2015. április 25. - Márk
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2015. április 25. - Márk
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendEgészségSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztTűsarok és gázpedál

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szórakozás » barátnőket keresek! (936 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
zumy (Topikindító) 2008-11-04 16:15:05 Válasz erre
sziasztok! 23 éves vagyok, Bpen lakom. barátnőket keresek, akikkel lehet csajos témákról dumcsizni, közös programokat, bulikat szervezni. aki szintén barátnőhiányos írjon mailt! címem: fiona11@citromail.hu
tavaszorgona 2015-04-23 18:43:53 Válasz erre

Kedves Margaretta!

Tegnap elfelejtettem írni, hogy elvált vagyok én is, úgyhogy barátnő mellett keresem a házastársamat is. Csak azért írtam le, hogy nem kell félreérteni levelezhetünk nyugodtan. Írhatnál pár sort magadról, munkádról az e-mail címemre. Aztán majd én is írok magamról.

Üdv: Évi

Előzmény: margareta02 - 2015-03-08 16:37:06
tavaszorgona 2015-04-22 18:47:30 Válasz erre

Kedves Margareta!

Engemet Évinek hívnak. 36 éves vagyok. Én is egy ilyen barátnőt keresek, akivel el lehetne beszélgetni erről-arról, és még a problémákról is lehetne beszélgetni, és akivel el lehetne menni, színházba, moziba, kirándulni, úszni. Én is sokmindenből kimaradtam. Szeretnék eleinte levelezni veled, aztán majd később találkozhatnánk is.

Megadhatnád az e-mail címedet. Arra írnék munkámról, és még magamról, és küldenék fényképet is magamról.

Az e-mail címem: tavaszorgona0@gmail.com. (tavaszorgona után nulla van) Te is küldhetnél majd magadról képet Várom a leveledet.

Üdv: Évi

Destiny86 2015-03-31 21:18:16 Válasz erre

Sziasztok!

Kedves, megbízható és jófej lányokat keresek csajos programokhoz :) Nagyon szeretek bulizni, kedvenc helyeim a Bad Girlz, Symbol, Bob, nyáron a Balaton :) Imádok nyaralni, utazi, nyelvet tanulni, főzni, sütni, ha valaki hasonló típust keres írjon bátran :)

k.monikusz@citromail.hu

Napfény67 2015-03-17 21:03:05 Válasz erre

Én is szeretnék egy igazi barátnőt találni. Szeretnék moziba, színházba járni, beszélgetni, kávézni....Hobbijaim közé tartozik az olvasás, üvegfestés, úszás, keresztrejtvény.

margareta02 2015-03-08 16:37:06 Válasz erre

45-éves vagyok, elvált. Budapesten lakom
Szeretnék barátkozni, barátot találni, olyat, akivel a legkisebb problémáról is tudok beszélgetni.
Akinek még van kedve szórakozni járni, esetleg új dolgokat kipróbálni, olyan sok mindenből kimaradtam!!
Szeretem a nevetést a szórakozást, színház mozi, kirándulást,(túrázást) utazást, egy kávézóba beülni, hatalmasat beszélgetni , sétálni, bámulni a kirakatokat, stb

Ha volna kedved barátkozni, akkor írj.

qqcska11 2015-01-14 11:45:26 Válasz erre

Lemaradt az email címem: enyild@citromail.hu

Előzmény: qqcska11 - 2015-01-14 11:39:30
qqcska11 2015-01-14 11:40:31 Válasz erre
Előzmény: qqcska11 - 2015-01-14 11:39:30
qqcska11 2015-01-14 11:39:30 Válasz erre

Sziasztok!! 44 éves Gyöngyösi nő vagyok, és barátnőt keresek szintén Gyöngyösi hölgy személyében. 1 éve lakom itt, és sajnos még nem találtam 1 igazi barátnőt, akivel eltudnék beszélgetni az élet nagy dolgairól. Házas vagyok, tehát semmi félreértés ne legyen, barátkozni szeretnék korban hozzám illő hölggyel.Plusz-mínusz 10-15 év belefér. Várom a barátnő jelöltemet!

dalmiiii 2015-01-08 20:49:46 Válasz erre

lemaradt az e-mail: raczdalma9@gmai.com :)

Előzmény: dalmiiii - 2015-01-08 20:43:33
dalmiiii 2015-01-08 20:43:33 Válasz erre

sziasztok!

21 éves egyetmista lány vagyok Debrecenben. Nagyon jó lenne, ha barátnőkre lelnék, mert sokszor érzem magam egyedül, és nincs, akikkel jót nevetnék, jókat beszélgetnék... alapvetően humoros, jókedélyű, lelkiismeretes és nagyon megbízható lány vagyok. Akinek kedve van dumcsizni, írjon nyugodtan!!:))

Remélem, egy hosszúúhosszúúúú barátság veszi kezdetét..:)

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Éva csak pótlék, Lilith volt az első feleség - A nők új példaképe

Éva csak pótlék, Lilith volt az első feleség - A nők új példaképe

Létezik a teremtéstörténetről egy kevéssé ismert történet, ami természetesen megint csak nem került bele a Bibliába. Van egy másik verziója az Ádám és Éva sztorinak. Egy kis kitérő. Egészen pontosan egy Ádám és Lilith. Lilith, az első feleség a hatalmas és erős nő, akitől minden férfi retteg, és aki a mai nők új követendő mintaképe lett.

Tovább »
A romantika és Ámor nyila - A pasik szerint

A romantika és Ámor nyila - A pasik szerint

Nők sokasága hangoztatja, hogy a romantikát az erősebbik nem a lehető legnagyobb körívben elkerüli. Valóban nem rajongunk a szív alakú, illatosított gyertyák halmazáért, az elszórt rózsaszirmokért. Azonban megcáfolnám azt, hogy a romantika lángja teljes mértékben kihűlt a férfi nemben. Valahol mélyen bennünk is lakozik, csak arra vár, hogy vulkánként kitörhessen.

Tovább »
Átok sújtotta város, ahonnan a lakók végleg elköltöztek - Stull városa

Átok sújtotta város, ahonnan a lakók végleg elköltöztek - Stull városa

Rengeteg horrorfilmbe illő helyszín található a Földön, mégis kevés mondhatja magáénak a Bibliában említett hét pokol kapu egyikét. Egy amerikai kisváros a néphiedelmek és a kamasz gyerekek lenyűgöző fantáziája által életre keltett legendák mellett valóságos történetekkel és dokumentált anyagokkal is rendelkezik a területén végbemenő paranormális jelenségekről.

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

Gyógyító angyali üzenetek

Válaszd ki az aktuális problémádat, és olvasd el, mit üzennek számodra az Angyalok. Meglátod, angyali tanácsaik segíteni fognak, és hamarosan másképpen látod majd a dolgokat!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Nagy Erika

Betegség-szimbólumok szakértője

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Nagy Erika

Társkereső

Társkereső
Eva Erika Éva Mária Mária 
Társkereső
Attila Sanyi1011 jozsef jozsef Lajos