HIRDETÉS
2014. november 28. - Stefánia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Vedd meg olcsóbban karácsonyra! A hónap témája: advent! Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2014. november 28. - Stefánia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendKözérzetSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztTűsarok és gázpedál

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szórakozás » barátnőket keresek! (923 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
zumy (Topikindító) 2008-11-04 16:15:05 Válasz erre
sziasztok! 23 éves vagyok, Bpen lakom. barátnőket keresek, akikkel lehet csajos témákról dumcsizni, közös programokat, bulikat szervezni. aki szintén barátnőhiányos írjon mailt! címem: fiona11@citromail.hu
lime12 2014-09-09 17:25:01 Válasz erre

Sziasztok! 21 éves lány vagyok, Budapesten élek és keresem az igaz barátnőmet, akivel jókat tudunk beszélgetni, mindenféle programot szervezni és kölcsönös a bizalom a másik iránt. Nem vagyok túl bulizós, jobban szeretem a szabadban történő programokat. Szeretek sétálni, túrázni és szeretem az ezotériát. Nem hajszolom a márkát, a trendet, a lényeg a belső.Több, mint 2 éve párkapcsolatban élek, de emellett szeretnék egy intelligens, komoly felfogású barátnőt, akivel mindent megoszthatok és mindenben számíthatunk egymásra.

Ha úgy gondolod szimpatikus vagyok számodra írj üzenetet! Nagyon sok szeretettel várom!

E-mail: rika00@freemail.hu

lime12 2014-09-09 17:12:23 Válasz erre

Sziasztok! 21 éves lány vagyok, Budapesten élek és keresem az igaz barátnőmet, akivel jókat tudunk beszélgetni, mindenféle programot szervezni és kölcsönös a bizalom a másik iránt. Nem vagyok túl bulizós, jobban szeretem a szabadban történő programokat. Szeretek sétálni, túrázni és szeretem az ezotériát. Nem hajszolom a márkát, a trendet, a lényeg a belső.Több, mint 2 éve párkapcsolatban élek, de emellett szeretnék egy intelligens, komoly felfogású barátnőt, akivel mindent megoszthatok és mindenben számíthatunk egymásra.

Ha úgy gondolod szimpatikus vagyok számodra írj üzenetet! Nagyon sok szeretettel várom!

E-mail: rika00@freemail.hu

napsugar2828 2014-08-15 00:56:42 Válasz erre

Sziasztok!

Budapesten keresek új optimista  barátnőket 59 évesen, elváltan,  mert a régiek vagy "elkoptak", vagy másfelé vetette az idő.

Csajos beszélgetéshez, mozi  színház, nagy sétákhoz, receptcserékhez, stb. Érdekel az ezotéria is.

napsugar2828@citromail.hu

zsuka1990 2014-07-28 16:00:05 Válasz erre

Sziasztok! 

24 éves, Budapesten élő, közvetlen, kedves lány barátnőket keres. :) Mióta felköltöztem Pestre a barátnők kikoptak mellőlem, ezért is írok ide, hogy próbáljak némiképp változtatni ezen. :) Párommal élek Budapesten illetve egy cicával :) Jó lenne csajos programokat szervezni mint egymásnak befonjuk a haját, sminkelgetünk.... jó jó csak vicceltem :D :D :D Mindenesetre beülni valamerre, vagy elmenni múzeumba, vásárolgatni együtt, jó kis mozi vagy bmi ami a csajos progaromba befér :)

Ha úgy gondolod h értelmesnek tartasz akkor írj bátran :)

Sajnos mostanában sokat dolgozom ezért lehet h kevesebb időm jut majd pontosan válaszolni az esetleges megkeresésekre de igyekszem eleget tenni majd neki :)

Köszi h olvastad! :)

zsu

repulomacska90@gmail.com (ide tudtok írni)

Ui.: Kizárólag barátkozás céljából, semmi egyéb más kapcsolat! 

2014. 07. 28

zsuka1990 2014-07-27 19:14:53 Válasz erre

Sziasztok! 

24 éves, Budapesten élő, közvetlen, kedves lány barátnőket keres. :) Mióta felköltöztem Pestre a barátnők kikoptak mellőlem, ezért is írok ide, hogy próbáljak némiképp változtatni ezen. :) Párommal élek Budapesten illetve egy cicával :) Jó lenne csajos programokat szervezni mint egymásnak befonjuk a haját, sminkelgetünk.... jó jó csak vicceltem :D :D :D Mindenesetre beülni valamerre, vagy elmenni múzeumba, vásárolgatni együtt, jó kis mozi vagy bmi ami a csajos progaromba befér :)

Ha úgy gondolod h értelmesnek tartasz akkor írj bátran :)

Sajnos mostanában sokat dolgozom ezért lehet h kevesebb időm jut majd pontosan válaszolni az esetleges megkeresésekre de igyekszem eleget tenni majd neki :)

Köszi h olvastad! :)

zsu

repulomacska90@gmail.com (ide tudtok írni)

Ui.: Kizárólag barátkozás céljából, semmi egyéb más kapcsolat! 

Vandrea1974 2014-07-09 09:43:00 Válasz erre

Szia Szofi !

írtam neked, de nem válaszoltál, nem kaptad meg esetleg?

Üdv

A.

Előzmény: töfike - 2014-07-06 14:09:19
long51 2014-07-06 17:33:45 Válasz erre

Én is dunaújvárosi vagyok, 51 éves. Te hány éves vagy ?

Előzmény: long51 - 2014-07-05 11:30:56
töfike 2014-07-06 14:09:19 Válasz erre

Szia Andi! Én meg 44 éves leszek de nekem sincs barátnőm bár elég sokat dolgozom de néha jó lenne valakivel beülni beszélgetni ha gondolod várom a válaszod a karicsszofia@citromail.hu-ra.

Szofi

Előzmény: Vandrea1974 - 2014-07-06 09:39:12
Vandrea1974 2014-07-06 10:00:08 Válasz erre

Sziasztok!

Budapestről keresgélek újabb bartánosnékat közel a negyvenhez (jaaj), mert sajnos a régiek elkoptak egy  kicsit. Aktív szabadidős programokhoz, csajos kiülős beszélegtéshez, normális programok eltöltését keresnék jófej csajokat, akik szeretnek kimozdulni alkalmanként a megszokott környezetükből. Sajnos 30-on túl nehéz újból "építkezni", de ha van igényed erre akkor írj... vasicsek@invitel.hu címemre

Üdv

Andrea

Vandrea1974 2014-07-06 09:39:12 Válasz erre

Szia !

hát én év végén leszek negyven :-(, de nem érdekel. Budapestről keresgélek én is újabb barátosnékat, a régiek már elkoptam vagy másfelé vetette őket az idő....

Szeretek mászkálni, kiülős helyeken beszélgetni, no meg aktívan tölteni a szabadidőmet. Igaz van egy hat éves fiam, de jó néha elszakadni tőle, meg a  családi dolgoktól...

Üdv

Andrea

Előzmény: Lujzika37 - 2014-05-01 18:26:46
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Üdvözöld a telet otthonodban is - Téli, mégis meleg hangulat a lakásban!

Üdvözöld a telet otthonodban is - Téli, mégis meleg hangulat a lakásban!

Sok lakberendező a telet tartja a legkreatívabb időszaknak, ugyanis szerintük a zord időktől behúzódó emberek ilyenkor többet foglalkoznak lakásuk szépítésével, jobban odafigyelnek a részletekre, dekorációs ötleteik szórakoztatóbakká válnak. Legfőbb ideje, hogy mi is kivegyük ebben a részünket.

Tovább »
Házias főzősuli, teljesen kezdőknek 1. - Bevezetés

Házias főzősuli, teljesen kezdőknek 1. - Bevezetés

Tudom én jól, hogy van millió és egy profi gasztroblog a neten és szakácskönyv a könyvesboltok polcain. Jobbnál jobbak. Nem is az a célom, hogy ezek számát szaporítsam egyel. Kritizálni sem fogom őket, hiszen nem vagyok egy Stahl Judit. Ő nagyon jó, a receptjei is többnyire zseniálisak egy bizonyos rutin birtokában

Tovább »
Tanulj meg szívből ajándékozni!

Tanulj meg szívből ajándékozni!

Az életben számtalan alkalom adódik az ajándékozásra. Születésnap, karácsony, házassági évforduló, meghívás partira, barátunk lakásavatója, de sokan néha egészen váratlanul is kedveskednek szeretteiknek egy-egy meglepetéssel. „A kis ajándékok életben tartják a barátságot" - szól a régi és igaz mondás.

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

Álombiblia

Az álmoknak mindig üzenete van számunkra, ezért fontos, hogy meg is fejtsük, vajon mit jelent, mit akar tőlünk?

Még több kalkulátor »

Szakértők

S.Tóth Márta

Life-, business coaching

Kérdezz! »
Összes szakértő »
S.Tóth Márta

Társkereső

Társkereső
Mária Mária Kata Judit Katalin 
Társkereső
Sanyi1011 jozsef jozsef Lajos Réka