16 (Topikindító) 2009-01-03 17:14:18 Válasz erre
Sziasztok!!!
Engem csak az érdekelne hogy ki szed Belara nevű fogamzásgátó tablettát.Mert én most éppen azt kezdtem el szedni és szeretném tudni hogy kinek milyen véleménye van a készítményről!
EperAnna 2017-02-12 14:55:24 Válasz erre

Sziasztok!

Eladó egy havi Triodena fogamzásgátló tabletta, 2019.01. lejárattal. 2000.-plusz postaköltség.

Akit érdekel, írjon,  eper101@gmail.com-ra, és megbeszéljük a részleteket.

tsokiskex 2017-01-02 11:33:57 Válasz erre

Sziasztok! Egy levél Belarám maradt múlt hónapról, ugyanis útközben másra váltottam, és 3 havit szoktam megvenni. Aki ilyet szed annak szivesen eladnám ezt az egyet. E-mail címem: twiki9@gmail.com

szesztibrigi 2016-12-27 23:15:45 Válasz erre

Sziasztok,

gyogyszervaltas miatt feleslegesse valt 3 level Belara fogamzasgatlom. Azonnal tudom postazni.

Erdeklosni: chocco_me kukac hotmail pont com cimen.

udv,

Brigi

nightwica 2016-11-14 22:26:47 Válasz erre

Elkelt a Belara, köszi!

Előzmény: nightwica - 2016-11-09 18:46:02
nightwica 2016-11-09 18:46:02 Válasz erre

Sziasztok! Van 2 levél eladó Belara fogamzásgátlóm. Sokat váltottam ki egyszerre, de közben az orvos tanácsára áttértem másikra, ez meg a nyakamon maradt. Szeretném őket eladni, Budapesten tudnám átadni. 2018 szeptemberéig jó még, szóval soká :) Keressetek a wica 93 @gmail. com (szóközök nélkül) ímélcímen, vagy az ez alapján megtalálható Facebook profilon

Aandye 2016-08-22 10:15:26 Válasz erre

Van egy levél eladó Belara fogamzásgátlóm. Egy szem se hiányzik belőle. Sokáig jó még, 2 hónapja váltottam ki. Budapest VII. kerület, de postázom is szívesen. Kontakt: aandye@gmail.com

Zsuzseeh 2016-08-19 17:49:15 Válasz erre

Sziasztok! :)

Sajnos 4 év után abba kell hagynom a Belara szedését. Eladóvá vált 4 levél, 2018/7-ig felhasználhatóak!

Ha érdekel, ide írhatsz: zsuzseeh@gmail.com

Zsuzsi

hreny1989 2016-06-27 20:20:01 Válasz erre

Szia!

Esetleg ha még aktuális nekem van eladó Belara fogamzásgátlóm. Gyógyszerváltás miatt eladó bontatlan állapotban 3X21 levél.

Felhasználható: 03/2017

Elérhetőségem: hreny1989@freemail.hu

Budapesten személyesen átvehető.

Reni

Előzmény: Eszty0626 - 2015-11-20 12:23:32
d.rencsy 2016-06-24 11:51:05 Válasz erre

Sziasztok!

Van eladó 3 levél BELARÁM!

érd.: d.rencsy@gmail.com

d.rencsy 2016-06-24 11:46:47 Válasz erre

Szia!

MEgvan, igen! Pesten átvehető, de postázni is tudom!

Előzmény: nightwica - 2016-04-19 17:40:25
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

7 híres történelmi személy és az ő abszurd házi kedvenceik - És még azt hitted te vagy állatbolond?!

7 híres történelmi személy és az ő abszurd házi kedvenceik - És még azt hitted te vagy állatbolond?!

Rengetegen vagyunk mi állatbolondok. Imádjuk a cirmikénket, a kutyukánkat, a szőrős kis nyavalyásainkat. Sokan áhítozunk arra, hogy tigrist, Ace Ventura Pöcök makákóját meg hasonló cukiságokat tartsunk. Hát, nekünk átlagembereknek ez sajna ritkán jön össze, de nem úgy ennek a 7 történelmi hírességnek, akik igazán furcsa háziállatokat tartottak!

Tovább »
Mi rejlik lelked Szent Gráljában, amivel másokat gyógyíthatsz? - A Szent Grál horoszkóp felel Neked!

Mi rejlik lelked Szent Gráljában, amivel másokat gyógyíthatsz? - A Szent Grál horoszkóp felel Neked!

A misztikus Szent Grálról évszázadok óta keringenek fantasztikus legendák. A kehely, amiből Jézus az utolsó vacsorán ivott. A kehely, amibe Jézus vérét felfogták a kereszten. A kehely, ami kedvesére, Mária Magdolna méhére utal. A kehely, ami gyógyít. Vajon a te lelked Szent Gráljában mi rejlik, amivel meggyógyíthatsz másokat? Kattints a csillagjegyedre és megtudod!

Tovább »
Az exedhez fűződő kötelék meggátolja, hogy rátalálj a lelki társadra - Vágd el minél hamarabb!

Az exedhez fűződő kötelék meggátolja, hogy rátalálj a lelki társadra - Vágd el minél hamarabb!

„Nem beszélek vele soha többé! A legszörnyűbb ember, akivel valaha találkoztam, annyira utálom!” Előfordult már, hogy ezeket mondogattad az exedről? A válasz biztosan igen, hiszen ez mindenkivel előfordult már. Minden embernek tört már össze a szíve, legalább egyszer az életben, és ez a cikk pontosan nekik szól!

Tovább »

Kalkulátor

Wellness otthon

Ha egy kis felfrissülésre vágysz, próbáld ki az Ázsiából érkezett wellness-módszereket. A Távol-Kelet lazító gyakorlataival és fürdőtippjeivel garantáltan elűzheted a stresszt. Válassz, melyikre vágysz éppen?!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Olajos Erika

Betegség-szimbólumok szakértője

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Olajos Erika

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila