2018. augusztus 18. - Ilona
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. augusztus 18. - Ilona
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » segítek!aki kéri!átok-rontás, bnegatív eneriga levétel szellemi leki síkon! (22 hsz.) Új hozzászólás
zsazsy (Topikindító) 2008-12-20 16:31:39 Válasz erre
Sokan várnak segítséget átok-rontás levételben!Szívesen segítek!Nézzétek meg blogomat is:
kristalycentrum.blogspot.com
privi szvitek@gmail.com

spirituális metafizikusként sok hasonló helyzetben levő léleknek segítettem már, mert ez lelki-szellemi kérdés, s oylan megoldást is igényel!köszönöm a bizalmat!zsóka
hunvidor 2011-09-15 06:52:33 Válasz erre

Kedves  Zsoka

Segitségét kérném  hogy megnéze vane rajtam rontás vagy átok vagy bármi

mert sajnos ugyérzem semisem sikerül akármiben kezdek.

Nagyon szépen köszönöm: sz:  1947 01 09

Emese04 2011-09-14 19:25:37 Válasz erre

Szia! Úgyérzem, csak te segíthetsz, már csak erre tudok gondolni, hogy van rajtam,rajtunk rontás. Hiszem,hogy ilyen dolog van, és szertném ha levennéd rólam rólunk. Köszönettel Emese.

krisztina4505@gmail.com 2011-09-14 11:19:47 Válasz erre

Kedves Zsóka! Szeretném tudni, hogy van-e rajtam rontás, vagy átok? Ha igen szeretnélek megkérni, hogy légyszives vedd le rólam! Úgy érzem, mire elérném a célomat mindíg jön valami, ami keresztülhuzza a terveimet! Ha tudsz kérlek segíts nekem!  Szeretettel: krisztina

Előzmény: zsazsy - 2008-12-20 16:31:39
Mirjam14 2011-09-13 13:39:24 Válasz erre

Szia! Szeretném ha megnéznéd és levennéd ha van rajtam rontás, vagy átok, mert úgy érzem semmi nem sikerül úgy, ahogy azt szeretném. Minden zátonyra fut, amit eltervezek, vagy amit igazán szeretnék. Nagyon rossz időszakom van már elég régóta, de most különösen. A segítségedet előre is köszönöm.

vanessa17 2011-09-13 05:17:34 Válasz erre

Szeretném ha megnézné és levenné ha van rajtam rontás átok mert azt érzem semmi nem sikerül úgy ahogy szeretném illetve nagyon negatív vagyok talán ebböl kifolyólag is lehet ez a  próbléma.Segitségét  elöre is köszönöm !

szigetközi 2011-08-31 10:09:47 Válasz erre

Kedves Zsóka!

Kérlek, nézd meg, van-e rajtam valamilyen rosszakarat, mert zátonyra fut minden....

Köszönöm.

Etelka

minibbox 2011-08-30 09:29:11 Válasz erre

Szia!

Kérlek nézz rám átok ügyben,mert gyanús a dolog.

Köszönettel Szabina

limu 2011-08-29 08:41:40 Válasz erre

Szia !  Szeretnélek én is megkérni hogy nézzél meg engem rontás kapcsolatban va e rajtam és ha van hogyan lehet leveni ! Köszönöm privát üzentbe leírom a nevem is szül 1980.01.23 köszi

Danevi 2011-08-27 21:44:08 Válasz erre

Szia!

Szeretnélek megkérni arra, hogy nézd meg van-e rajtam rontás, vagy átok. Amennyiben igen, kérlek segíts megszabadítani tőlük, mert úgy érzem az életem évek óta zátonyra fut.

Köszönöm: Jucus

cabir 2010-10-03 13:53:47 Válasz erre

Igen, a másik oldal is meg lehet érteni, persze, hogy a jósnők és a többi ezo szolgáltatók is csak emberek, enniük kell, és az is tény, hogy az ingyen szolgáltatókat, és olcsójánosokat egyesek semmibe veszik. Igen, ha tényleg profi a szakmában, kérjen pénzt, mert komoly idegmunka, de vigyázni kell, ne szaladjon el vele a ló. Van olyan jósnő, aki tizenötezret kér tíz perces jóslásért, és csak általánosságokat mond.Egy diplomás nyelvtanár meg háromezerért tanít másfél magánórát...

Az is gond, hogy nehezen ellenőrizhető, hogy az ezo szolgáltató mennyire profi, attól, hogy nagy hírverést csinál maga körül, a TV-ből lóg nem biztos, hogy jó is. Ehhez képesség is kell, nem elég egy boszorkány tanfolyam - viszont ha nincs szakmai előélete, akkor kevesebb vendége lesz. Ha nem hirdeti magát, akkor nem mennek hozzá. Viszont attól, hogy egy hirdető csodaguru kiállít egy tetszetős weboldalt, és kimásol könyvből hangzatos közhelyeket, még nem biztos, hogy profi - akkor is, ha szeretettel, jóindulattal áll hozzá a dolgokhoz. Sokan írják: "egy felső hatalom adta a képességeimet, az UFO-któl  - angyaloktól, Szűz Máriától stb. kaptam sugallatot" lehet, hogy így van, de lehet, hogy enyhén skizo, vagy uram bocsá - csaló. Nem lehet tudni.
Aki ezo szolgáltatóhoz megy, igazából csak a sötétben tapogatózik, lutri, beválik -e az, akiben bízik. És ez csak akkor derül ki, ha vaskos tízezreket ott hagyott. Ez pedig nagy hazárdjáték.

Melinda, igazad van, az ebben a rossz, hogy nem lehet ellenőrizni ezeket a dolgokat olyan egyértelműen, mint a fodrászt, manikűrt.  A jóslásnál gyakran lehet a jóslat önbeteljesítő, ráadásul a jövő mozgásban van, mi is alakíthatjuk. A rontás levétel, szerelmi kötés (ezzel etikailag sem értek egyet) is valakinél működik, valakinél nem - és horror összegekbe kerül. Sokszor láttam már olyan eseteket, mikor egyeseknél nem működött a szerelmi kötés, számon kérte a boszitól, de az azzal küldte el, hogy biztos azért nem jött be, mert túl negatív... Igen, nagyon ellenőrizhetetlen.

Életemben már többször voltam jósnőnél - és megdöbbentő volt, hogy olyan dolgokat árultak el rólam, ami tényleg igaz volt, és több jóslat bejött már. Bár őszintén szólva eddig egy jósnőt sem tudok mondani, akivel száz százalékig meg voltam elégedve, voltak tévedések, és elég hamar lezavartak. Volt olyan is, aki két órát váratott, és szinte mindegyik feketén dolgozott.

Ettől eltekintve nem kell eírni ezt a szakmát, de nagyon oda kell figyelni, kiben bízunk!

Előzmény: zsazsy - 2008-12-20 16:31:39
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Milyen varázslat aktiválódik az életedben? - A Fehér Mágia Tarot Varázslat kártya megsúgja!

Milyen varázslat aktiválódik az életedben? - A Fehér Mágia Tarot Varázslat kártya megsúgja!

Nem csak akkor ütheti fel a fejét életünkben a varázslat, amikor mi magunk, vagy mások teszünk róla. Ennél természetesebb módokon is megjelenhet, akár az isteneknek, az égieknek köszönhetően, vagy egy-egy erőteljes jó kívánság hatására is. A te életedben vajon milyen varázslat aktiválódik? Szerelmi, szexuális vagy anyagi? Ne habozz húzni egy lapot, hogy mielőbb megtudhasd!

Tovább »
Képeken a 10 legmisztikusabb véletlen egybeesés

Képeken a 10 legmisztikusabb véletlen egybeesés

Az embert mindig is foglalkoztatta: vajon a dolgok miért, minek köszönhetően történnek? A sors keze, a véletlenek, netán Isten, vagy valami más, magasabb rendű hatalom uralja a történéseket? Néha pontosan a történelem szolgáltatja nekünk ezeket a hihetetlen egybeeséseket, melyekről azt gondoljuk, nem lehetségesek. Nézzünk néhány érdekes véletlent a nagyvilágból.

Tovább »
Íme, a 14 legfélelmetesebb elhagyatott vidámpark, amelyről valaha hallhattál

Íme, a 14 legfélelmetesebb elhagyatott vidámpark, amelyről valaha hallhattál

Az emberek imádják a különleges látnivalókat és a vidámparkokat, ám van, ami már az idő martalékává vált, és már csupán néhány szellem bolyong ott, no meg a kíváncsi turisták. Ugyanis van valami egészen különös az elhagyott helyekben, ezért sok turistát vonzanak. Képzeletben most te is ellátogathatsz és bepillantást nyerhetsz ezekbe a titokzatos és hátborzongató vidámparkokba.

Tovább »

Kalkulátor

Általános női bántalmak

Sajnos egy nő gyakran ki van téve különféle „női problémáknak”. Elkeseredni azonban nem kell, mert van megoldás.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Némerthné Győry Mária

Pszi sebész

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Némerthné Győry Mária

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Ferenc Antal Attila Preky69 Gyula