2017. október 20. - Vendel
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. október 20. - Vendel
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi mágia (46 hsz.) Új hozzászólás
frejudi (Topikindító) 2008-11-12 14:15:29 Válasz erre
Sziasztok!
Ha van olyan aki tudna nekem segíteni ,kérem,hogy segítsen mert úgy érzem már belepusztulok.A szerelmemet szeretném visszakapni.Már az összes nagy nevű KÓKLERNÉL jártam,de semmi:((((Sőt!A helyzet még rosszabb:((Tudom,hogy a szerelmi kötés létezik,és kérem,hogy senki ne is próbáljon lebeszélni erről,vagy rábeszélni a felejtésre.Vissza szeretném Őt kapni.Kérem,aki tud olyat,aki tudna nekem segíteni,kérem,hogy segítsen.
Köszönöm.
Judit
Kitticske 2017-09-14 14:17:45 Válasz erre

Magyar nyelv- és helyesírás egyes 

Ülj le fiam! 

Előzmény: Timcsee - 2017-09-14 12:28:02
Pampuska 2017-09-14 13:49:18 Válasz erre

A zsé melyik mágusnak hiányzik? Ki felhajtó embere jelent meg?

Timcsee 2017-09-14 12:28:02 Válasz erre

Ajánlás alapján jutottam el a segítömhöz, nagyon rendes, elemzést végzett és közölte mi a baj. Hozzá fűzte a kötés még nem minden, ahhoz hogy sikerüljön nekem is tennem kell érte hogy újra az enyém legyen!

Kötés elejétől a végéig fokta a kezem és írta mit tegyek hogyan viselkedjek a párommal szemben! Két hónap alatt sínre került a kapcsolatom! Együtt vagyok újra a párommal, segítőmre továbbra is számíthatok, bármilyen kérdésem van szívesen segít! Ha egy kapcsolat nem menthető akkor azt őszintén megirja!

Akit érdekel a segitőm elérhetősége az írjon bátran!

Elérhetőségem

timcsikeet@gmail.com

Lehet bátran írni!

Dömötör01 2015-09-04 16:51:10 Válasz erre

A tapasztalatom nekem is jó ővele. Lelkitámasz.

Előzmény: cori - 2015-09-03 11:46:58
cori 2015-09-03 11:46:58 Válasz erre

Hat nagy baj ha ide kerultek sokan hogy mar a bank figyelmeztetti oket...en Katokat keresttem meg de csodalatos szemelyiseg,nagyon jo lelku mindig meghalgat vigaszt nyujt es nem penzre hivatkozik mint egyesek,nevet ne mondjak...probaljatok meg en csak ajanlani tudom..

Előzmény: Dömötör01 - 2015-08-26 18:19:51
Dömötör01 2015-08-26 18:19:51 Válasz erre

Figyuzzatok már, ismerősöm szólt, a facebook OTP oldalát olvassam el! Felháborító! Ajánlom neketek is elovasásra!

Előzmény: frejudi - 2008-11-12 14:15:29
Dömötör01 2015-08-23 15:44:38 Válasz erre

Judit! Hipper-szuper a boszim!

Előzmény: frejudi - 2008-11-12 14:15:29
Bellamy 2015-06-05 17:05:56 Válasz erre

AKINEK MÁR ELEGE VAN ABBÓL,HOGY ÚTON-ÚTFÉLEN ÁTVERIK ÉS CSAK HITEGETIK,KÖZBEN TELIK AZ IDŐ AZ ÍRJON, MERT TUDOM A MEGOLDÁST,TUDOK SEGÍTENI,DE NEM ITT,NEM ONLINE ,NEM NÉVTELENÜL ÉS NEM ARCTALANUL.NEM VAGYOK SEM MÁGUS ,SEM JÓS,CSAK SZERETNÉK SEGÍTENI,ÉS AZT HISZEM TUDOK IS.

gilary575@gmail.com

Gretica 2015-05-01 16:06:19 Válasz erre

Nekem is Ametiszt Tarotmester  segitett !   Szerelmi Átkot és Rontást vett le rólam , meg Karmikus oldást  csinált . és egy Általános  Partner Bevonzást !  Mert  bizony Egész életemben  nagyon sikertelen voltam a szerelemben. Ahogy megcsináltuk. nemsokára. megtaláltam az Igazit! Most volt az eljegyzésünk .

Előzmény: patakitib - 2015-04-14 10:16:39
Bellamy 2015-04-20 09:42:34 Válasz erre

AKINEK ELEGE VAN A HAZUDOZÓ KÓKLEREKBŐL ÉS TÉNYLEG KELL A SEGÍTSÉG  AZ KERESSEN MEG EMAILBEN. KÓKLEREK KÍMÉLJENEK!!!!

Gilary575 kukac gmail.com

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

9 tünet, mely bizonyítja, hogy a magas vércukorszint hatással van a szervezetedre

9 tünet, mely bizonyítja, hogy a magas vércukorszint hatással van a szervezetedre

A cukor vagy a glükóz a test üzemanyaga, segít abban, hogy aktív és energikus lehess. A vércukorszint attól függ, hogy mikor és mit eszel. Ám nem mindig működik minden jól, és van, amikor a sejtek már nem képesek felszívni a cukrot, emiatt pedig megnő a vércukorszint. Ennek következtében károsodhatnak az erek, a szervek és az idegek. Ez az állapot pedig súlyos szövődményeket is okozhat. 

Tovább »
Állati fejtörő - Elbújt egy burgonya a hörcsögök között

Állati fejtörő - Elbújt egy burgonya a hörcsögök között

Ne aggódjatok, mára is hoztunk egy szuper szórakoztató fejtörőt, amivel megmozgathatjátok az agytekervényeiteket! Meg persze a szemeteket, mert nehogy azt higgyétek, könnyű dolgotok lesz! Egy komplett hörcsög család között bújt el egy burgonya, ami igen jól álcázza magát. Sikerül őt kiszúrnod?

Tovább »
Minden hónaphoz tartozik egy madárszimbólum - Melyik a tiéd, és mit árul el rólad a Világegyetem?

Minden hónaphoz tartozik egy madárszimbólum - Melyik a tiéd, és mit árul el rólad a Világegyetem?

A születési év, hónap és nap jelentős szerepet játszanak abban, hogyan is alakul a sorsod és milyen a jellemed. Talán arról már hallhattál, hogy az egyes születési hónapokhoz tartozik egy-egy drágakő, de gondoltad volna, hogy minden egyes hónaphoz egy-egy madár is társul? Nézd meg, hogy a születési hónapodhoz milyen madár kapcsolódik, és fedezd fel, mit árul el a Világegyetem a személyiségedről!

Tovább »

Kalkulátor

Általános női bántalmak

Sajnos egy nő gyakran ki van téve különféle „női problémáknak”. Elkeseredni azonban nem kell, mert van megoldás.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Gáti Dóra

Esküvőszervező

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Gáti Dóra

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila