HIRDETÉS
2015. január 26. - Vanda, Paula
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2015. január 26. - Vanda, Paula
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendEgészségSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztTűsarok és gázpedál

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szórakozás » barátnőket keresek! (933 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
zumy (Topikindító) 2008-11-04 16:15:05 Válasz erre
sziasztok! 23 éves vagyok, Bpen lakom. barátnőket keresek, akikkel lehet csajos témákról dumcsizni, közös programokat, bulikat szervezni. aki szintén barátnőhiányos írjon mailt! címem: fiona11@citromail.hu
qqcska11 2015-01-14 11:45:26 Válasz erre

Lemaradt az email címem: enyild@citromail.hu

Előzmény: qqcska11 - 2015-01-14 11:39:30
qqcska11 2015-01-14 11:40:31 Válasz erre
Előzmény: qqcska11 - 2015-01-14 11:39:30
qqcska11 2015-01-14 11:39:30 Válasz erre

Sziasztok!! 44 éves Gyöngyösi nő vagyok, és barátnőt keresek szintén Gyöngyösi hölgy személyében. 1 éve lakom itt, és sajnos még nem találtam 1 igazi barátnőt, akivel eltudnék beszélgetni az élet nagy dolgairól. Házas vagyok, tehát semmi félreértés ne legyen, barátkozni szeretnék korban hozzám illő hölggyel.Plusz-mínusz 10-15 év belefér. Várom a barátnő jelöltemet!

dalmiiii 2015-01-08 20:49:46 Válasz erre

lemaradt az e-mail: raczdalma9@gmai.com :)

Előzmény: dalmiiii - 2015-01-08 20:43:33
dalmiiii 2015-01-08 20:43:33 Válasz erre

sziasztok!

21 éves egyetmista lány vagyok Debrecenben. Nagyon jó lenne, ha barátnőkre lelnék, mert sokszor érzem magam egyedül, és nincs, akikkel jót nevetnék, jókat beszélgetnék... alapvetően humoros, jókedélyű, lelkiismeretes és nagyon megbízható lány vagyok. Akinek kedve van dumcsizni, írjon nyugodtan!!:))

Remélem, egy hosszúúhosszúúúú barátság veszi kezdetét..:)

dalmiiii 2015-01-08 20:41:38 Válasz erre

Sziasztok!

21 éves, egyetemista vagyok Debrecenben. Eleinte kissé ódzkodtam a fórumos barátnőkereséstől, de úgy gondolom, miért ne..nem veszíthetek. Barátnőket keresek, mert sajnos folyamatosan magamra maradok, nem sikerült megtalálnom a saját barát köröm, pedig odaadó és jószándékú vagyok( talán ez a baj)...

Alapvetően humoros, lelkiismeretes és megbízható lány vagyok!:)) aki szívesen dumcsizna velem, írjon! Nagyon remélem, hogy egy hosszú-hossú barátság veszi kezdetét..:)

laylahamilton91 2015-01-06 08:02:19 Válasz erre

Sziasztok!

23 éves Nyíregyházi lány vagyok. Barátnőt vagy barátnőket keresek. Akivel jót lehet beszélgetni, nagyokat nevetni, bulizni(nem csak bulipartnert). Aki magára ismer nyugodtan irjon: laylahamilton91@gmail.com

Szilvi1990 2015-01-04 19:19:16 Válasz erre

Sziasztok! 24 éves lány vagyok, nemrég költöztem föl Budapestre, ezért szeretnék korombéli lányokkal barátkozni akikkel el lehet menni bulizni, moziba stb.. Ha te is így gondolod, kérlek írj a privát e-mail címemre: miszi1990@freemail.hu

Szilvi

Nika36 2014-12-16 20:03:20 Válasz erre

Sziasztok

Pécsen élő,36 éves Nő vagyok,szívesen barátkoznék,hasonló korú emberkével,aki szintén barát hiányban szendved,de nyitotott új barátság iránt,és szeret kimozdulni,sétálni,kirándulni,színházba moziba menni..

Nem keresek társat,csak barátnőt,barátokat!

Ha valaki szeretne Pécsen vagy környékén barákozni írjon ! :)  kiralyabc1@gmail.com

Lemaradt az email.cím mellől az 1 es.Potoltam :)

Nika36 2014-12-14 21:10:36 Válasz erre

Sziasztok

Pécsen élő,36 éves Nő vagyok,szívesen barátkoznék,hasonló korú emberkével,aki szintén barát hiányban szendved,de nyitotott új barátság iránt,és szeret kimozdulni,sétálni,kirándulni,színházba moziba menni..

Nem keresek társat,csak barátnőt,barátokat!

Ha valaki szeretne Pécsen vagy környékén barákozni írjon ! :)  kiralyabc@gmail.com

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Az örök ellentétek: Férfi és a Nő

Az örök ellentétek: Férfi és a Nő

Félreértések, viták, kibékülések, majd elölről az egész. Nem járunk messze az igazságtól, ha azt állítjuk, hogy ezek a jellemzők ott vannak minden egyes kapcsolatban a nemek között, hiszen ez egy soha véget nem érő körforgás, legyen szó családi, szerelmi vagy baráti kapcsolatokról.

Tovább »
A mindent túlélő titokzatos kastély

A mindent túlélő titokzatos kastély

Londontól nyugatra, autóval egy órányira található Windsor, a világ legkiterjedtebb és legrégebben lakott kastélya, az angol királyi család rezidenciája, ahová húsvétkor II. Erzsébet királynő rendszeresen elvonul a világ elől, hogy kipihenhesse magát. Azt viszont kevesen tudják, hogy a Windsori kastély ceremoniális helyszín, a térdszalag lovagrend háza.

Tovább »
A szürke ötven árnyalata szex-varázslat

A szürke ötven árnyalata szex-varázslat

Te is szeretnéd megtapasztalni a szerelem ötven féle árnyalatát? Az intenzív orgazmustól kezdve, a többszörös kielégülést, a kábító mámor és a folyamatos bizsergető kéjérzés élményét? Akkor használd ezt a mágiát kúraszerűen és minden alkalommal újabb és újabb részét fedezheted fel a szürke árnyalatnak!

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

Hajszépítő trükkök

Van, amikor semmit nem tudsz kezdeni a hajaddal: fénytelen, rálapul a fejedre, vagy egyszerűen össze-vissza áll. A lényeg, hogy ilyenkor se veszítsd el a fejedet, az alábbi trükkökkel villámgyorsan megzabolázhatod tincseidet.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Csapocska Mónika

Érzelmi Felszabadítás terapeuta

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Csapocska Mónika

Társkereső

Társkereső
Mária Mária Kata Judit Katalin 
Társkereső
Sanyi1011 jozsef jozsef Lajos Réka