2017. július 24. - Kinga, Kincső
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. július 24. - Kinga, Kincső
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szex, szerelem » Szerelmi csalódás ért?- Van megoldás! (20107 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Luná34 (Topikindító) 2008-10-22 10:29:15 Válasz erre
Sziasztok!

Ezt a Topicot azért hoztam létre, hogy a szerelmi bánatról, csalódásokról beszéljünk, és segítsünk egymásnak ezeket a problémákat megoldani. Sokkal könnyebb, ha van kivel megosztani a problémánkat, nem mi egyedül cipeljük a terheket. És ki tudja, közösen akár megis oldhatjuk. Én mindenben segitek, kérdezzetek nyugodtan. Ha féltek a nagy észosztóktól, a hittérítőktől, akor az e-mail címemre is írhattok. Íme: luna34@citromail.hu
És ne feledjétek: Mindenre van megoldás!
Vanessa555 2008-10-22 11:32:39 Válasz erre
Szióka! küldtem neked 1 üzenetet a citromodra.
Előzmény: Luná34 - 2008-10-22 10:29:15
Vanessa555 2008-10-22 12:10:33 Válasz erre
Te valami pszichológus vagy? Nagyon eltaláltad mi a helyzet. Pont úgy van, ahogy írtad, ez fantasztikus. Majd írok ide is. Köszi a tanácsot, megfogadom, igétem!
moncsi34 2008-10-22 12:43:26 Válasz erre
Hogyan lehet megszabadulni egy másfél éve zaklató volt férjtől? Tud valaki segíteni?
marrakesch65 2008-10-22 12:47:30 Válasz erre
Szia! Ha komoly a helyzet lehet távol tartást kérni vagy feljelenteni.
Előzmény: moncsi34 - 2008-10-22 12:43:26
Luná34 2008-10-22 12:49:58 Válasz erre
Sziasztok! Az igazság az, hogy csak azt lehet zaklatni, aki hagyja magát! Biztos, hogy nem akarsz már tőle semmit?
moncsi34 2008-10-22 12:54:19 Válasz erre
Hát abban biztos vagyok hogy nem akarok tőle semmit, csak hogy van egy gyerek aki egy életre összeköt minket valamilyen szinten. És valójában az a lényeg, hogy elhagyta a családját a barátnőm miatt, akivel hála istennek nem jött össze az együttélés, és úgy gondolta, hogy én majd ezután visszafogadom, de tévedett. Ezért terrorizál most engem. Még a telefonomat is nyomoztatni akarja, mert nekem nem lehet új kapcsolatom csak neki. Szidja a családom minden tagját! Ilyen embertől ki szeretne valamit.? Hát én nem!
Előzmény: Luná34 - 2008-10-22 12:49:58
moncsi34 2008-10-22 12:55:56 Válasz erre
A feljelentéssel csak azt lehet elérni, hogy még jobban begorombuljon. A távolságtartással meg az a gond hogy a szomszédban van a munkahelye.
Előzmény: marrakesch65 - 2008-10-22 12:47:30
Luná34 2008-10-22 12:56:46 Válasz erre
Nem tudom, ez a zaklatás miben nyílvánul meg, de ha úgy érzed, hogy akaratod ellenére, hívogat, nyakadra mászkál, üzeneteket küld, hasonlók, a rendőrségen fel lehet jelenteni. A törvény szigorúan bünteti, akár 1 év börtön büntetést is kaphat! De már az is óriási visszatartó erő, ha tudja, hogy lépéseket tettél az ügyben!
Luná34 2008-10-22 12:59:03 Válasz erre
Nem ez nem így van! Legyen az akármilyen keménymag, a rendőrség megtud védeni tőle, és hidd csak el, mindenki fél a rendőröktől!
Előzmény: moncsi34 - 2008-10-22 12:55:56
Regusz 2008-10-22 13:00:06 Válasz erre
Hát azért az nem ugy van!!
Engem egy volt pasim zaklatott 3 évig! A telefonomra smseket küldött, az email címemre írogatt, levelet írt a címemre, felhívogatott stb stb. Régen együtt voltunk 2 évig, szakítottunk, már rég mással jártam mikor ő még mindig nyomolt. Vagy százszor és ezerszer kértem szépen csúnyán, haragosan mindegy volt. Megfenyegettem rendőrséggel nem hatott.
Utána néztem akkor ügyvédnél de ő azt mondta,hogy mivel testileg nem bántalmazott így hiába viszem bíróságra. Polgári peres eljárásban lehetne de az évekig tart. Ugyhogy akkor lecseréltem a telefonszámom az email címem és egy erősebb férfit (ismerős) ráuszítottam, aki elmagyarázta mi fog vele történni ha ezt nem hagyja abba (megjegyzem ez már elötte is volt akkor nem használt) . Azóta eltelt 1 év de már nem keres. :)

Ugyhogy ne általánosíts kérlek! nem akartam,hogy zaklassanak és bár szépen váltunk el a végén már gyűlöltem. Ez olyan mintha azt mondanád, akiket megerőszakolnak mind valahogy kiváltották és valójában akarták....

Bocsesz ha megbántottalak.

Előzmény: Luná34 - 2008-10-22 12:49:58
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Ősi jövendölés a következő 30 napra a kínai Változások Könyve szerint - Tudd meg, mi vár rád!

Ősi jövendölés a következő 30 napra a kínai Változások Könyve szerint - Tudd meg, mi vár rád!

Érdekel a jövőd? Most lehetőséged nyílik arra, hogy kipróbáld az egyik legősibb módját a jóslásnak, mégpedig a kínai Változások Könyve alapján. Ez a jövendölés megmondja majd, mire számíthatsz a következő 30 napban. Nagyon egyszerű, mindössze annyi a dolgod, hogy kiválaszd a következő 8 hexagram közül azt, amelyik a legközelebb áll hozzád. Hallgass a szívedre és az elmédre.

Tovább »
Napi Tarot - Hétfő

Napi Tarot - Hétfő

A Tarot mai üzenete: Mint az apa archetípusa, az Uralkodó szilárd alapokat és lehetőséget szeretne teremteni ahhoz, hogy gyermekei elérhessék kitűzött céljaikat."

Tovább »
A hétfői nap angyalüzenete

A hétfői nap angyalüzenete

Angyalaink mai útmutatása: "Vedd észre a hangok, a zene és a szavak formájában érkező üzeneteket, akár külső forrásból, akár az elmédből származnak. Ezek valódi válaszok az imáidra."

Tovább »

Kalkulátor

A főzés technikája

Minden nő életében eljön az a pillanat – sőt talán a férfiakéban is –, amikor fakanalat vesz a kezében és alkotni kezd a konyhában. Vagy legalábbis próbál. Mert a kezdőknek minden fogalom, még a legalapvetőbb is új, ám a receptek többnyire nem

Még több kalkulátor »

Szakértők

Tőke Zoltán

Hangterapeuta

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Tőke Zoltán

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila