2017. április 27. - Zita, Mariann
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. április 27. - Zita, Mariann
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szex, szerelem » Szerelmi csalódás ért?- Van megoldás! (20107 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Luná34 (Topikindító) 2008-10-22 10:29:15 Válasz erre
Sziasztok!

Ezt a Topicot azért hoztam létre, hogy a szerelmi bánatról, csalódásokról beszéljünk, és segítsünk egymásnak ezeket a problémákat megoldani. Sokkal könnyebb, ha van kivel megosztani a problémánkat, nem mi egyedül cipeljük a terheket. És ki tudja, közösen akár megis oldhatjuk. Én mindenben segitek, kérdezzetek nyugodtan. Ha féltek a nagy észosztóktól, a hittérítőktől, akor az e-mail címemre is írhattok. Íme: luna34@citromail.hu
És ne feledjétek: Mindenre van megoldás!
anna6911 2012-09-13 12:44:37 Válasz erre

Kedves jós nö szeretném ha megtudná mondani mi lesz velem és a páromal?

szegyen 2012-08-15 13:54:45 Válasz erre

Sziasztok, eloszor is koszonom elore. Noi tanacsra lenne szuksegem (ferfi vagyok) bocsi.

Egy hosszu kapcsolat utan, talakozatam a mostani parommal, aki miattam valt el a ferjetol. Elkoltoztunk kulfoldre, h uj eletet kezdjunk. Babat is varunk, aki lassan erkezik kozenk. Viszont most jottem ra, h titkos levelezeseket folytat folyamatosan a hatam mogott, a volt ferje mellett tartott ugymondd baratokkal, akik fiuk es nem csak baratok voltak. Talalkakat beszeltek meg... ami o szerinte nem jott letre soha. Azt mondja nem tudja miert csinalta, egesz mostanaig tagadott mindent, meg akkor is mikor rajottem. Azt mondta, en masoltam be az uzeneteket... nem is o irta... Rengeteg fiuval ir, akikrol azt mondja nem ismeri oket. Rajottem, h elottem is furcsa eletmodot folytatott... Masfel evig mindent tagadott, pedig ereztem valami nincs rendben. Beleorulok abba, h nem tudok benne bizni, barmit mondd is. Mert tudom, kivel es miket irogatott. Lehetett az Valentin nap, KARACSONY... Jobban hianyoztak neki, mint en? Azt mondta, ezert nem jutott eszebe, h esetleg elveszithet, mert biztos volt abban, h nem jovok ra. En meg azt hittem minden rendben van. Mondta, h nem tolem van a gyerek, nem lathatom tobbe, a szuleim se fogjak latni... Ha elmegyek tole... Szerintem ha csak irogatott, nem kellett volna titkolnia... Es mikor uj eletet jottunk kezdeni, meg akkor is veluk irt folyamatosan.
Mit tegyek?? Reszemrol a bizalom nulla, mindenben rosszat keresek, csak annyi a veletlen, h nem hiszem el. De itt a gyerkoc, ugye...

Lia Boszi 2012-06-17 06:10:34 Válasz erre

Ha úgy érzi, hogy reménytelen helyzetben van a szerelemben, párkapcsolatában,
szerencséjében, vagy egészségében. Egyedülálló mágiával rövid időn belül
pozitív eredményt lát. Nem kell tovább szenvednie,tegyen a boldogságáért vagy az anyagi biztonságáért. Ha lelki problémái vannak abban is szívesen segítek.A reménytelen helyzetből is van kiút! Hívjon bizalommal meghallgatom és garantáltan segítek.
+36-30-419-2416 www.boszimagia.5mp.eu vagy email: boszimagia@gmail.com

2012.julius hónaptól már Londonban is dolgozom.

Várom a jelentkezőket előjegyzésre!

halipali 2012-04-21 11:35:03 Válasz erre

Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy így ismeretlenül írok Nektek.

Szakdolgozatomat a különböző életstílusokról készítem (főleg a szinglik és családosok közötti különbségekről).

Kérlek, ha van egy kis időtök, akkor töltsétek ki az alábbi linken található kérdőívet.

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?pli=1&formkey=dC1wQVVJRFZzZmNWSzJlNWtvd0t5Tnc6MQ#gid=0

Előre is köszönöm!

Szaturnia 2012-03-19 15:31:19 Válasz erre

Jóslás, sorselemzés, előrejelzések készítése  - Minőségi munka, szakképzett tanácsadótól, rendkívül alacsony árakon!

Éves előrejelzés havi bontásban csak 5000.-

Sorselemzés - bármennyi kérdés feltehető - csak 3000.-

Kulcs-elemzés egy adott témára most kedvezményesen csak 1000.- !!!

Részletek itt: http://www.tapolcaiszovomuhely.gportal.hu/gindex.php?pg=26327580

Vagy e-mailben: szovomuhely@gmail.com

tide2011 2012-02-22 11:57:07 Válasz erre

Szerintem is van megoldás! Az embernek meg kell próbálni túllendülni a dolgon, és minél előbb összeszedni magát, hogy új életet tudjon kezdeni és lehetőleg sokkal boldogabbat, mint addig. Ehhez jó segítség lehet akár egy új társ is, aki ott van az ember mellett és támaszt, vigaszt nyújt. Persze az első lépés megtalálni ezt a társat, és itt szeretném megemlíteni, hogy erre tudok ajánlani egy remek lehetőséget, ami nem más, mint a playful randi. Ez annyit tesz, hogy a jelenlevő nők és férfiak könnyed, játékos formában ismerkednek egymással, ennek a találkozásnak a lehetőségét a Randigo nevű cég teremti meg, és ha szimpatikusnak talál valaki valakit, akkor a későbbiekben négyszemközt is találkozhatnak. Ha minden jól megy, és az égiek is besegítenek még akár életre szóló szerelem és boldogság is lehet belőle. Ezt kívánom minden párját kereső sorstársamnak:)

anett119 2012-02-14 20:00:55 Válasz erre

sziasztok,

a topichoz kapcsolódóan ahhoz szeretném a segítségetek kérni, hogy a szakdolgozatomat párkapcsolatok, ezen belül az egyéjszakás kapcsolatok témakörből írom, úgyhogy ha van kedvetek, akkor nagyon nagy segítség lenne, ha az alábbi linkre kattintva kitöltenétek a kérdőívemet:

http://www.kwiksurveys.com/online-survey.php?surveyID=ONDNJF_5354d3b8

minden további info a linken, köszönöm!!! :))

Andrita 2011-11-30 05:41:35 Válasz erre

Igen, önfejű vagyok. Amellett, hogy tudom, hogy ebből nem lehet komoly dolog, ő nem akarja elhagyni a családját - azt hiszem, én sem - felhőtlenül bvoldog tudok lenni vele. A bajban viszont nem állt ki mellettem, nem védett meg. Pedig nem nyílt színen kellett volna, hanem csak jelezni felém, hogy otthon rájöttek. Még rá is kérdeztem, nem mondta meg. Pedig ha figyelmeztet, kisebb vszteséggel megúszhatta volna. Én - amikor itthon kiderült - azonnal értesítettem őt, kimagyaráztam, védtem, és neki mindent elmeséltem. Ő pont az ellentétem. Ha baj van, magába fordul és nem beszél róla, hogy ne legyen támadható.

Na mindegy. Szép volt, jó volt és nem tudom mi lesz ezután.

Címem: rita711107@gmail.com

Várom, hogy írj magadról, az életedről.

Előzmény: Andrita - 2011-11-28 11:29:42
Lisy42 2011-11-28 12:11:14 Válasz erre

Kedvesem,te is épp olyan önfejű vagy,mint én

Tudom,hogy mindig könnyebb másnak tanácsot adni.Hát,talán folytathatnánk privibenHa írsz egy email-címet,akkor levelezhetünk ott is

Amúgy,csak halkan jegyzem meg:én is csak kívülről tűnök olyan határozottnak.Hogy mennyire nincs így,azt jelzi az is,hogy jósoltattam magamnak...amiben egyébként nem nagyon...hittem eddig.De találtam valakit,aki ilyesmivel foglalkozik!És nem bántam meg!Ha tanácstalanok vagytok,szeretnétek megerősítést vagy tanácsot,írjatok bátran a libra.libra.2012.@gmail.com címre,Eszternek.Meglátjátok,megéri!

Amúgy,Ritám,ne bándd,amit tettél!Jó volt neked...az a lényeg.Lehet,nem vagy következetes,de ki vagy éhezve a szeretetre.MegértelekHidd el,az idő majd úgyis megmutatja,mit kell tenned!

Ölellek,ismeretlenül is

Előzmény: Andrita - 2011-11-28 11:29:42
Andrita 2011-11-28 11:29:42 Válasz erre

Szia:)

Nem fogalmaztál nyersen, -ez az igazgság!

Ma Vele voltam "úgy". Lehet, hogy meg fogom bánni nagyon, de lehet, hogy egy életre szóló élmény lesz. Ölelt+csókolt, ahol ért, kényeztetett. És amikor én akartam Őt "kényeztetni", akkor alig bírtam meggyőzni, hogy jó lesz... Imádom!!!!!

Mi esz ebből, Lisy?????????????

SEGÍTSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KÉRLEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Andrita - 2011-11-25 20:59:07
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

5 ok, amiért mindig fáradtnak érzed magad

5 ok, amiért mindig fáradtnak érzed magad

Az, hogy időnként ólomsúllyal nehezedik rád a fáradtság, az teljesen normális, hiszen óhatatlanul elfáradsz a napi teendők elvégzése közben. Azonban a tartós fáradtság mást jelent, mint az álmosság, vagy az elfáradás. Ha folyton fáradtnak érzed magad, de nem tudod, mi lehet az oka, az alábbi 5 dolog segít abban, hogy ez az érzés csökkenjen. 

Tovább »
 Ha van benned egy kis jó érzés, ezt a 10+1 dolgot sose mond a frissen szakított barátnődnek

Ha van benned egy kis jó érzés, ezt a 10+1 dolgot sose mond a frissen szakított barátnődnek

Mi nők, mindig csak a legjobbat akarjuk a barinőinknek, bármikor készen állunk arra, hogy zsebkendőt adjunk vagy lerohanjuk egy öleléssel és természetesen megvigasztaljuk. Utóbbit sokszor ész nélkül tesszük és nem gondolunk bele abba, hogy inkább csak olaj a tűzre, amit mondunk. Éppen ezért soha ne mond ezt a 10+1 dolgot a frissen szakított barátnődnek…

Tovább »
Derítsd ki, mit mesél rólad a póz, ahogy ülsz - Képes önismereti teszt

Derítsd ki, mit mesél rólad a póz, ahogy ülsz - Képes önismereti teszt

A testünk képes különböző tulajdonságokat feltárni a személyiségünkről, karakterünkről, és érzelmeinkről, amelyeket meghatározott helyzetekben élünk meg - nem hiába, sok pszichológus tanulmányozza az testbeszédet. Most megmutatjuk, mit mond rólad az a póz, ahogy általában ülsz. Ez az egyszerű testhelyzet képes megmutatni egy személy szándékait, hisz egy önkéntelen mozdulat, sok mindent elárulhat.

Tovább »

Kalkulátor

Bőrápolás aromaterápiával

Hívd segítségül a természetet, és ápold a leghatékonyabban bőrödet, hogy az sokáig megőrizze fiatalságát, rugalmasságát. Hidd el, megéri!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Vargyai Györgyi

Spirituális személyiségfejlesztő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Vargyai Györgyi

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila