2016. július 30. - Judit, Xénia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2016. július 30. - Judit, Xénia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szórakozás » barátnőket keresek! (979 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
zumy (Topikindító) 2008-11-04 16:15:05 Válasz erre
sziasztok! 23 éves vagyok, Bpen lakom. barátnőket keresek, akikkel lehet csajos témákról dumcsizni, közös programokat, bulikat szervezni. aki szintén barátnőhiányos írjon mailt! címem: fiona11@citromail.hu
mery87 2016-07-16 20:02:02 Válasz erre

Sziasztok!

29 éves Jászberényi lány vagyok, 1.5 éve költöztem ide Budapestről és itt nem nagyon ismerek még senkit.Szeretnék hasonló korú barátnőket találni akikkel lehet beszélgetni,elmenni csajos programokra,beülni valahova egy kávéra. Akinek lenne kedve beszélgetni,barátkozni írjon nyugodtan.

Destiny86 2016-07-15 16:42:35 Válasz erre

Sziasztok!

29 éves budapesti lány vagyok, szeretnék barátnőket találni, akikkel lehet közös programokat szervezni. Nagyon szeretek bulizni, kedvenc helyeim a Symbol, Bad Girlz, Bob. Nyáron szeretem a Balatont, a Balaton Soundot, Sziget Fesztivált, szeretek kirándulni, olvasni, nyelvet tanulni, kiállításokra járni, bármi csak ne kelljen otthon ülni :)

k.monikusz@citromail.hu

progikuckó 2016-07-04 00:39:15 Válasz erre

Sziasztok !

Akinek van kedve,meghívnám egy chatre !

Lehet beszélgetni,ismerkedni ,barátkozni.

Férfiak-nők vegyesen vannak,egy jókedélyű társaság vagyunk.

Nézz be,ha van kedved;)

https://us21.chatzy.com/progicset

Előzmény: zumy - 2008-11-04 16:15:05
LackoMacko 2016-07-03 19:05:19 Válasz erre

sok sikert a kereséshez:)

szaffiyx 2016-06-23 18:55:39 Válasz erre

Sziasztok! 37 éves vagyok,hàzas.2 fiam van egy 16 es egy 8 éves,de mégis hiányzik egy jó barátnő.Évek óta nincs akivel csajos dolgokról,vagy bármivel kapcsolatba lehetne beszélgetnék.Aki volt ,sajnos azzal megszakadt a kapcsolatom még 20 eves koromba ő Pestre költözött.Régóta szeretnek valakivel megismerkedni aki a barátnőm lehetne, és bizhatok benne.Kora beli barátnőt szeretnék,aki pétfürdői vagy estleg közel lakik Pétfürdőhöz Veszprém negyében, akivel lehetne néha beszélgetni,és ha úgy gondoljuk találkozni néha.Én nem vagyok egy bulizós,pörgős típus,inkább a beülős beszélgetős,sétálgatós programokat kedvelem..Ha valamilyen téren magadra ismersz,és te is szeretnél egy megbízható barátnőt akkor keressük egymást!Email-em mert azt elfelejtettem ìrni elöbb:  szandrayx79@gmail.com

szaffiyx 2016-06-23 18:19:23 Válasz erre

Sziasztok! 37 éves vagyok,hàzas.2 fiam van egy 16 es egy 8 éves,de mégis hiányzik egy jó barátnő.Évek óta nincs akivel csajos dolgokról,vagy bármivel kapcsolatba lehetne beszélgetnék.Aki volt ,sajnos azzal megszakadt a kapcsolatom még 20 eves koromba ő Pestre költözött.Régóta szeretnek valakivel megismerkedni aki a barátnőm lehetne, és bizhatok benne.Kora beli barátnőt szeretnék,aki pétfürdői vagy estleg közel lakik Pétfürdőhöz Veszprém negyében, akivel lehetne néha beszélgetni,és ha úgy gondoljuk találkozni néha.Én nem vagyok egy bulizós,pörgős típus,inkább a beülős beszélgetős,sétálgatós programokat kedvelem..Ha valamilyen téren magadra ismersz,és te is szeretnél egy megbízható barátnőt akkor keressük egymást!

elin65 2016-04-06 12:31:51 Válasz erre

Sziasztok!

Fiatalos 50-es szekszárdi nő vagyok! Szabadidő kellemes eltöltéséhez keresem barátnőmet!

elin16@freemail.hu

Mannamaja 2016-04-02 17:27:50 Válasz erre

Sziasztok!

33 éves fehérvári férjezett nő vagyok. Van egy 2,5 éves kisfiam is. Olyan fehérvári vagy fejér megyei hasonló korú (max. 40) nőt keresek, akinek szintén hiányzik egy jó barátnő, hogy kisebb-nagyobb dolgaikat, szabadidejüket megosszák egymással.

Sajnos van egy krónikus beegségem is: skizofrén vagyok. Azért írom ezt meg, mert szeretek nyílt lapokkal játszani, nem árulok zsákba-macskát. Manapság már gyógyszerekkel nagyon hatékonyan gyógyítható, de sajnos sok az előítélet.

Szeretek festeni, szeretem az idegen nyelveket: franciául, olaszul és kicsi angolul is tudok.

Szabi87 2016-02-07 14:15:22 Válasz erre

Sziasztok! 28 éves győri lány vagyok. Legtöbb barátnőm külföldön él. Keresek hasonló korú lányokat, szabadidő értelmes eltöltésére:) szeretek sportolni, olvasni, mozi, színház, vagy csak beülni valahova, akár bulizni, jönni-menni stb... :)

Ha gondolod írj...

Nulltündér 2016-02-05 11:36:33 Válasz erre

Csak ilyen barátnőm ne legyen!
http://mediavadasz.info/popribancok/

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Lépj be a saját mágikus Ajtódon és fedezd fel a benned rejlő titkokat!

Lépj be a saját mágikus Ajtódon és fedezd fel a benned rejlő titkokat!

Mindenki lelkében vannak olyan rejtett zugok, amelyeket képzeletbeli ajtók nyitnak, akárcsak a Kékszakállú Herceg szobáit. Benned is lehetnek elfojtott dolgok, komplexusok, amelyeket ideje feltárnod, és harmóniába kerülnöd önmagaddal. Ám az is lehet, hogy már tiéd a Tudás, ami az Univerzumból árad. Ha tudni akarod, merre tartasz az életben, lépj be a saját mágikus ajtódon!

Tovább »
10 dolog, amit a lelked meg akar tanulni ebben az életben

10 dolog, amit a lelked meg akar tanulni ebben az életben

Mindig van mit tanulni az életben, de van 10 dolog, amit a lelked különösen elszeretne sajátítani ebben az életben, és amikre neked is nagy szükséged lehet! Engedj neki teret, mert ezzel csak gazdagabbá teheted az életedet és jobb emberré válhatsz! Felkészültél? Már mutatjuk is, mit kell még megtanulnod…

Tovább »
Mit keresel az életben? - Képes önismereti teszt

Mit keresel az életben? - Képes önismereti teszt

Azt már tudod, hogy a körmöd és az orrod formája, a szemed színe és alvási pozitúráid speciális jelentéssel bírnak a személyiségedet illetően. De azt vajon tudod-e, hogy az adott pillanatban megválasztott minta is sok titkot fed fel rólad? Éppenséggel elég egyszerű a dolog. Ugyanis mindig a tudatalattid választja ki a mintát, amit a leginkább vonzónak találsz. Most vajon melyiket választja?

Tovább »

Kalkulátor

Válaszd ki a szerencsekövedet!

A sok kő között valahol ott van a Tiéd is. Nem kell mást tenned, mint kiválasztani a listából, és elolvasni, mi az üzenete. Hagyd, hogy a megérzéseid vezessék a kezedet!

Még több kalkulátor »

Társkereső

Társkereső
Mária Marcsi Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila 

Még több társkereső »

Női Portál oldaltérkép