2017. május 27. - Hella
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. május 27. - Hella
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szórakozás » Egyedülállók (26 hsz.) Új hozzászólás
sherine80 (Topikindító) 2008-10-20 14:00:35 Válasz erre
Sziasztok!

Közös programokhoz keresek hozzám hasonlóan egyedülálló embereket. Vidékről költöztem Pestre, jelenleg egyedül élek. A munkán kívül sajnos nem sok elfoglaltságom akad, és szeretnék gyakrabban kimozdulni. Ha más is jár hasonló cipőben írjon!

Szeretek kirándulni, utazni, színházba, moziba járni. Vagy csak úgy néha beülni valahová beszélgetni.
BPM 2017-03-01 23:09:48 Válasz erre

https://www.facebook.com/progresszivkucko/

A fenti link egy privát chat Facebook oldala ,a regisztrációra kattintva Facen egyből a chatre lehet jutni !!!

Ez egy multi chat,nyilvános és titkos saját készíthető szobák,moderátorok kinevezése,privát beszélgetések,fájlfeltöltés,linkek beszúrása,üzenet mentése,lájkolás...stb.

Lehet ismerkedni,beszélgetni,barátkozni !

Hölgyek-Urak vegyesen vanna ! :)

Mindenkit szeretettel várunk !

Dezsy 2015-04-16 14:14:39 Válasz erre

Kedves Hölgyem!

Talán én vagyok az aki Önnek segíteni tudna. Kommunikációs tanácsadó vagyok egyedülálló hölgyek részére. Több mint tíz éve foglalkoztat ez a terület, és higyje el sokat tudok a nőkről. A kommunikáció alatt értem: testbeszéd, arcmimika, kükönböző gesztusok, beszéd készség, haj viselet, öltözködés, smink, testalkat, testtartás...stb. Ezeket úgy kell alakítania, hogy az Ön elképzeléseinek megfelelő férfit vonza be.

Hangsúlyozom, nem egy-két tanácsot adok, hanem egy egész életre szóló tudást, amelyet bármikor, a saját érdekeinek megfelelően alkalmazhat. Kérem látogasson el honlapomra, ahol részletes információkat talál tevékenységgemmel kapcsolatban. www.dezsyistvan.hu

Üdvözlettel:

Dézsy István

Daniel1975 2010-05-19 16:01:53 Válasz erre

Sziasztok!

Most bukkantam rá erre a remek topicra. Én jelenleg épp egyedülálló vagyok, életem párját keresem egy vékony testalkatú, nemdohányzó, diplomás, családcentrikus lány személyében. Ha rád illik a jellemzés, akkor kérlek, írj a daniello31@freemail.hu címre, és ismerkedjünk meg. Szeretettel várom leveledet. Üdv: Daniel1975

ponda68 2010-05-06 15:35:26 Válasz erre

Sziasztok!

Már régóta foglalkoztat egy gondolot, egy női klub létrehozása.

Itt mindannyian barátokat keresünk, mi lenne ha ha létrehoznánk egy klubbot, mely Rólunk, Nőkről szólna.

Miért ne lépnénk ki a hétköznapok szürkeségéből, beszélgetnénk, fejlődnénk, energiával töltődnénk fel, és igaz barátot is találhatunk.

Nagyon sok elképzelésem van, de Nélkületek nem tudom megvalósítani őket!!

Várom kérdésed, véleményed a ponda@freemail.hu mail címre.

Andrea

vkw0511 2010-04-30 14:26:00 Válasz erre

<!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} a:link, span.MsoHyperlink {color:blue; text-decoration:underline; text-underline:single;} a:visited, span.MsoHyperlinkFollowed {color:purple; text-decoration:underline; text-underline:single;} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:72.0pt 90.0pt 72.0pt 90.0pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} -->

Sziasztok,

én 3 nagyon jó sorozatot szeretnék ajánlani Nektek, mindegyiket nagyon szeretem, de mindet más miatt!
Az egyik a Férjem védelmében, bemásolom röviden miről szól:
Julianna Margulies alakítja Alicia Florrick védőügyvéd szerepét, akinek férje, Peter (Chris Noth), egy nyilvános szexbotrány után politikai korrupció miatt kerül rács mögé. Amikor a botrány után Alicia visszatér dolgozni, azt látja, hogy férje bemocskolt neve miatt kiközösítik és igyekszik gyermekeinek biztos otthont teremteni. Mindeközben a cég senior partnere, Diane Lockhart (Christine Baranski) van a segítségére, aki szárnyai alá veszi Aliciát.

Magyarul neki, a 30as éveiben meg kell birkóznia a bortánnyal, a gyermekneveléssel, a munkával, mindennel. . . nagyon jók a színészek, és a sztori is!!!

A másik
pedig, hogy szoktátok nézni az Esküdt ellenségeket?Nekem barátaim nézik, és nagyon rá akarnak venni engem is. . . Most indul a 8. évad a Hallmarkon. Ti mit gondoltok róla?
Nekem azt mondták, hogy állítólag megtörtén eseményekre épülnek a részek, úgyhogy mindenesetre kíváncsi vagyok.
Igaziból, mivel New Yorkban játszódik, nem lesz nehéz rávenni magam, hogy leüljek pénteken a tv elé, mert imádom azt a várost:)

Végül pedig Clara Sheller. . . haláli:) El sem hiszem, ilyet is csak a franciák találhatnak ki:) 30as egyedülálló csaj, meleg lakótárssal, akivel egyszerre szeretnek bele ugyanabba a férfibe. . kééész. És Párizsban játszódik, úgyhogy úgy érzem, ennél többet nem kell mondani. Máris érthető, miért hisz még a csaj a tündérmesékben. . .

zsandi89 2010-04-01 09:19:15 Válasz erre

Egy uj oldal nagyon jó.

http://noklapja.hupont.hu

krisz7205 2010-03-31 23:59:47 Válasz erre

Csajok! Gyertek el az Öregmalom Életmódházba, nagyon klassz az Én, Te, Nő Program!

www.oregmalom.com/treningek/en-te-no-trening

aguilera 2009-11-19 09:15:11 Válasz erre

Sziasztok! Reni vagyok, 22 éves, Ipolyvecei, én is egyedülálló vagyok! Keresem az Igazit a közelből, 1 őszinte, hűséges, laza, de nem beképzelt, vicces de komoly srác személyében, olyat keresek aki nem iszik, és nem túl félénk és nem túl bulizós! Én 175cm, 56kg, középalkat vagyok! Kép van a myvipen rólam Dúl Reni névvel. aguilera5@freemail.hu (fényképes bemutatkozó e-mailt várok)

Gyöngyöske***** 2009-01-14 21:48:56 Válasz erre
MEGLÉVŐ 50 FŐS BUDAPESTI BARÁTI TÁRSASÁGUNK, SZIVESEN FOGAD ÚJ ÉRDEKLŐDŐKET A SZABADIDŐNK KÖZÖS ELTÖLTÉSÉRE! Kirándulások, nagy beszélgetések, bowling, sí, vitorlázás, nyaralások, táncos programok.. Minden program önköltséges! Nagyobb társaság, jobb hangulat!
Gyere bátran, egyedül vagy pároddal, barátként fogadunk!
http: //www.baratitarsasag.eoldal.hu
Gyöngyöske***** 2008-12-21 14:50:27 Válasz erre
Van már szilveszterre programod? Szeretnél új barátokat, társaságot, társasági programokat? Budapesti vagy? 45 – 60 év közötti? Várunk szeretettel baráti társaságunkban! baratitarsasag@freemail.hu BARÁTI TÁRSASÁG http://www.baratitarsasag.eoldal.hu
Előzmény: sherine80 - 2008-10-20 14:00:35
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Az ókor 10 csodája, ahogy még sohasem láttad őket

Az ókor 10 csodája, ahogy még sohasem láttad őket

Eredetileg a világ 7 csodájáról van szó, ám ezeket valójában eredeti állapotukban már nem láthatod, hiszen csak egy maradt fent teljesen. Szerencsére van néhány jó replika és egyéb módszer arra a világon, hogy eredeti formájában is megnézhesd, hogyan is nézhettek ki valójában. Az eredeti listán hét volt, de mi most a világ tíz nagy csodáját mutatjuk meg.

Tovább »
Napi Tarot - Szombat

Napi Tarot - Szombat

A Tarot mai üzenete: "Az Uralkodónő üzenete az alkotás és a szenvedély. Olyan élethelyzetet jelez, amikor valamilyen új tervet valósíthatunk meg."

Tovább »
A szombati nap angyalüzenete

A szombati nap angyalüzenete

Angyalaink mai útmutatása: "Cselekedj! Igazad van a jelenlegi helyzetben, tehát bízz a zsigeri megérzéseidben, és szeretettel állj ki a jogaidért."

Tovább »

Kalkulátor

Lakásszín kalkulátor

Otthonod berendezésekor is jó szolgálatot tesz a színtudomány, persze csak ha tudod, hova melyik színt érdemes. Segítségével hosszútávon jobb lesz közérzeted. Ismerd meg tippjeinket!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Tóth Vince

Vallás szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Tóth Vince

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila