2017. május 27. - Hella
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. május 27. - Hella
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Divat » kismamaruhát hol? (5 hsz.) Új hozzászólás
szerénke (Topikindító) 2006-08-30 21:54:58 Válasz erre
váratlanul lettem terhes és már a második hónapban alig jönnek rám a ruhák. eddig eszembe sem jutott volna kismamaruhás boltokat nézegetni, így fogalmam sincs hol lehet divatos kismama ruhákat kapni. mit ajánlotok? utálom a kantáros nadrágokat, szexis kismama szeretnék lenni! segítsetek!
byalexx 2016-08-10 08:31:20 Válasz erre

A legnépszerűbb Nike és Adidas futócipők, focicipők és kosárlabdacipők webáruháza. Nike és Adidas táskák, papucsok és egyéb sportruházat. -  [url=https://www.ecipo.hu/]https://www.ecipo.hu/[/url]

popocici2 2015-02-03 17:04:29 Válasz erre

A turiba!

kissaniko111 2013-12-09 10:13:03 Válasz erre

Szia!

Ha esetleg netről rendelnél, náluk kapható nagyon jó minőségű kismamaharisnya >>> www.harisnyadepo.hu (a gyógyharisnyáknál keresd) ha valamit nem tudsz akkor nyugodtan hívd őket, nagyon kedvesek és segítenek :)

ritus 2006-08-30 21:59:39 Válasz erre
Tényleg, már két hónaposan ennyire látszik, és kismama ruha kell? Én láttam a Westendben egy jó kis boltot. A kajálda szinten van. Felsők, nadrágok, ruhácskák is vannak. Nagyon divatosak. Én nem régen szültem, de a nővérem ruháit hordtam, úgyhogy nem kellett vásárolnom külön. De ezt nézd meg, érdemes.
Előzmény: szerénke - 2006-08-30 21:54:58
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

10 életterület, ahol érdemes nagytakarítást végezni - Vigyél energiát az életedbe!

10 életterület, ahol érdemes nagytakarítást végezni - Vigyél energiát az életedbe!

Ahhoz, hogy rendet tehess az életedben, ideje megszabadulni a lakásodban uralkodó rendetlenségtől. Elérkezett tehát az idő, hogy megszüntesd a káoszt, így életed más területein is eluralkodik majd a rend. Az alábbiakban megtudhatod, hogy a Feng shui segítségével hogyan vihetsz energiát az életedbe!

Tovább »
10 ír közmondás, ami segít elkerülni azt, hogy önsorsrontó legyél

10 ír közmondás, ami segít elkerülni azt, hogy önsorsrontó legyél

Az írek rendkívül vidám, optimista és bohókás emberek, pedig nekik sem volt mindig fenékig tejfel az élet. Mégis az derül ki a közmondásaikból, hogy tipikusan azok az emberek, akik mindig mindenben képesek meglátni a jót. Ebben segít neked is ez a 10 ír közmondás, ami rávilágít arra, hogyan kerüld el, hogy önsorsrontó legyél!

Tovább »
Mennyei virág-teszt - Milyen mennyei erénnyel láttak el az égiek, melynek tudatában sem vagy?

Mennyei virág-teszt - Milyen mennyei erénnyel láttak el az égiek, melynek tudatában sem vagy?

A mennyei erényekről a Szentírás is tett említést, hiszen születésünkkor mindannyian kapunk egyfajta mennyei ajándékot, és csak rajtunk áll, hogy élünk-e vele, vagy sem? Téged vajon milyen mennyei erénnyel ruháztak fel az égiek, melynek lehet, hogy tudatában sem vagy? Ha teszteled magad, máris kiderül!

Tovább »

Kalkulátor

Gyógyítsd meg a csakráidat!

Megesik, hogy látszólagos ok nélkül vagyunk letörtek, és rossz a közérzetünk. Ilyenkor lehet, hogy csak valamelyik csakránk működésével van gond. A problémán viszont segíthetünk.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Piros Katalin

Schüssler só tanácsadó, sorselemző

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Piros Katalin

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila