2018. június 21. - Alajos, Leila
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. június 21. - Alajos, Leila
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Karrier » Segítsetek valos otthoni munkát keresni!Nagy szükségem lenne rá!!! (261 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
era05 (Topikindító) 2008-11-20 11:11:38 Válasz erre
Sziasztok! Egy 26 éves anyuka vagyok,a 8 honapos kicsi lányommal itthon! Nagyon szeretnék itthoni munkát végezni,de sajnos a fele becsapos:( Már akadt volna gyöngyfűzés,de sajnos nem áll rá a kezem:( Ha valaki tudna nekem segiteni nagyon megköszönném,mert nagy szükségünk lenne a pénzre! Kitartó és szorgalmas vagyok! Köszönöm! Erika
zsofa60 2008-12-01 16:01:39 Válasz erre
Kedves era05!

Tudom , hogy ez kevés, de nagyon együttérzek Veled! Már én is hónapok óta keresek valami valós munkát, sikertelenül. Nekem nem az a munka, hogy valakit hangzatos szöveggel beszervezzek valamibe, én olyan munkát szeretnék aminek értelme is van, ezeket az üzleti ajánlatokat az első olvasás után szerintem az emberek 90%-a kitörli. Ha valaki, mint Te vagy én egy normális munkára gondol akkor ez nem az. Mi nem az első vagy második internetes vagy akármilyen áruházban vásárolunk, hanem lejárjuk a lábunk, mire a legolcsobb de még normális boltot megtaláljuk. A mi ismeretségi körünk iss gondolom hasonló cipőbe jár, akkor hol toborozzunk? Nekem az lenne a valós munkám, pl. adazrögzítés, feldolgozás, adatgyűjtés, vagy valami hasonló, aminek értelme is van. Én már csak ilyen régimódian gondolkodom a munkáról.Remélem sikerül valami hasznosat találnod, találnunk.

Üdvözlettel:Zsofa60
Előzmény: era05 - 2008-11-20 11:11:38
Timcsoka18 2008-12-01 13:12:36 Válasz erre
Most nem munkát szeretnék ajánlani csak véleményt nyílvánitani, lehet hogy sokat sőt tudom is hogy senki se szereti az mlm-t de nézzétek meg az Avon meg az Oriflame-t mégis elérték amit akartak és harcolnak egymással hogy még több sikereket elérhessenek és megis lesz nekik, igaz én is benne vagyok ebbe mert beléptem az Oriflamehez de hálistennek olyan szponzort kaptam hogy amikor beléptem nem kellett regisztrációs díjat fizetnem, és szépen lassan és türelmesen épitgettem a csapatomat és mivel szeretem a termékeket igy vásárolok is, nem érdekel hogy sok pénzem nincs belőle de azért amit megveszek nem a teljes összeget fizetem hanem 30% kedvezményel. Bocsi mindenkitől de nekem ez a véleményem.
pinty10 2008-11-29 08:50:45 Válasz erre
Szia!
Segíteni sajna én sem tudok,rengeteg negatív tapasztalatom van.Az otthoni munkák 99%-a mlm,átverés. Amiért előre kell fizetned, bele ne menj,mert csak te jársz rosszul. A "küldj válaszborítékot" típusúak pedig szintén csak a lehúzásról szólnak. Barátnőm kifizetett egy ilyennek majd 8000 ft( kb 3 éve) és azóta sem kapott semmi munkát, sőt az illető megszüntette a telefonszámát, s ha odamentünk a házhoz, akkor nem nyitott ajtót! S mivel 20000 ft alatti összegeket kérnek, fel sem tudod őket jelenteni, mert a fenti összeg a határa a csalásnak.Azért ne add fel, lehet te leszel a szerencsés!!Én Judit munkájában fenntartásokkal hiszek, lehet hogy azért megy neki jól,mert az elsők közt van aki ebbe a rendszerbe belépett!! Egy a lényeg előre ne fizess semmiért, hozzák neked a munkát, aztán a pénzt.
Üdv. Erika
cabir 2008-11-25 18:00:19 Válasz erre
Köszönöm az egyetértést!:)
Előzmény: marrakesch65 - 2008-11-24 22:49:27
cabir 2008-11-25 17:59:49 Válasz erre
Szerintem ez a topic azért nyílt, mert Era VALÓS otthoni munkát keres.

Kedves MLM guruk, inkább máshova menjetek a hirdetéseitekkel, ez nem a ti helyetek!

A VALÓS OTTHONI MUNKA az én felfogásom szerint: nincs kötelező vásárlás, nincs regisztrációs díj, hanem legális, jogszerű - sőt, azt is megkockáztatom, hogy bejelentett - még akkor is, ha teljesítményarányos.
Nem egy ködösített, kozmetikázott, mézesmadzag üzleti ajánlat, hanem egy konkrétan leírt dolog.
marrakesch65 2008-11-24 22:49:27 Válasz erre
Kedves Era!
Cabir minden szava igaz!!!!
Az ismeretségi körödben gondolom ,hasonló cipőben járó emberek vannak. Akiknek minden fillér számít.Azok nem tőled vásárolnak.Akik meg nem ilyen anyagi helyzetben vannak abba a körbe már nem jutsz be. Magyarul a 22-es csapdája.
cabir 2008-11-24 22:32:11 Válasz erre
Az MLM ismertetőjele: először mézesmadzag szöveg, nagy titokzatosan meghirdetett "munkalehetőség" - ami persze páratlan, és megismételhetetlen - szó sincs arról, hogy az első körökben elárulnák az ügynökök, miféle "munkáról" van szó, csak a szép és a jó, hangzatos, kecsegtető szöveg...

Aztán nagy titokzatoskodva egy tapsikolós termékbemutató, ami persze "megváltoztatja az életed", aztán, mikor már sikerült az áldozatot jó bekábítani, akkor bökik ki: mindössze tízezer forintos (jó esetben) vásárlásért kapsz frenetikus munkalehetőséget, és ha már sikerült neked is bepalizni jó néhány ismerőst, akkor kapsz valami 500 ft. körüli kedvezményt - persze csak akkor, ha havi szinten tíz rongyot költesz kétes minőségű, felesleges kulimászokra...

Amitől óvakodj: Amway, Jess+, Webstar, Wellbiz...és még sorolhatnám.
Mocskos dolgok ezek - a szegény ember zsebéből szedik ki a pénzt fondorlatos technikákkal.

Nem tartom etikusnak, mikor egy nehéz anyagi helyzetben lévő nőtől az utolsó megtakarított fillérjeit is ki akarják csalni, csak hogy "üzlettátsá" tegyék.

A szegény, elkeseredett ember a legutolsó szalmaszálba is kapaszkodik, és sokan minden kis megtakarított pénzüket adják oda, csak hogy "dolgozhassanak" - az MLM guruk ezt használják ki.

Era valós otthoni munkát keres, nem hálózat épító pilótajátékot!
pffjudit 2008-11-22 23:41:47 Válasz erre
bocsi cabir!
a név miatt! le Eráztalak!

Judit
Előzmény: cabir - 2008-11-20 18:56:30
pffjudit 2008-11-22 23:40:03 Válasz erre
Kedves Era!

Mi vagyunk a fő a szénakazalban!

aki nem hiszi járjon utána!

oldalakta tudnék mesélni!

és igen én is rengeteget bújtam a netet, és sokmindent láttam és majdnem én is úgy jártam mint te, de azátn hál isten augusztusban rálaltem az én cégemre!

erának leírtam a kapuoldalt, ha érdekel küldöm v nézd meg és aztán ha kell oldalakat mesélek és akár nyaralhatunk ingyen együtt a cég wellnesszállodájába! és most tutin nevetsz de ez mind valós és elérhető!ha nem veled akkor mással de nyaralok!

Puszi
Judit
Előzmény: cabir - 2008-11-20 18:56:30
cabir 2008-11-20 18:56:30 Válasz erre
Szia Era!

Nem szeretnélek kiábrándítani, de az otthoni munkáknak nem a fele becsapós, hanem a 99%-a!
Szinte kizárólag MLM jellegű az "otthoni munka", ahol rá kell tukmálni ismerőseidre, barátaidra, rokonaidra mindenféle méregdrága, kétes minőségű, eladhatatlan vacakot...
Ilyentől nagyon óvakodj - erre csak ráfizetni lehet, ez nem hoz pénzt, inkább burkolt törzsvásárló közönséget toboroznak. Csak úgy tudják eladni a termékeiket, hogy közben munkalehetőséget kínálnak - egyébként nem venné meg a kutya sem.
Csak azt lehet elérni ezzel a "munkával", hogy beégetjük magunkat az ismerősök előtt, és a szabadidőnket rabolja feleslegesen.
Szégyen ez az ország.Sajnálom azokat, akik erre kényszerülnek, és olyan naivak, hogy hisznek ebben.

Szerintem képzettség nélkül nincs otthoni munka, kivéve, ha valaki gépírónő, varrónő, műkörmös, könyvelő, nyelvtanár - szóval, vannak szakmák, amiket otthon is lehet folytatni, de a gyöngyfűzés, borítékolás, dobozolás mind kamu, azzal kezdik, hogy fizess be ennyit, meg annyit - burkolt piramisjáték az egész, illegális tevékenység.

Ennek ellenére nézegesd a hirdetéseket, hátha megtalálod a tűt a szénakazalban - ha megtaláltad, szólj, mert engem is érdekelne, nekem is kényelmesebb lenne két gyerek mellett otthon, nyugalomban dolgozni, mint egy kizsigerlős multinál...!:(
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

10 jel, hogy a pajzsmirigyed nem működik megfelelően - Ne hagyd figyelmen kívül!

10 jel, hogy a pajzsmirigyed nem működik megfelelően - Ne hagyd figyelmen kívül!

A pillangó alakú mirigy a nyakunknál helyezkedik el, az „ádámcsutka” alatt. Rendkívül fontos hormonokat termel, amelyek többek között hatással vannak az anyagcserére is. Felmérések szerint rengetegen szenvednek valamilyen pajzsmirigy betegségben. Íme, 10 jel, melyre érdemes oda figyelni és felkeresni az orvost, ha szükséges.

Tovább »
Ezek az állatok azt hiszik magukról, hogy láthatatlanok! - Megtalálod őket?

Ezek az állatok azt hiszik magukról, hogy láthatatlanok! - Megtalálod őket?

Semmi kétség, az állatok a rejtőzködés mesterei. Bundájuknak, külsejüknek és lopakodó képességüknek köszönhetően az eltűnés királyai és királynői. De azért ha az ember elég szemfüles, felveheti velük a harcot és babérjaikra törhet azáltal, hogy megtalálja őket a képeken! Itt a lehetőség, hogy leleplezz pár édes kis szőrcsomót!

Tovább »
Milyen pozitív érzéseket sugárzol ki a külvilág felé? - Válassz egy yin-yang szimbólumot és kiderül!

Milyen pozitív érzéseket sugárzol ki a külvilág felé? - Válassz egy yin-yang szimbólumot és kiderül!

Ha hiszed, ha nem, mindenkinek van pozitív kisugárzása. Biztosan éreztél már olyat, hogy valaki belép a szobába, és hirtelen megkönnyebbülsz, illetve pozitív érzések árasztanak el. Vagy amikor megölel valaki, és minden súly, ami a válladat nyomja, szertefoszlik. Az ilyen emberek képesek a belőlük áradó pozitív energiával szinte gyógyítani. Tudd meg, belőled milyen pozitív érzéseket sugároznak.

Tovább »

Kalkulátor

Általános női bántalmak

Sajnos egy nő gyakran ki van téve különféle „női problémáknak”. Elkeseredni azonban nem kell, mert van megoldás.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Mészáros Barbara

Esküvőszervező

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Mészáros Barbara

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila