2017. szeptember 23. - Tekla
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. szeptember 23. - Tekla
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Család, otthon » Osztrak szemelyi hitel! (6 hsz.) Új hozzászólás
fullmoon (Topikindító) 2008-11-24 10:42:54 Válasz erre
Sziasztok! Minap beszeltem edasanyammal, es mondta,hogy a neten latott ilyen lehetoseget! En eleg szkeptikus vagyok,mert 20ezret kernek palyazat megirasra! Mi a velemenyetek? Kamu? Itt az egyik weboldal : osztrakhitel.5mp.eu Koszi! Lilla
marrakesch65 2008-11-24 12:03:22 Válasz erre
Nincs mit szívesen,és ha van kérdés nyugodtam szól és segítek mert sajna benne voltam én is nyakig. Van tapasztalat.((((
Előzmény: fullmoon - 2008-11-24 11:36:45
fullmoon 2008-11-24 11:36:45 Válasz erre
Koszi szepen! Megnezem! En is azt mondtam neki,hogy ez tuti atveres es szerintem vedve vannak,mert ha kered a penzed vissza,azt mondjak majd,hogy ok megdolgoztak erte! Nem ertem ilyet,hogy engedhetik meg?!
Előzmény: marrakesch65 - 2008-11-24 11:25:04
marrakesch65 2008-11-24 11:25:04 Válasz erre
Akkor próbáljon valami hitelügyintézőt keresni aki segít neki,ők is kérnek jutalékot ez a felvett hitel 3-5 % max. De előre ne fizessen semmit. Ha van ideje jól nézzen körül mert sok lehetőség van amivel sokat lehet spórolni. Banki kez.költség.közjegyzői díj elengedése,vagy (ingyenes értékbecslés) DE SZERINTEM A MOSTANI VÁLSÁG MIATT EGYÉBKÉNT IS NEHÉZ A HITEL.Fedezet nélkül meg horribilis a kamat.Mert hát ha nem fizeti nincs mihez nyúlni. Próbálja CREDIGENT úgy tudom ott 45 éves kortól egész öregségi nyugdíjig adnak.
Előzmény: fullmoon - 2008-11-24 11:14:00
fullmoon 2008-11-24 11:14:00 Válasz erre
A magyar bankok nem adnak neki,mert 50eves es elvallt! Meg ha adnanak is kezest akarnak,es max 2-300ezret. :( Fedezete nincs,apam kisemmizte es alberletben lakik!
Előzmény: marrakesch65 - 2008-11-24 10:51:39
marrakesch65 2008-11-24 10:51:39 Válasz erre
BELE NE MENJ!!!!!!!MILYEN PÁLYÁZAT?!!!!!!!!Vigyázz mert nagyon szemetek.Próbálj inkább magyar bankot. Vagy intézd magad.
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Az egész internetközösség próbálja megoldani ezt az egyszerű matematikai egyenletet

Az egész internetközösség próbálja megoldani ezt az egyszerű matematikai egyenletet

Néha még a legegyszerűbb matematikai probléma is megzavarhatja az elmét és forró vitákat idézhet elő a megoldás módjáról. A közelmúltban a Curiosity nevű közösségi oldal tárta elénk ezt az egyszerűnek tűnő, de valójában bonyolult problémát. Neked vajon sikerül megoldanod?

Tovább »
Melyik őszi falevél vonz leginkább? - Felfedi a valós karakteredet!

Melyik őszi falevél vonz leginkább? - Felfedi a valós karakteredet!

Az ősz tökéletes alkalom arra, hogy kiélvezz egy csésze forró teát, az ízletes sütiket, a kora esti olvasgatásokat, de arra is, hogy elmélyülj egy-egy személyiségtesztben. Ezt a tesztet egy londoni pszichológuscsoport állította össze, és kristálytisztán megmutatja azt, hogy milyen karakterrel rendelkezel valójában!

Tovább »
5 tipp a természetes hatású szemöldökért, hogy tökéletesen passzoljon a sminkedhez és a hajszínedhez

5 tipp a természetes hatású szemöldökért, hogy tökéletesen passzoljon a sminkedhez és a hajszínedhez

A nők egyik leggyakoribb aggodalma, hogy nem tudják, hogyan kell a szemöldök sminket helyesen elkészíteni úgy, hogy harmonizáljon az arcuk többi részével. A legfontosabb dolog a hajszín megfelelő meghatározása, hiszen ehhez kell a szemöldök színének is passzolnia.

Tovább »

Kalkulátor

Aromaolajjal a rossz közérzet és a betegségek ellen

Ha rossz a kedved, búskomorság vagy depresszió gyötör, cseppents néhány csepp olajat az aromalámpácskádba, vagy a bőrödre, és máris jobb kedvre derülsz. De akkor is alkalmazd, ha valamilyen betegség, testi tünet gyötör.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Kegyes Éva

Protokoll és tánc szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Kegyes Éva

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila