2017. november 21. - Olivér
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. november 21. - Olivér
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szex, szerelem » Szerelmi csalódás ért?- Van megoldás! (20115 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Luná34 (Topikindító) 2008-10-22 10:29:15 Válasz erre
Sziasztok!

Ezt a Topicot azért hoztam létre, hogy a szerelmi bánatról, csalódásokról beszéljünk, és segítsünk egymásnak ezeket a problémákat megoldani. Sokkal könnyebb, ha van kivel megosztani a problémánkat, nem mi egyedül cipeljük a terheket. És ki tudja, közösen akár megis oldhatjuk. Én mindenben segitek, kérdezzetek nyugodtan. Ha féltek a nagy észosztóktól, a hittérítőktől, akor az e-mail címemre is írhattok. Íme: luna34@citromail.hu
És ne feledjétek: Mindenre van megoldás!
Luná34 2008-10-22 13:13:24 Válasz erre
Mit akarsz még ezek után ettől a sráctól? Nem mindegy miért játsza a hős szerelmest? Ne sétálj újból a csapdájába, mert ismét mély pontra kerülsz4 Örülj, hogy már 90%-ban kigyógyultál belőle. Ugye tudod milyen szöveg jön most? Igen, ez: Te sokkal jobbat érdemelsz, olyat akinek CSAK te vagy, akinek te jelented a mindent! Elég bátor vagy? Elég jó nőnek tartod magad, ahoz, hogy független férfit találj és hódíts meg? Ne nézz hátra! Ne érdekeljen mi-miért történt, hagyd a múltat, azon már úgysem változtathatsz! Fel a fejjel, ne hagyd, hogy a múltad beárnyékolja a jelenedet, a jövődet!
Előzmény: -
moncsi34 2008-10-22 13:09:38 Válasz erre
Tudod, az a lényeg, hogy eddig a gyerek miatt nem tettem lépéseket, mert mindig őt néztem.
Előzmény: Luná34 - 2008-10-22 12:56:46
moncsi34 2008-10-22 13:05:57 Válasz erre
Hát nagyon egyetértek veled! Sok igazság van abban amit irtál. Ebből is csak az látszik, aki nem éli át az nem is tudja mi ez valójában.
Előzmény: Regusz - 2008-10-22 13:00:06
moncsi34 2008-10-22 13:03:42 Válasz erre
Szerinted aki azt mondja nekem a telefonban hogy dögölj meg anyáddal együtt, attól még én akarnék valamit ?
Hát nem.
Előzmény: Luná34 - 2008-10-22 12:49:58
Regusz 2008-10-22 13:00:06 Válasz erre
Hát azért az nem ugy van!!
Engem egy volt pasim zaklatott 3 évig! A telefonomra smseket küldött, az email címemre írogatt, levelet írt a címemre, felhívogatott stb stb. Régen együtt voltunk 2 évig, szakítottunk, már rég mással jártam mikor ő még mindig nyomolt. Vagy százszor és ezerszer kértem szépen csúnyán, haragosan mindegy volt. Megfenyegettem rendőrséggel nem hatott.
Utána néztem akkor ügyvédnél de ő azt mondta,hogy mivel testileg nem bántalmazott így hiába viszem bíróságra. Polgári peres eljárásban lehetne de az évekig tart. Ugyhogy akkor lecseréltem a telefonszámom az email címem és egy erősebb férfit (ismerős) ráuszítottam, aki elmagyarázta mi fog vele történni ha ezt nem hagyja abba (megjegyzem ez már elötte is volt akkor nem használt) . Azóta eltelt 1 év de már nem keres. :)

Ugyhogy ne általánosíts kérlek! nem akartam,hogy zaklassanak és bár szépen váltunk el a végén már gyűlöltem. Ez olyan mintha azt mondanád, akiket megerőszakolnak mind valahogy kiváltották és valójában akarták....

Bocsesz ha megbántottalak.

Luná34 2008-10-22 12:59:03 Válasz erre
Nem ez nem így van! Legyen az akármilyen keménymag, a rendőrség megtud védeni tőle, és hidd csak el, mindenki fél a rendőröktől!
Előzmény: moncsi34 - 2008-10-22 12:55:56
Luná34 2008-10-22 12:56:46 Válasz erre
Nem tudom, ez a zaklatás miben nyílvánul meg, de ha úgy érzed, hogy akaratod ellenére, hívogat, nyakadra mászkál, üzeneteket küld, hasonlók, a rendőrségen fel lehet jelenteni. A törvény szigorúan bünteti, akár 1 év börtön büntetést is kaphat! De már az is óriási visszatartó erő, ha tudja, hogy lépéseket tettél az ügyben!
Előzmény: moncsi34 - 2008-10-22 12:43:26
moncsi34 2008-10-22 12:55:56 Válasz erre
A feljelentéssel csak azt lehet elérni, hogy még jobban begorombuljon. A távolságtartással meg az a gond hogy a szomszédban van a munkahelye.
Előzmény: marrakesch65 - 2008-10-22 12:47:30
moncsi34 2008-10-22 12:54:19 Válasz erre
Hát abban biztos vagyok hogy nem akarok tőle semmit, csak hogy van egy gyerek aki egy életre összeköt minket valamilyen szinten. És valójában az a lényeg, hogy elhagyta a családját a barátnőm miatt, akivel hála istennek nem jött össze az együttélés, és úgy gondolta, hogy én majd ezután visszafogadom, de tévedett. Ezért terrorizál most engem. Még a telefonomat is nyomoztatni akarja, mert nekem nem lehet új kapcsolatom csak neki. Szidja a családom minden tagját! Ilyen embertől ki szeretne valamit.? Hát én nem!
Luná34 2008-10-22 12:49:58 Válasz erre
Sziasztok! Az igazság az, hogy csak azt lehet zaklatni, aki hagyja magát! Biztos, hogy nem akarsz már tőle semmit?
Előzmény: moncsi34 - 2008-10-22 12:43:26
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Gyakran szédülsz? - A szédülés 5 tünete, amit nem szabad figyelmen kívül hagyni!

Gyakran szédülsz? - A szédülés 5 tünete, amit nem szabad figyelmen kívül hagyni!

A szédülés mindenkivel megeshet, néha ok nélkül is. Túl gyors felállás, dehidratáltság, kimerülés… gyakoriak, melyek nem adnak okot túlzott aggodalomra. Azonban néha krónikusabb, mint ahogyan észleljük. Ha gyakran elszédülsz felállás után, vagy mozgás közben, lehet, hogy többről van szó. 

Tovább »
6 zseniális logikai fejtörő, amit nem is olyan könnyű megoldani!

6 zseniális logikai fejtörő, amit nem is olyan könnyű megoldani!

Ma nem is egy, hanem rögtön 6 elképesztően szórakoztató és zseniális logikai fejtörőt hoztunk azért, hogy a kedvedben járjunk! De jobb, ha tudod, hogy ezek nem lesznek ám olyan könnyűek, komolyan meg kell dolgoztatnod ahhoz az agyadat, ha meg akarod kapni a helyes válaszokat! Na jó, azért nem is kell majd őket túlbonyolítani, mert hajlamosak vagyunk ilyenkor túl logikázni a dolgokat, mikor egyszerűen csak észre kellene venni a teljesen nyilvánvaló jeleket…

Tovább »
Válassz egy tündért és fedezd fel, mivel vonzod magadhoz az embereket - Képes pszichológiai teszt

Válassz egy tündért és fedezd fel, mivel vonzod magadhoz az embereket - Képes pszichológiai teszt

A tündérek ragyogó spirituális teremtmények, amelyekre „lefokozott” angyalokként, vagy varázslók szolgálójaként tekintenek. A mesékben gyakran vonzó és elbűvölő erdei szellemek, akik rejtve maradnak az emberek elől. A tündérek különböző és sokszínű osztályokba sorolhatók, így választásod elárulja, hogy mivel vonzol magadhoz másokat. 

Tovább »

Kalkulátor

Válassz masszázstípust!

Számos masszázsstílus létezik, és bár egy tapasztalt terapeuta bármilyen kezelést rá tud szabni bárkire, egyes technikák megfelelőbbek lehetnek, mint mások. Éppen ezért érdemes megismerned őket!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Némerthné Győry Mária

Pszi sebész

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Némerthné Győry Mária

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila