2015. május 28. - Emil, Csanád
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2015. május 28. - Emil, Csanád
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szórakozás » barátnőket keresek! (936 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
zumy (Topikindító) 2008-11-04 16:15:05 Válasz erre
sziasztok! 23 éves vagyok, Bpen lakom. barátnőket keresek, akikkel lehet csajos témákról dumcsizni, közös programokat, bulikat szervezni. aki szintén barátnőhiányos írjon mailt! címem: fiona11@citromail.hu
Zsu0204 2015-05-18 22:26:01 Válasz erre

Szia!

Én is 21 éves, egyetmista lány vagyok Debrecenben. :) Hasonló problémákkal, és tulajdonságokkal :D Ha aktuális még, itt az e-mail címem :) varzsu1994@gmail.com 

Előzmény: dalmiiii - 2015-01-08 20:43:33
tavaszorgona 2015-04-23 18:43:53 Válasz erre

Kedves Margaretta!

Tegnap elfelejtettem írni, hogy elvált vagyok én is, úgyhogy barátnő mellett keresem a házastársamat is. Csak azért írtam le, hogy nem kell félreérteni levelezhetünk nyugodtan. Írhatnál pár sort magadról, munkádról az e-mail címemre. Aztán majd én is írok magamról.

Üdv: Évi

Előzmény: margareta02 - 2015-03-08 16:37:06
tavaszorgona 2015-04-22 18:47:30 Válasz erre

Kedves Margareta!

Engemet Évinek hívnak. 36 éves vagyok. Én is egy ilyen barátnőt keresek, akivel el lehetne beszélgetni erről-arról, és még a problémákról is lehetne beszélgetni, és akivel el lehetne menni, színházba, moziba, kirándulni, úszni. Én is sokmindenből kimaradtam. Szeretnék eleinte levelezni veled, aztán majd később találkozhatnánk is.

Megadhatnád az e-mail címedet. Arra írnék munkámról, és még magamról, és küldenék fényképet is magamról.

Az e-mail címem: tavaszorgona0@gmail.com. (tavaszorgona után nulla van) Te is küldhetnél majd magadról képet Várom a leveledet.

Üdv: Évi

Destiny86 2015-03-31 21:18:16 Válasz erre

Sziasztok!

Kedves, megbízható és jófej lányokat keresek csajos programokhoz :) Nagyon szeretek bulizni, kedvenc helyeim a Bad Girlz, Symbol, Bob, nyáron a Balaton :) Imádok nyaralni, utazi, nyelvet tanulni, főzni, sütni, ha valaki hasonló típust keres írjon bátran :)

k.monikusz@citromail.hu

Napfény67 2015-03-17 21:03:05 Válasz erre

Én is szeretnék egy igazi barátnőt találni. Szeretnék moziba, színházba járni, beszélgetni, kávézni....Hobbijaim közé tartozik az olvasás, üvegfestés, úszás, keresztrejtvény.

margareta02 2015-03-08 16:37:06 Válasz erre

45-éves vagyok, elvált. Budapesten lakom
Szeretnék barátkozni, barátot találni, olyat, akivel a legkisebb problémáról is tudok beszélgetni.
Akinek még van kedve szórakozni járni, esetleg új dolgokat kipróbálni, olyan sok mindenből kimaradtam!!
Szeretem a nevetést a szórakozást, színház mozi, kirándulást,(túrázást) utazást, egy kávézóba beülni, hatalmasat beszélgetni , sétálni, bámulni a kirakatokat, stb

Ha volna kedved barátkozni, akkor írj.

qqcska11 2015-01-14 11:45:26 Válasz erre

Lemaradt az email címem: enyild@citromail.hu

Előzmény: qqcska11 - 2015-01-14 11:39:30
qqcska11 2015-01-14 11:40:31 Válasz erre
Előzmény: qqcska11 - 2015-01-14 11:39:30
qqcska11 2015-01-14 11:39:30 Válasz erre

Sziasztok!! 44 éves Gyöngyösi nő vagyok, és barátnőt keresek szintén Gyöngyösi hölgy személyében. 1 éve lakom itt, és sajnos még nem találtam 1 igazi barátnőt, akivel eltudnék beszélgetni az élet nagy dolgairól. Házas vagyok, tehát semmi félreértés ne legyen, barátkozni szeretnék korban hozzám illő hölggyel.Plusz-mínusz 10-15 év belefér. Várom a barátnő jelöltemet!

dalmiiii 2015-01-08 20:49:46 Válasz erre

lemaradt az e-mail: raczdalma9@gmai.com :)

Előzmény: dalmiiii - 2015-01-08 20:43:33
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

A csütörtöki nap angyalüzenete

A csütörtöki nap angyalüzenete

Angyalaink mai útmutatása: "A válasz kérdésedre az imával függ össze."

Tovább »
Csütörtöki csillagjóslat

Csütörtöki csillagjóslat

A csillagokban minden megvan írva. Természetesen az is, hogy mire kell számítanod a mai napon. Kíváncsi vagy rá? Akkor keresd ki a csillagjegyedet, és olvasd el a csillagok üzenetét!

Tovább »
Ahova meghalni mentek az emberek - A leprások szigete

Ahova meghalni mentek az emberek - A leprások szigete

Kréta szigetétől nem messze északkeletre van egy apró sziget. Évente több ezer turista keresi fel, Spinalogna (görögül: Kalindon) szigetét, viharos múltjának köszönhetően, mely a leprások szigeteként vonult be a köztudatba.

Tovább »

Kalkulátor

A színek ereje

Milyen színek vesznek körül? Milyen színű ételeket fogyasztasz? Ha egy szín túlságosan jelen van életedben, az nagy jelentőséggel bír. Mint ahogy az is, ha az egyik hiányzik belőle. Válaszd ki, melyik az, és tudd meg, mire van szükséged és mit üzen neked.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Tőke Zoltán

Hangterapeuta

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Tőke Zoltán

Társkereső

Társkereső
Eva Erika Éva Mária Mária 
Társkereső
Preky69 Gyula Attila Sanyi1011 jozsef