HIRDETÉS
2014. július 31. - Oszkár
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
A hónap témája: hurrá, nyaralunk! Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2014. július 31. - Oszkár
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendKözérzetSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztTűsarok és gázpedál

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szórakozás » barátnőket keresek! (920 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
zumy (Topikindító) 2008-11-04 16:15:05 Válasz erre

Sziasztok! 

24 éves, Budapesten élő, közvetlen, kedves lány barátnőket keres. :) Mióta felköltöztem Pestre a barátnők kikoptak mellőlem, ezért is írok ide, hogy próbáljak némiképp változtatni ezen. :) Párommal élek Budapesten illetve egy cicával :) Jó lenne csajos programokat szervezni mint egymásnak befonjuk a haját, sminkelgetünk.... jó jó csak vicceltem :D :D :D Mindenesetre beülni valamerre, vagy elmenni múzeumba, vásárolgatni együtt, jó kis mozi vagy bmi ami a csajos progaromba befér :)

Ha úgy gondolod h értelmesnek tartasz akkor írj bátran :)

Sajnos mostanában sokat dolgozom ezért lehet h kevesebb időm jut majd pontosan válaszolni az esetleges megkeresésekre de igyekszem eleget tenni majd neki :)

Köszi h olvastad! :)

zsu

repulomacska90@gmail.com (ide tudtok írni)

Ui.: Kizárólag barátkozás céljából, semmi egyéb más kapcsolat! 

2014. 07. 28

zsuka1990 2014-07-27 19:14:53 Válasz erre

Sziasztok! 

24 éves, Budapesten élő, közvetlen, kedves lány barátnőket keres. :) Mióta felköltöztem Pestre a barátnők kikoptak mellőlem, ezért is írok ide, hogy próbáljak némiképp változtatni ezen. :) Párommal élek Budapesten illetve egy cicával :) Jó lenne csajos programokat szervezni mint egymásnak befonjuk a haját, sminkelgetünk.... jó jó csak vicceltem :D :D :D Mindenesetre beülni valamerre, vagy elmenni múzeumba, vásárolgatni együtt, jó kis mozi vagy bmi ami a csajos progaromba befér :)

Ha úgy gondolod h értelmesnek tartasz akkor írj bátran :)

Sajnos mostanában sokat dolgozom ezért lehet h kevesebb időm jut majd pontosan válaszolni az esetleges megkeresésekre de igyekszem eleget tenni majd neki :)

Köszi h olvastad! :)

zsu

repulomacska90@gmail.com (ide tudtok írni)

Ui.: Kizárólag barátkozás céljából, semmi egyéb más kapcsolat! 

Vandrea1974 2014-07-09 09:43:00 Válasz erre

Szia Szofi !

írtam neked, de nem válaszoltál, nem kaptad meg esetleg?

Üdv

A.

Előzmény: töfike - 2014-07-06 14:09:19
long51 2014-07-06 17:33:45 Válasz erre

Én is dunaújvárosi vagyok, 51 éves. Te hány éves vagy ?

Előzmény: long51 - 2014-07-05 11:30:56
töfike 2014-07-06 14:09:19 Válasz erre

Szia Andi! Én meg 44 éves leszek de nekem sincs barátnőm bár elég sokat dolgozom de néha jó lenne valakivel beülni beszélgetni ha gondolod várom a válaszod a karicsszofia@citromail.hu-ra.

Szofi

Előzmény: Vandrea1974 - 2014-07-06 09:39:12
Vandrea1974 2014-07-06 10:00:08 Válasz erre

Sziasztok!

Budapestről keresgélek újabb bartánosnékat közel a negyvenhez (jaaj), mert sajnos a régiek elkoptak egy  kicsit. Aktív szabadidős programokhoz, csajos kiülős beszélegtéshez, normális programok eltöltését keresnék jófej csajokat, akik szeretnek kimozdulni alkalmanként a megszokott környezetükből. Sajnos 30-on túl nehéz újból "építkezni", de ha van igényed erre akkor írj... vasicsek@invitel.hu címemre

Üdv

Andrea

Vandrea1974 2014-07-06 09:39:12 Válasz erre

Szia !

hát én év végén leszek negyven :-(, de nem érdekel. Budapestről keresgélek én is újabb barátosnékat, a régiek már elkoptam vagy másfelé vetette őket az idő....

Szeretek mászkálni, kiülős helyeken beszélgetni, no meg aktívan tölteni a szabadidőmet. Igaz van egy hat éves fiam, de jó néha elszakadni tőle, meg a  családi dolgoktól...

Üdv

Andrea

Előzmény: Lujzika37 - 2014-05-01 18:26:46
long51 2014-07-05 11:30:56 Válasz erre

Szia ! Én is hasonló érdeklődésü  vagyok, szeretem a természetet, imádok kerékpározni, túrázni. Nem tudom Te merre laksz. Én dunaújvárosi lakos vagyok.

Előzmény: khiszta - 2014-03-11 18:46:58
long51 2014-07-05 11:26:13 Válasz erre

Barátnőt keresek szabadidő eltöltésére, kiránduláshoz, kerékpározáshoz, dumcsizáshoz. Dunaújvárosban lakom.

zsóba 2014-07-05 08:32:59 Válasz erre

Sziasztok! Miskolcon élő 48 éves vagyok. Keresek barátnőket, akikkel jókat lehet beszélgetni programokat szervezni. Egyedül élek, gyerekem szárnyait bontogatja más városba.

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Top 8 mítosz a gyakori vizelési ingerről

Top 8 mítosz a gyakori vizelési ingerről

Túl sokszor érzed a „természet hívó szavát”? Ráadásul néha el-elcseppen a vizeleted? Gondolhatod, hogy nem lehet hiperaktív hólyagod, mert az többnyire idős embereknek van, és te ehhez túl fiatal vagy. De rosszul gondolod.

Tovább »
Auchan iskolakezdés

Auchan iskolakezdés

Az árak nem emelkedtek tavalyhoz képest, de az iskolakezdési választék még tovább bővült az Auchan áruházakban. A 2400-féle termék között az eligazodást pedagógusok segítik, újdonság a használt iskolatáska-visszavásárlási akció

Tovább »
Így válassz iskolatáskát csemetédnek!

Így válassz iskolatáskát csemetédnek!

Pillanatok alatt itt az augusztus és az áruházak, írószerboltok megtelnek a szükséges tanszerek listáját szorongató szülőkkel és csemetéikkel. Akár most kezdi a sulit az oviból épp csak kilépő gyermekünk, akár már évek óta koptatja a padokat, iskolatáska mindenképpen kell. Néhány dolgot nem árt tudnunk a körültekintő választáshoz.

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

Hajszépítő trükkök

Van, amikor semmit nem tudsz kezdeni a hajaddal: fénytelen, rálapul a fejedre, vagy egyszerűen össze-vissza áll. A lényeg, hogy ilyenkor se veszítsd el a fejedet, az alábbi trükkökkel villámgyorsan megzabolázhatod tincseidet.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Búza Judit

Spirituális fejlesztő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Búza Judit

Társkereső

Társkereső
Judit Katalin Szilvia Zsolt Violetta éva 
Társkereső
jozsef jozsef István Lajos Réka