2016. december 10. - Judit
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2016. december 10. - Judit
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szórakozás » barátnőket keresek! (986 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
zumy (Topikindító) 2008-11-04 16:15:05 Válasz erre
sziasztok! 23 éves vagyok, Bpen lakom. barátnőket keresek, akikkel lehet csajos témákról dumcsizni, közös programokat, bulikat szervezni. aki szintén barátnőhiányos írjon mailt! címem: fiona11@citromail.hu
happyfriendship 2016-12-08 08:04:15 Válasz erre
happyfriendship 2016-12-08 07:57:31 Válasz erre
Wiki9 2016-11-17 22:48:29 Válasz erre

Sziasztok!
29 éves vagyok, Solymáron élek a párommal. Nagyon szeretek sütni-főzni, biliárdozni, korizni, kirándulni.
Szeretnék ismerkedni, barátkozni, a régi barátságok elkoptak, megszakadtak.
Szép estét! :)

nócijósnő 2016-09-21 14:08:36 Válasz erre

nócijósnő 2016-09-21 14:08:17 Válasz erre

Pillangó_88 2016-09-07 15:40:40 Válasz erre

Szia!

Jászberényben lakom, hamarosan töltöm a 28-at, és szintén szívesen barátkoznék.:)

Előzmény: mery87 - 2016-07-16 20:02:02
Évi1507 2016-08-23 16:36:49 Válasz erre

Sziasztok!

Budapesti 53 éves házasságban élő nő vagyok. Az élet úgy hozta, hogy barátnő nélkül maradtam.

Barátnőket keresek beszélgetéshez, sétához, tartalmas programokhoz, kiránduláshoz, utazáshoz.

Szeptembertől jógára járok, ha van kedved csatlakozz hozzám.

erdoseva255gmail.com

mery87 2016-07-16 20:02:02 Válasz erre

Sziasztok!

29 éves Jászberényi lány vagyok, 1.5 éve költöztem ide Budapestről és itt nem nagyon ismerek még senkit.Szeretnék hasonló korú barátnőket találni akikkel lehet beszélgetni,elmenni csajos programokra,beülni valahova egy kávéra. Akinek lenne kedve beszélgetni,barátkozni írjon nyugodtan.

Destiny86 2016-07-15 16:42:35 Válasz erre

Sziasztok!

29 éves budapesti lány vagyok, szeretnék barátnőket találni, akikkel lehet közös programokat szervezni. Nagyon szeretek bulizni, kedvenc helyeim a Symbol, Bad Girlz, Bob. Nyáron szeretem a Balatont, a Balaton Soundot, Sziget Fesztivált, szeretek kirándulni, olvasni, nyelvet tanulni, kiállításokra járni, bármi csak ne kelljen otthon ülni :)

k.monikusz@citromail.hu

progikuckó 2016-07-04 00:39:15 Válasz erre

Sziasztok !

Akinek van kedve,meghívnám egy chatre !

Lehet beszélgetni,ismerkedni ,barátkozni.

Férfiak-nők vegyesen vannak,egy jókedélyű társaság vagyunk.

Nézz be,ha van kedved;)

https://us21.chatzy.com/progicset

Előzmény: zumy - 2008-11-04 16:15:05
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

6 jel, ami arra utal, hogy már nyakunkon a világvége

6 jel, ami arra utal, hogy már nyakunkon a világvége

Sokak szerint közeleg már az emberiség által ismert világ vége, amikor az ég lángokba borul, a társadalom pedig összeomlik, és óriási háborúk fognak túlélni a Földön. Ez a 6 jel utalt az utóbbi években leginkább arra, hogy a riasztó prófécia hamarosan tényleg valósággá válik.

Tovább »
5 ok, ami miatt nem tud tovább lépni egy szellem és itt marad

5 ok, ami miatt nem tud tovább lépni egy szellem és itt marad

Gondoltál már arra, vajon miért hemzsegnek sokszor itt köztünk a szellemek? Miért marad melletted egy rokonod? Miért kísértenek másokat? Miért gonoszkodnak az élőkkel? Megmondjuk mi az az 5 ok, ami miatt nem tud tovább lépni egy szellem és ennek okán itt ragadt, a két világ között!

Tovább »
Tengerpart-teszt - Milyen számodra a tökéletes kapcsolat, és mit keresel a szerelemben?

Tengerpart-teszt - Milyen számodra a tökéletes kapcsolat, és mit keresel a szerelemben?

A mítoszokban és az ősi vallásokban a tenger és az ég összefonódása a párokat szimbolizálja. Képzeld el, hogy egy luxusszállodában vagy, és kitekintesz a tengerre nyíló ablakon. Ahogy pihensz az ágyban, és kinézel, vajon melyik kép ragad meg az alábbi négyből? A választott kép az ideális kapcsolatot mutatja számodra két ember között, továbbá arra is rámutat, hogy mit keresel a szerelemben.

Tovább »

Kalkulátor

Parfüm horoszkóp

Olykor nem is olyan könnyű kiválasztani a személyiségedhez illő parfümöt. Ebben lesz segítségedre ez a kalkulátor. Válaszd ki a csillagjegyet, amelyben születtél, és megtudod, mely parfüm illik hozzád.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Pető Judit

Testtartás- és mozgás-szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Pető Judit

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila