2016. február 12. - Lívia, Lídia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2016. február 12. - Lívia, Lídia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szórakozás » barátnőket keresek! (971 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
zumy (Topikindító) 2008-11-04 16:15:05 Válasz erre
sziasztok! 23 éves vagyok, Bpen lakom. barátnőket keresek, akikkel lehet csajos témákról dumcsizni, közös programokat, bulikat szervezni. aki szintén barátnőhiányos írjon mailt! címem: fiona11@citromail.hu
Szabi87 2016-02-07 14:15:22 Válasz erre

Sziasztok! 28 éves győri lány vagyok. Legtöbb barátnőm külföldön él. Keresek hasonló korú lányokat, szabadidő értelmes eltöltésére:) szeretek sportolni, olvasni, mozi, színház, vagy csak beülni valahova, akár bulizni, jönni-menni stb... :)

Ha gondolod írj...

Nulltündér 2016-02-05 11:36:33 Válasz erre

Csak ilyen barátnőm ne legyen!
http://mediavadasz.info/popribancok/

Katus30 2016-01-30 15:14:39 Válasz erre

Mooncsi!  Remélem jó helyre küldtem a válaszüzenetet! :-)

Előzmény: moonccsi - 2015-11-28 10:05:00
Katus30 2016-01-30 15:12:34 Válasz erre

Kedves Moncsi!  Olvastam bemutatkozásodat és hasonló dolgokat szeretünk. Szívesen barátkkozom.

e mailem: kfkatus@gmail.com

Előzmény: moonccsi - 2015-11-28 10:05:00
Fancsi90 2016-01-03 14:16:57 Válasz erre

Sziasztok!

25 éves vagyok, szeretnék barátokat szerezni, eléggé egyedül érzem magam. Pest mellett lakom, Pilisborosjenőn.

Szeretek kirándulni, fotozni, csavarogni, néha néha egy egy buli is belefér :)

Van egy kutyám, Mázli.:) Egyenlőre ennyi, ha szeretnél velem barátkozni írj nyugodtan.

Itt az email cimem: fannicska@gmail.com

Szép napot!

moonccsi 2015-11-28 10:05:00 Válasz erre

Sziasztok! 41éves vagyok,boldog párkapcsolatban élek.De mégis hiányzik egy jó barátnő.Évek óta nincs akivel csajos dolgokról,vagy bármivel kapcsolatba lehetne neszélgetni,Aki volt ,benne sajnos csalódtam,,és régóta csak várom hogy hátha az élet az utamba "sodor" valakit,aki a barátnőm lehetne.De mivelhogy ez nem következett be,ezért rájöttem hogy:nekem is tennem kell valamit az ügy érdekében,ezért is írok erre az oldalra .Hasonló korú barátnőt szeretnék,aki budapesti,vagy estleg közel lakik budapesthez, akivel lehetne néha beszélgetni,és ha úgy gondoljuk találkozni néha.Én nem vagyok egy bulizós,pörgős típus,inkább a beülős beszélgetős,sétálgatós programokat kedvelem..Ha valamilyen téren magadra ismersz,és te is szeretnél egy megbízható barátnőt akkor keressük egymást!

barbi38 2015-11-28 00:23:20 Válasz erre

Sziasztok! 38 éves Budapesti  Kedves fiatalos csajszi vagyok !olyan kedves barátnőt keresek aki, szivesen eltöltene velem egy 7 a tengerpartnál vagy egy wellness hétvégére is elkisérne! kikapcsolodás céljából ! dulce1977@gmail.hu várom ha valakit érdekel !

felleg164 2015-11-12 16:38:50 Válasz erre

Sziasztok!

33 éves bp.-i lány vagyok. Párkapcsolatban élek, de a barátnőim sajnos kezdtek elfogyni (külföld, gyerek, távolság, stb.). Sok mindent szeretek, és érdekel. Olyan barátnőt keresek, aki hasonló hozzám, és el lehet vele menni sétálni, moziba, színházba, felugrana hozzám egy teára, vásárolni, esetleg bulizni, jókat beszélgetni.Inkább a személyes találkozókat preferálom (mert messzi barátnőim vannak, de pont ez a probléma, hogy szinte csak telefonon tartjuk a kapcsolatot). Nekem szükségem van arra, hogy személyesen találkozzunk és programokat csináljunk.

Ha magadra ismertél, és van kedved barátkozni, írj erre e címre:

felleg164@gmail.com

Sabe 2015-09-26 07:08:37 Válasz erre

Sziasztok!

28 éves ,csinos, szép, békés-megyei lány vagyok. Eddigi barátnőimben csalódtam, itt-ott lemorzsolódtak,ezért szeretnék ismerkedni hasonló életkorú, akár keresztény lányokkal is, akiknek erkölcsei vannak, jó szívűek, hallják a kül-, és belvilág zaját. Spontán és szabad gondolkodású vagyok. Imádok utazni, új dolgokat felfedezni, nevetni, beszélgetni..stb. Boldog lenni! :) Eddigi életem a munkáról szólt,felemésztette majdnem minden energiámat, most viszont szeretném végre az élet szagát magamba szívni és új életérzéseket kapni..veled:) Ha te is nyitott vagy mindenre, szeretnél valakiben teljesen megbízni, szeretnél egy igaz barátnőt akkor ne hezitálj írni nekem : sabeatheart@gmail.com

Szép Napot Mindenkinek!:)

Savannah 2015-09-20 17:46:20 Válasz erre

Sziasztok! Tatabányai, 31 éves lány vagyok és ha vannak itt környékbeli csajok, szívesen barátkoznék velük.

Sajnos szinte teljesen elkopott a baráti köröm, mindenki távol és hiányoznak a közös női dolgok! Mozizás, sportolás, pasik kibeszélése, kirándulás... Remélem van itt olyan, aki hasonló cipőben jár, mint én és egymásra találunk! :)

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Csempészd a természetet az otthonodba! - 7 egyszerű ötlet, melytől leesik az állad

Csempészd a természetet az otthonodba! - 7 egyszerű ötlet, melytől leesik az állad

A természet valahogy mindig megtalálja a módját, hogy a közelünkbe férkőzzön, és nincs ez másképp az otthonunkban sem. Tudtad, hogy néhány faág segítségével egészen egyedi, izgalmas hangulatot varázsolhatsz otthonod szinte bármelyik helységébe? Mutatunk néhány ötletet, hogyan hasznosíthatod saját kezűleg az erdő egyetlen darabkáját.

Tovább »
Mennyire hűséges a párod? És te? - A csillagjegyek mindent tudnak!

Mennyire hűséges a párod? És te? - A csillagjegyek mindent tudnak!

Kit ne foglalkoztatna a kérdés, hogy mennyire bízhat meg a párjában? De az se utolsó kérdés, hogy egyáltalán magadban mennyire bízhatsz meg. A csillagjegyek elárulják, hogy mennyire vagytok hűségesek és mekkora az esélye annak, hogy megcsalásra adjátok a fejeteket. Ha elég bátornak érzed magadat, hogy szembenézz a lehetséges igazsággal, akkor ez az őszinte horoszkóp mindenbe beavat!

Tovább »
"A budapesti elit ötven árnyalata"

"A budapesti elit ötven árnyalata"

Hamarosan újra a könyvesboltokba kerül Mira Sabo erotikus és mélyen felkavaró Birtoklás-trilógiájának első része, az Amíg kinyílik a szemünk. A sokak által már kedvelt sikerkönyv, a magyar szürke ötven árnyalatának tartott regény kapcsán kérdeztük meg az írónőt.

Tovább »

Kalkulátor

Gyógyítsd meg a csakráidat!

Megesik, hogy látszólagos ok nélkül vagyunk letörtek, és rossz a közérzetünk. Ilyenkor lehet, hogy csak valamelyik csakránk működésével van gond. A problémán viszont segíthetünk.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Katharine Wood

Horary asztrológus

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Katharine Wood

Társkereső

Társkereső
Eva Erika Éva Mária Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila