2015. július 30. - Judit, Xénia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2015. július 30. - Judit, Xénia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szórakozás » barátnőket keresek! (951 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
zumy (Topikindító) 2008-11-04 16:15:05 Válasz erre
sziasztok! 23 éves vagyok, Bpen lakom. barátnőket keresek, akikkel lehet csajos témákról dumcsizni, közös programokat, bulikat szervezni. aki szintén barátnőhiányos írjon mailt! címem: fiona11@citromail.hu
i.nikike 2015-07-29 14:18:30 Válasz erre

Sziasztok! Barátnőket keresek akikkel lehet emailen beszélgetni vagy telefonon.

28 éves vagyok.

Email: i.nikike@citromail.hu

goodluck 2015-07-28 02:03:45 Válasz erre

ha valakinek van kedve ismizni itt a mail cimem...evelynallmacht@gmail.com

irjatok!buli,beszelgetesek,mozi,seta,pasizas...mindenben benne vagyok:)

puszi mindenkinek

Előzmény: goodluck - 2015-07-28 01:59:07
goodluck 2015-07-28 01:59:07 Válasz erre

szia

persze hogy lehet itt az elo pelda ra...24 eves vagyok budapesti..te?

szemelyes taliban is benne vagy?:)

puszi

Előzmény: lujzi3 - 2015-07-19 16:08:30
Hedda30 2015-07-26 11:19:28 Válasz erre

Lujzi3 szintén nem netes barátkota keresek. Ha van kedved írj az e-mail címemre, ott könyebb. m.moncsa30@gmail.com

Hedda30 2015-07-26 11:12:55 Válasz erre
Kati51 2015-07-21 19:18:49 Válasz erre

Sziasztok!

Nemrég élek a fővárosban és nem sikerült még barátokat találnom.A barátság fontos számomra,szeretek beszélgetni,kirándulni.51 éves vagyok,hasonló korú barátnőt keresek.

Ha valaki szeretne megismerni gazso0624@gmail.com megtalál.

Ildi2015 2015-07-19 22:20:41 Válasz erre

Sziasztok!

Én egy 34 éves hetero egyedül álló lány vagyok sajnos az egyetlen barátnőm is be adta az unalmast, ezért keresek korom beli lányt aki szeret néha elmenni bulizni elötte iszogatni, időnként Szombati beszélgetésre össze ülni! Gyálon lakok, vagy gyáli vagy 18. kerület és vonzáskörzetéből keressetek.Küzdök némi súlyfelesleggel de nem vészes ill. cigizek. Ha esetleg ezek tudatában úgy gondolod, hogy szívesen barátkoznál velem írj az ildi.ujbaratno@gmail.com e-mail címre. Ja és igen férfiak kérem ne írjanak nem társat keresek itt!!!!!

üd. Ildi

lujzi3 2015-07-19 16:08:30 Válasz erre

Sziasztok.szeretnék találni egy olyan barátnőt akivel lehet beszélgettni szórakozni...stb...nem cset barátnőt keresek hanem aki mer is talizni..bár lehet itt találni??

Jucuska32 2015-07-10 19:30:42 Válasz erre

Szia, Judit vagyok, szintén Fejér megyéből. Székesfehérvári vagyok, párommal lakom! Sok szabadidőm van és szívesen barátkozom, ismerkedem! Ha gondolod megbeszélhetünk valami közös programot!

Előzmény: Meyer456 - 2015-06-12 22:28:05
Hedda30 2015-06-24 21:26:59 Válasz erre

Sziasztok!

Barátnős imerkedés céljából írok. 30 éves vagyok, Budapesten élek a párommal. A barátnők az évek alatt elkoptak, külföldre költöztek. Amiket szeret: strandolni, fagyizni, mozizni, néha bulizni, ha kedvem van akkor varrni, átalakítani ruhákat. Vagy csak sétáni egyet, nagyokat beszégetni.

Ha Te is hasonló cipőben jársz írj, mindenikenek válaszolok!

m.moncsa30@gmail.com

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Kíséretjárta ház a Kodály-köröndön

Kíséretjárta ház a Kodály-köröndön

Nem túlságosan ismert, ellenben nem kevésbé izgalmas a Kodály-köröndön álló Andrássy-udvar legendája. Az 1883 és 1885 között meseszép neoreneszánsz épületről úgy hírlik, hogy szellemek járják. Az még hagyján, de mindenféle összeesküvés-elmélet és titokzatos eltűnések kapcsolódnak az épülethez.

Tovább »
Melyik spirituális film hozza el a Fényt az életedbe? - Képes tesztünkből kiderül

Melyik spirituális film hozza el a Fényt az életedbe? - Képes tesztünkből kiderül

Biztos láttál már olyan filmet, ami mélyen elgondolkodtatott és elindított benned valamit. A spirituális jellegű filmek kifejezetten ezt a cél szolgálják. Nem csak egész biztosan megleled a mondandóját, de rá is fog ébreszteni valamire. Vagyis megvilágosodsz bizonyos értelemben. Neked vajon melyik film hozza el a Fényt az életedbe? Húzz egy lapot és megtudod!

Tovább »
Hűsítő házi jeges teák

Hűsítő házi jeges teák

Jeges innivalót kaphatsz a boltban, de miért is ne készíthetnéd el ugyanazt otthon is? A mi változataink természetesebbek, finomak és az elkészítésük is gyerekjáték, próbáld csak ki.

Tovább »

Kalkulátor

Várandós kismamák kalendáriuma

A babavárással új, izgalmas korszak kezdődik minden nő életében – az örömteli várakozás és a váratlan felfedezések időszaka. Kalkulátorunkból megtudhatod, hétről hétre hogyan fejlődik a kisbaba és mi történik az anyuka szervezetében.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Szalay Zsuzsa

Szülés utáni depresszió szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Szalay Zsuzsa

Társkereső

Társkereső
Eva Erika Éva Mária Mária 
Társkereső
Attila Preky69 Gyula Attila Sanyi1011