2017. április 26. - Ervin
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. április 26. - Ervin
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szex, szerelem » Szerelem, barátság (22 hsz.) Új hozzászólás
Gyna (Topikindító) 2008-12-11 17:52:20 Válasz erre
Írjatok, mert örök téma!
nemjöttössze 2016-06-23 12:23:10 Válasz erre

Kár, hogy ha valaki nem tud szexelni, még szerelmet sem kaphat/érdemel:

http://csodalatosszexualitas.blog.hu

MarilynMon 2016-04-15 10:09:25 Válasz erre

Teljes mértékben egyetértek fagyitortával – amikor szerelmes vagy, nem gondolkodsz, hogy most merre és kivel és nem kételkedsz benne. Iylen egyszerű.

fagyitorta 2015-10-20 08:29:10 Válasz erre

Egy nagyon fontos dolgot szeretnék mondani, mert ezt tisztázni kell:

Ha valaki szerelmes, akkor az nem morfondírozik, hogy vajon most csak a barátom iránt barátságot érzek-e vagy szerelmet; nem gondolkodik, hogy merre lépjen; nem filozofálgat, hogy mit tegyen...mert egyértelmű neki. Ha egy ember igazából szerelmes, akkor az az ember tudja, hogy mit kell tennie! Minden más csak birtoklási vágy!

dalmicy 2011-08-22 11:48:44 Válasz erre

Sziasztok.

7 éves kapcsolatombol kiléptem , egy ismerösöm miatt aki nagyon kedves és rendes volt velem fél évig.

Majd találkozgattunk és minden rendben volt.

De ez hamarosan megváltozott, több barátnöje is volt azotta.

Én megprobáltam rendbe hozni a 7 éves kapcsolatomat, de ö folyamatosan keres annak ellenére ,hogy baratnöje van és azt állitja nem akar semmit csak titokba találkozni velem.

Ti mit tennétek?

Előzmény: Gyna - 2008-12-11 17:52:20
Sand 2011-08-22 11:05:13 Válasz erre

Sziasztok!

Érdekes téma lehet még a barátságból szerelem, vagy épp a szerelemből barátság, persze ez már másik szintre helyezendő, hiszena z összetartozás már magasabb szinteken működik az utóbbi esetben. Az új ismerkedőknek és flörtölni vágyóknak merem ajánlani a www.ratalalsz.hu/tarskereso oldalt, ahol igazán barátságos hangulatban zajlanak az ismerkedések. Jók a segítő funkciók és mindíg jönnek új arcok, akiket meg lehet ismerni. Jó barátságok születnek itt és szerelem is kialakulhat bárki között.

boros1124 2010-11-18 11:20:59 Válasz erre

Bocsánatot szeretnék kérni, mivel az előbb leírt link hibás.

Itt találjátok a helyeset:

http://konyv-konyvek.hu/a_ferfi_agy

Előzmény: boros1124 - 2010-11-17 13:01:26
boros1124 2010-11-17 13:01:26 Válasz erre

Sziasztok!

Ajánlanék egy könyvek a kedves nőtársaimnak! A férfi agy címmel.

http://konyv-konyvek.hu/a_ferfi_agy?szerzo=brizendine_louann&kiadas_eve=2010&kiado=nyitott_konyvmuhely

Krisztina1979 2010-10-18 22:46:03 Válasz erre

Kedves Adastra!

Köszönöm szépen a válaszodat!

Hogy, hogyan tovább? Sajnos még nem tudom.
A helyzetet az is bonyolítja, hogy  külföldön élünk, és a férjem és ez a "barát" is barátok, ő is itt dolgozik kint külföldön. A barátság nem túl régi, kb. fél éves, az érzéseit pedig kb. 1 hónapja tárta fel elöttem.

Lehetőségünk csak egyszer volt eddig a kettesben való találkozásra, ekkor két kézzel szorította a kezem, mintha soha nem akarná elengedni.
Sokszor vágyom rá, hogy szorosan magához öleljen, hogy megcsókoljon, és megszünjön körülöttünk pár percre a világ.
Sajnos kegyetlennek tűnik, de én is gondolkoztam a szerelmi háromszögön, de csak addig amíg tisztábban nem látok, amíg meg nem tapasztalom, hogy melyik karjában mit érzek.
Tegnap este kaptam tőle egy csokor virágot, meglepett, de nagyon boldog lettem tőle.
Soha nem gondoltam, hogy én valaha is ilyen helyzetbe kerülök, nem kívánom senkinek sem! 

Talán én is adnák magamnak egy kis időt.
Talán jó lenne mindkettejüktől távol eltölteni pár napot.

Te, hogy éled meg ezt a helyzetet?
Számodra mi lesz a döntés, hogyan tovább?

Krisztina

Előzmény: adastra - 2010-10-18 12:46:16
adastra 2010-10-18 12:46:16 Válasz erre

Kedves Krisztina!

Én is most ismerkedek ezzel a problémával. De! csak te tudhatod, melyikükbe vagy szerelmes. És akkor dönts. Mert igy te is tudod marad a háromszög. De lehet h. neked igy jó. Akkor viszont ne tudjon róla a családod!  Ne gyötörd őket ezzel, legyen ez a te titkod, ami talán a házasságod is feldobja majd!

Ha viszont a férjed választod, meg kell szakitanod minden kapcsolatot a barátoddal, mert te is tudod azt nem lehet megállni h. csak egy kicsit-csak egy kicsit - aztán ugyanott tartunk.Igy harmarabb is elfelejted. ha mégsem akkor viszont át kell gondolnod a további életed.

Nem tudom mennyi ideje ismeritek egymást a barátodddal, de van egy egyszerű mérce: ha 2 év alatt nem boritotok, akkor már nem is fogtok, akkor az vagy elhal vagy titkos megegyezésen alapuló viszonnyá válik.

Úgyhogy adj magadnak némi időt pár hetet, hónapot a döntésre, de aztán dönts, mert igy csak szerencsétlen leszel. Minél tovább játszol a gondolattal, annál szerelmesebb leszel a barátodba...szóval szerinted hogyan tovább?

Előzmény: Krisztina1979 - 2010-10-13 15:25:44
adastra 2010-10-18 12:39:08 Válasz erre

Szió,

két  lehetőséged van. Az első ami a jobbik: nagyon egyszerűen de nem durván megmondod neki, hogy helyes, kedves srác, de nem jön be neked. Semmi magyarázkodás! Mert nincs rá magyarázat. Viszont megérdemli, h. tudjon róla, ne csak úgy otthagyd vagy mástól tudja meg. Nekem volt ilyen amikor ilyenkorú voltam, a srác egy szót sem szólt csak lelépett- nagyon sokáig kisértett az emléke. Szóval ezt ne! Azt se mondd h. legyetek barátok, mert ezt utálják! Csak mondd meg, h. becsülöd mint embert, de nem jön be neked mint pasi. Mással te is ő is boldogabbak lesztek- aztán bocsásd útjára. És sajnos utána el kell viselned h. kicsit bunkó lesz veled, vagy ilyesmi. Fájni fog neki, h. mindig lát és nem tehet semmit.  Kerüld el  amig megnyugszik.

Amivel rátehetsz egy lapáttal és talán segit de nem biztos: 1. legyél kiállhatatlan: kérdezd meg mit nem szeret egy csajban és aztán legyél direkt olyan- tuti hamar kiábrándul belőled! :) 2. mutasd be egy kifejezetten szép vagy csinos barátnődnek, aki hajlandó vele picit foglalkozni, hátha beleesik abba! :))) probléma letudva!

Sok sikert!És sok jó pasit még! 

Előzmény: ancsa.95 - 2010-10-11 17:43:54
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

5 egyszerű természetes módszer, hogy megőrizd melleid alakját és feszességét

5 egyszerű természetes módszer, hogy megőrizd melleid alakját és feszességét

Persze, nincs olyan nő, aki ne szeretné megőrizni melleinek feszességét és alakját, de van ettől egy még fontosabb szempont is: maga az egészség. Mi most eláruljuk neked a titkot, hogyan lehet megőrizni a mellek formáját és természetességét hosszú időn át.

Tovább »
A randipasi védelmében: 6 "nyomós ok", vajon miért nem keresett téged randi után

A randipasi védelmében: 6 "nyomós ok", vajon miért nem keresett téged randi után

Elmentél egy barátok által összehozott vagy a netes társkeresőn ledumált pasival egy randira, netán spontán megismerkedtetek egyik este egy kávézóban. Jót dumáltatok, látszólag minden oké volt. De akkor miért nem hívott másnap? Vagy azután? Vagy a héten? Vagy a múlt héten? No para, hiszen tuti ott van a te zsebedben ez a 6 jó indok, amivel ilyenkor hitegetni szoktad magad…

Tovább »
Mi a személyiséged legkardinálisabb pontja? - Képes önismereti teszt

Mi a személyiséged legkardinálisabb pontja? - Képes önismereti teszt

Ezt a tesztet egy skót pszichológuscsoport állította össze, melyben színes rombuszmintákkal illusztrálták az egyes személyiségtípusokat. A minták alapján történő választásod a napnál is világosabban rámutat arra, hogy mi a személyiséged legfontosabb, leglényegesebb vonása. Kíváncsi vagy rá? Akko nincs más hátra, teszteld magad!

Tovább »

Kalkulátor

Hajápolási 1 x 1

Ahhoz, hogy hajadról megfelelően tudj gondoskodni, ismerned kell annak természetét és állapotát, hogy egyedi igényeinek eleget tehess. Észre kell venned a problémákat, hogy megfelelő hatékonysággal léphess fel ellene.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Márton Andrea

Pedikűrös, lábelemző

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Márton Andrea

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila