2017. március 23. - Emőke
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. március 23. - Emőke
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szex, szerelem » Szerelmi csalódás ért?- Van megoldás! (20107 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Luná34 (Topikindító) 2008-10-22 10:29:15 Válasz erre
Sziasztok!

Ezt a Topicot azért hoztam létre, hogy a szerelmi bánatról, csalódásokról beszéljünk, és segítsünk egymásnak ezeket a problémákat megoldani. Sokkal könnyebb, ha van kivel megosztani a problémánkat, nem mi egyedül cipeljük a terheket. És ki tudja, közösen akár megis oldhatjuk. Én mindenben segitek, kérdezzetek nyugodtan. Ha féltek a nagy észosztóktól, a hittérítőktől, akor az e-mail címemre is írhattok. Íme: luna34@citromail.hu
És ne feledjétek: Mindenre van megoldás!
Vanessa555 2008-10-22 11:32:39 Válasz erre
Szióka! küldtem neked 1 üzenetet a citromodra.
Előzmény: Luná34 - 2008-10-22 10:29:15
Vanessa555 2008-10-22 12:10:33 Válasz erre
Te valami pszichológus vagy? Nagyon eltaláltad mi a helyzet. Pont úgy van, ahogy írtad, ez fantasztikus. Majd írok ide is. Köszi a tanácsot, megfogadom, igétem!
moncsi34 2008-10-22 12:43:26 Válasz erre
Hogyan lehet megszabadulni egy másfél éve zaklató volt férjtől? Tud valaki segíteni?
marrakesch65 2008-10-22 12:47:30 Válasz erre
Szia! Ha komoly a helyzet lehet távol tartást kérni vagy feljelenteni.
Előzmény: moncsi34 - 2008-10-22 12:43:26
Luná34 2008-10-22 12:49:58 Válasz erre
Sziasztok! Az igazság az, hogy csak azt lehet zaklatni, aki hagyja magát! Biztos, hogy nem akarsz már tőle semmit?
moncsi34 2008-10-22 12:54:19 Válasz erre
Hát abban biztos vagyok hogy nem akarok tőle semmit, csak hogy van egy gyerek aki egy életre összeköt minket valamilyen szinten. És valójában az a lényeg, hogy elhagyta a családját a barátnőm miatt, akivel hála istennek nem jött össze az együttélés, és úgy gondolta, hogy én majd ezután visszafogadom, de tévedett. Ezért terrorizál most engem. Még a telefonomat is nyomoztatni akarja, mert nekem nem lehet új kapcsolatom csak neki. Szidja a családom minden tagját! Ilyen embertől ki szeretne valamit.? Hát én nem!
Előzmény: Luná34 - 2008-10-22 12:49:58
moncsi34 2008-10-22 12:55:56 Válasz erre
A feljelentéssel csak azt lehet elérni, hogy még jobban begorombuljon. A távolságtartással meg az a gond hogy a szomszédban van a munkahelye.
Előzmény: marrakesch65 - 2008-10-22 12:47:30
Luná34 2008-10-22 12:56:46 Válasz erre
Nem tudom, ez a zaklatás miben nyílvánul meg, de ha úgy érzed, hogy akaratod ellenére, hívogat, nyakadra mászkál, üzeneteket küld, hasonlók, a rendőrségen fel lehet jelenteni. A törvény szigorúan bünteti, akár 1 év börtön büntetést is kaphat! De már az is óriási visszatartó erő, ha tudja, hogy lépéseket tettél az ügyben!
Luná34 2008-10-22 12:59:03 Válasz erre
Nem ez nem így van! Legyen az akármilyen keménymag, a rendőrség megtud védeni tőle, és hidd csak el, mindenki fél a rendőröktől!
Előzmény: moncsi34 - 2008-10-22 12:55:56
Regusz 2008-10-22 13:00:06 Válasz erre
Hát azért az nem ugy van!!
Engem egy volt pasim zaklatott 3 évig! A telefonomra smseket küldött, az email címemre írogatt, levelet írt a címemre, felhívogatott stb stb. Régen együtt voltunk 2 évig, szakítottunk, már rég mással jártam mikor ő még mindig nyomolt. Vagy százszor és ezerszer kértem szépen csúnyán, haragosan mindegy volt. Megfenyegettem rendőrséggel nem hatott.
Utána néztem akkor ügyvédnél de ő azt mondta,hogy mivel testileg nem bántalmazott így hiába viszem bíróságra. Polgári peres eljárásban lehetne de az évekig tart. Ugyhogy akkor lecseréltem a telefonszámom az email címem és egy erősebb férfit (ismerős) ráuszítottam, aki elmagyarázta mi fog vele történni ha ezt nem hagyja abba (megjegyzem ez már elötte is volt akkor nem használt) . Azóta eltelt 1 év de már nem keres. :)

Ugyhogy ne általánosíts kérlek! nem akartam,hogy zaklassanak és bár szépen váltunk el a végén már gyűlöltem. Ez olyan mintha azt mondanád, akiket megerőszakolnak mind valahogy kiváltották és valójában akarták....

Bocsesz ha megbántottalak.

Előzmény: Luná34 - 2008-10-22 12:49:58
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

5 dolog, ami árthat az egészséges alvásnak - Így kerüld el ezeket!

5 dolog, ami árthat az egészséges alvásnak - Így kerüld el ezeket!

Sok tanulmány kimutatta, hogy egy 18 és 60 év közötti felnőtt napi alvásmennyisége minimum 7 óra, az optimális egészséges és jó közérzet érdekében. Aki ennél kevesebbet alszik, fokozottan növeli a krónikus betegségek kialakulásának kockázatát, úgymint cukorbetegség, magas vérnyomás, szívbetegségek, agyvérzés és mentális stressz.

Tovább »
Éld meg a MOST hatalmát! - Húzz egy lapot, és fedd fel Ekhart Tolle neked szóló üzenetét!

Éld meg a MOST hatalmát! - Húzz egy lapot, és fedd fel Ekhart Tolle neked szóló üzenetét!

A boldogság egy tudatállapot, mely nem függ külső tényezőktől, állítja Ekhart Tolle spirituális író. Most minden napra kapsz egy üzenetet tőle, mely segít megélni a jelenlét és a MOST hatalmát. Ekhart Tolle szerint ugyanis ez vezet a lelki békéhez és a megvilágosodáshoz.

Tovább »
5 kérdés, amit fel kell tenned magadnak minden fontos döntés előtt

5 kérdés, amit fel kell tenned magadnak minden fontos döntés előtt

Hányszor… de hányszor volt már úgy, hogy dönteni kellett volna, de azt se tudtuk, hogy álljunk neki. Egyszerűbbnek bizonyult másokat megkérdezni és az alapján osztani-szorozni vagy egyszerűen azt tenni, amit a többség javasolt. Pedig a döntés, mindig a miénk és csak mi dönthetünk.  Éppen ezért megkönnyítjük a dolgodat azzal, hogy eláruljuk, mi azaz 5 kérdés, amit érdemes a döntés előtt feltenned!

Tovább »

Kalkulátor

Válassz masszázstípust!

Számos masszázsstílus létezik, és bár egy tapasztalt terapeuta bármilyen kezelést rá tud szabni bárkire, egyes technikák megfelelőbbek lehetnek, mint mások. Éppen ezért érdemes megismerned őket!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Tőke Zoltán

Hangterapeuta

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Tőke Zoltán

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila