2017. október 24. - Salamon
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. október 24. - Salamon
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szex, szerelem » Szerelmi csalódás ért?- Van megoldás! (20115 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Luná34 (Topikindító) 2008-10-22 10:29:15 Válasz erre
Sziasztok!

Ezt a Topicot azért hoztam létre, hogy a szerelmi bánatról, csalódásokról beszéljünk, és segítsünk egymásnak ezeket a problémákat megoldani. Sokkal könnyebb, ha van kivel megosztani a problémánkat, nem mi egyedül cipeljük a terheket. És ki tudja, közösen akár megis oldhatjuk. Én mindenben segitek, kérdezzetek nyugodtan. Ha féltek a nagy észosztóktól, a hittérítőktől, akor az e-mail címemre is írhattok. Íme: luna34@citromail.hu
És ne feledjétek: Mindenre van megoldás!
Erika291 2017-08-26 10:45:34 Válasz erre

Sziasztok!!

Én 3 hete kezdtem el a szerelmi kötést!Majd 2 évig voltunk külön a szerelmemmel,egy nő elvette tőlem!!

Athenius mesterhez fordultam,már az első héten újra keresett a párom,azóta meg már kibékültünk és újra együtt vagyunk!!!

Nekem bejőtt athenius kőtése!

Aki akar merem jó szívvel ajánlani,aki hozzá akar fordulni,írjon neki!

Az email címe:

atheniusmester2@gmail.com

Bátran irjatok neki Ő nem olyan mint a többi,aki csak a pénzt szedi el,nála tényleg müködik a kötés!

Előzmény: Ira87 - 2017-08-25 22:38:10
Erika291 2017-08-26 10:45:33 Válasz erre

Sziasztok!!

Én 3 hete kezdtem el a szerelmi kötést!Majd 2 évig voltunk külön a szerelmemmel,egy nő elvette tőlem!!

Athenius mesterhez fordultam,már az első héten újra keresett a párom,azóta meg már kibékültünk és újra együtt vagyunk!!!

Az email címe:

Bátran irjatok neki Ő nem olyan mint a többi,aki csak a pénzt szedi el,nála tényleg müködik a kötés!

Erika291 2017-08-26 10:45:32 Válasz erre

Sziasztok!!

Az email címe:

Erika291 2017-08-26 10:45:31 Válasz erre

Sziasztok!!

Az email címe:

Erika291 2017-08-26 10:45:29 Válasz erre

Sziasztok!!

Az email címe:

Ira87 2017-08-25 22:38:10 Válasz erre

Sziasztok

A jegyesem nagyon gyereket akart. Terhes lettem. Mikor megtudta előszőr azt mondta h köszi a szép hirekért. Majd délutàn felhivot hogy mi van ha neki még sem kell és nema akarja majd ordibàlt velem hogy ő tudja hogy ezért megbünteti az isten de neki nem kellek és csináljak amit akarok magammal meg a terhességgel. Majd azt mondta másnap hogy kell neki pàr nap hogy átgondolja hogy mi is legyen ès majd ő megmondja nekem hogy mit fogok csinálni, mert ha ugy dönt h neki kell a baba akkor megtarthatom de ha nem akkor nem tarthatom meg. Majd 10 napig ràm sem nézett és beszélni sem lehetett vele. Azt mondoga tta hogy most majd eggyütt kell h együk a kakit. És akkor eljött hozzám és 20000 eurot kért hogy elvegyen, ha nincs pénz nincs esküvő. Azt nem értem h mi történhetet vele. Eggyik naprol a másikra megvàltozott. Igaz elötte is szerette hogy ugy legyen ahogy neki megfelel de nem viselkedett mocsokul velem. E honapban kellett volna h legyen az esküvő. A terhesség àprilisban derült ki. Ès most tudtam meg h nősülni készül egy 5-6 évvel idősebb nővel kinek gyereke van. De ugy tünik hogy ők már egy ideje kapcsolatban voltak. Ő 39 éves. Én 30. Amugy azt hiszem szenvedélyes jàtékos sportfogadás meg ilyenek igsz titkolta és tagadta h ugy van de ugy van. Amugy elkezdett zsarolni a terhességgel meg sértegetni  is és megtiltotta hogy a baràtnőimmel beszéljek. Sőt még az volt az érzésem hogy azt szeretné ha összevesznék anyuval mert nem akart bejönni a hàzamba ha otthon volt anyu. Ennek persze én nem engedtem. Meg azt követelte tőlem hogy vsljam be hogy mennyi és milyen értékű ingatlanjaim vannak meg mennyi megsporolt pénzem van. Ugy èrzem mintha àt akart volna verni mert ugy gondolta hogy jól álló családbol vagyok pedig a fizetésemböl êlek ês csak arra számithatok amit megkeresek. Létezik h átverés volt az egész...nem értek semmit. De arra emlékszem hogy egyszer azt mondta hogy ha az a nő akivel most készül nősülni megtudja hogy mi esküvőt készitünk akkor összeveszik vele és majd megszakitja vele az üzleti kapcsolatot az meg neki veszteség. Ràkérdeztem h mi köze neki a privát életedhez?-de nem vàlaszolt rà semmit.

Kiss Anna 2017-08-24 21:19:08 Válasz erre

Itt egy csomó hasznos cucc van, ami segíthet.

Én 1 éve iratkoztam fel, és minden nagy jön egy email, ami egy csomószor segített már.

https://hottie.hu/blog

Ui.: a tesztet ne hagyd ki!

Előzmény: esocsepp - 2015-11-11 21:15:30
Kiss Anna 2017-08-24 21:13:36 Válasz erre

Szerintem megszűnt a szerelem...

Ha valaki szerelmes beléd akkor nem megy félre, meg semmi. Velem is megtörtént ez (mint kiderült), de szerencsére valahogy bevonzottam ezt a cikket és jól jártam, hogy olvastam:

https://hottie.hu/blog/ezert-nem-foglalkozik-veled-parod-es-ezek-jelei

Ezután elég könnyű volt a döntés...

Előzmény: alive11 - 2012-09-28 17:42:49
esocsepp 2015-11-11 21:15:30 Válasz erre

Kedves F. Anita!

Nagy csalódás ért a nyáron engem, amit nem tudok feldolgozni, mellette anyagi problémáim is vannak. Hogyan tudnék változtatni az életemen, hogy feldolgozzam a történéseket, újra nyitott legyek és boldog, valamint anyagi biztonságot is teremtsek?Köszönöm: esőcsepp

kriza13 2012-10-21 12:40:09 Válasz erre

Üdvözöllek!

Ha nem olyan az anyagi helyzeted, párkapcsolatod, szerelmi életed amilyennek szeretnéd, írj bizalommal, segítek.
 ( fazekanita42@gmail.com)
 Bárkinél előfordul, hogy mélypontra kerül az élete, egyszerűen kicsúszott a lába alól a talaj, és nem tud egyedül kilábalni a "bajból".
 Minden problémára létezik megoldás. Én hatásos segítséget ajánlok neked. Pár nap alatt elkezd megváltozni az életed, minden nappal egyre boldogabb és sikeresebb leszel életed MINDEN TERÜLETÉN! Egy hónapon belül teljes mértékben megváltozik az életed, ezt garantálom. Nem számít ha a szerelmed miatt keseregsz, ha a pénzhiánya miatt, nem számít milyen jellegű és mennyire súlyos a problémád. Én segítek neked, hogy olyan élhetet élhess, amilyet szeretnél. (Nem kell bevonzanod semmit!)

Kedves F.Anita!

Szakított velem a párom,egy hete,szerinte az ok,hogy nem értem meg őt,úgy érzi nincs saját döntése a kapcsolatunkban,szeret és akar engem,de ez így nem működik nála.Szerinte hiába próbálkozott nem tudjuk ezt megbeszélni.Sok mindenben igazat adok neki,volt egy hetem,hogy végig gondoljam,de ha igazán szeretjük egymást,nincs olyan hogy ne tudjuk megoldani.Visszaakarom kapni,mert ilyet csak egyszer él át az ember.Van már hasonlítási viszonyom,így negyven felé.Elküldöm neked emailban is,kiváncsi vagyok mit javasolsz.Mostanában elkezdtem agykontrollos könyveket olvasni,nagyon érdekes,néha úgy érzem,tudna nekem segíteni ebben az ügyben,Ti mit gondoltok?Szeretnék megismerni olyan embereket akik elvégezték a tanfolyamot.Kérlek keressetek! (tkrisz36@freemail.hu)

Előzmény: F.Anita42 - 2012-10-18 12:41:45
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Húzz egy kártyalapot, és fedezd fel, mit üzen számodra a Felsőbbrendű Éned!

Húzz egy kártyalapot, és fedezd fel, mit üzen számodra a Felsőbbrendű Éned!

A Felsőbbrendű Énünk mindig jelen van és irányít bennünket. Néhány jóseszköz alkalmas lehet arra, hogy megtudjuk, milyen üzenete van számunkra a Felsőbbrendű Énünknek, de mi most a kártyákat hívtuk segítségül. Végy egy mély levegőt, fókuszálj a korona csakrádra, és húzz egy kártyát! Hagyj egy kis időt arra, hogy a személyes üzeneted teljesen rezonáljon veled, majd fedd fel, mi rejlik alatta!

Tovább »
10 teaféle, amitől garantáltan olvadnak a kilók

10 teaféle, amitől garantáltan olvadnak a kilók

Rendkívül kellemes dolog egy nehéz őszi nap után hazatérni a meleg kuckónkba, kényelmesen hátradőlni, és egy illatos, zamatos forró teát elkortyolni. Ettől már csak az a kellemesebb, ha mindeközben fogyunk is. Ez többé nem álom, ugyanis tudományos kutatások igazolták, hogy bizonyos teafélék rendszeres fogyasztásával megszabadulhatunk a feleslegtől.

Tovább »
7 gyakori félelem, melyeknek nem szabad hatással lenniük rád - Csak az elmédben léteznek!

7 gyakori félelem, melyeknek nem szabad hatással lenniük rád - Csak az elmédben léteznek!

Gyermekként semmit sem tudtál a világról. A gyermek kis világában ugyanis nincsenek normák és követendő szabályok, egy gyermek nem ítélkezik mások felett. Olyankor még senkit nem utasítottál el, kíváncsi voltál a világra, és játékosan felfedezted azt. Ezenkívül nem féltél elhagyni a komfortzónádat, hogy tanulj és tapasztalj.  De miért félnek a felnőttek? Mi is ez a félelem valójában?

Tovább »

Kalkulátor

Karácsonyi süteményözön

A legjobb, és legfinomabb sütemények receptjei egy helyen. Induljon a karácsonyi sütés!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Bányász Imréné Marika Villő

Feng Shui Tanácsadó

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Bányász Imréné Marika Villő

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila