2018. június 22. - Paulina
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. június 22. - Paulina
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Konyhafortélyok » Hogyan kezdjem? (26 hsz.) Új hozzászólás
Hannak (Topikindító) 2008-10-09 15:45:49 Válasz erre
Hello!
20 éves vagyok és most költöztem össze a barátommal, így már nekem kell vezetnem egy háztartást, nem úgy mint eddig, mikor anyukám mindent megcsinált. A legnagyobb gondban a főzéssel vagyok, mert igaz, hogy egyszerűbb ételeket el tudok készíteni, de ez egy idő után nem lesz elég. Tanácsot szeretnék kérni, hogy Szerintetek mivel érdemes kezdeni a próbálkozást, vagy Ti hogyan jöttetek rá fortéjokra stb. :)
Arima 2018-02-14 20:22:53 Válasz erre

Sziasztok.

A fortélyokat vagy megkérdeztem, utána olvastam, vagy pedig menet közben rájön az ember.:-))

Receptműves 2010-10-25 19:07:21 Válasz erre

Sziasztok,

kis segítség, ha már kifogyott az ötlettár: http://receptmuves.blogspot.com/

Üdv,

Memi

tinka0323 2010-10-17 14:57:21 Válasz erre

Szerintem mindennek az alapja a megfelelő eszközök, edények beszerzése, és persze a hozzá való tárolási rendszer kialakítása, hogy az időd ne keresgéléssel teljen, hanem tényleg a főzésre tudj koncentrálni. Már vannak kifejezetten új konyhákba való szettek, benne minden szükséges konyhai kellékkel, a bútorválasztásban őket tudom ajánlani: http://kidbutor.hu/. És persze nem árt 1-2 jó szakácskönyv, pl. Horváth Ilona, Jamie Olvier és Váncsa könyvei. Sok sikert! :)

Előzmény: Hannak - 2008-10-09 15:45:49
favale 2009-09-27 20:22:47 Válasz erre

Szia! Látogass meg a vale.blog.hu-n, ott találsz 1-2 jó receptet! :)

Lilla91 2009-06-16 15:15:57 Válasz erre
Na ez a téma engem is erősen érdekelne. Én nem tudok főzni, nem nagyon foglalkoztam eddig vele, de most, hogy már 18 vagyok egyre jobban érdekel, nem ártana nekiállni gyakorolni.
Dér 2009-06-01 09:34:38 Válasz erre
Sziasztok!
Én már pár dolgot tudok főzni, de a főzéshez-sütéshez honnan lehet eszközöket beszerezni, milyen jó boltban? Mondjuk kimérő edényt, amivel mindent ki lehet mérni?
Várom válaszotokat, emailcímemre!!
Hannak 2008-12-24 11:38:07 Válasz erre
Sziasztok!
Köszönöm szépen mindenkinek a jótanácsokat, hasznosak voltak! Már szerencsére egyre jobban megy a dolog. :) Anyukám és a szakácskönyvek is nagyon sokat segítenek. :D
Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!
Lillabab 2008-12-16 16:38:40 Válasz erre
Persze,h lehet.Csak a negatív visszajelzések könnyen el tudják ám venni az ember kedvét:(
Előzmény: delavida - 2008-12-12 14:04:52
regics 2008-12-16 11:34:31 Válasz erre
A nagyi receptjei a legjobbak és ha valaki megteheti akkor tőle kérjen tanácsot!! Neki van a legnagyobb tapasztalata...az ő főztjei a legfinomabbak! ;)
delavida 2008-12-12 14:04:52 Válasz erre
Mindenki tudja egy kicsit a saját szája íze szerint alakítani a recepteket anélkül, hogy eltolná az egészet. Nem hiszem hogy nagyon elronthat valaki egy ételt, ha mondjuk hangsúlyosabbá tesz benne egy kedveltebb fűszert. Úgyhogy kezdőként is nyugodtan bele lehet vágni.
Előzmény: Hannak - 2008-10-09 15:45:49
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

A leghíresebb szellemfotós a világon - Máig rejtély, hogyan készítette képeit!

A leghíresebb szellemfotós a világon - Máig rejtély, hogyan készítette képeit!

Mr. Mumler nem egyebet kínált, mint egy képet a szeretett, elhunyt rokonnal. Olyan híres emberek fordultak meg nála, mint amilyen Mary Todd Lincoln, Abraham Lincoln özvegye. Elképesztően hiteles fotókat készített és még kortársai sem voltak képesek mondani, hogyan csinálta őket annak ellenére, hogy alapos vizsgálat alá vetették az eszközeit. A mai napig rejtélyt képez, hogy mi volt pontosan a technikája.

Tovább »
Megszökött 8 nyúl a gazdától! - Segíts neki megtalálni őket!

Megszökött 8 nyúl a gazdától! - Segíts neki megtalálni őket!

Ez a nap a sem éppen a gazdáé! Valaki nyitva felejtette a nyuszik karámját, akiknek nem kellett kétszer mondani, hogy szökjenek meg! Mire a férfi észrevette, mi történt, a nyusziknak már hűlt helyük volt és most fejvesztve rohangál körbe-körbe az udvaron, hogy megtalálja őket. Ugyanis a nyuszik rafinált módon elbújtak! Légy olyan jó, hogyha időd engedi, segíts egy kicsit a gazdának és találd meg neki a nyulait!

Tovább »
Hogyan éled meg a szerelmet, és milyen vagy a kapcsolataidban? - Válassz egy ösvényt, és kiderül!

Hogyan éled meg a szerelmet, és milyen vagy a kapcsolataidban? - Válassz egy ösvényt, és kiderül!

Minden ember eltérően éli meg a dolgokat és mindenki eltérő személyiséggel rendelkezik. Természetesen a szerelemben is mindenki másképp viselkedik. Néhányan egészen romantikusak, míg mások kissé zárkózottabbak, megint mások éppen a kettő között helyezkednek el. Te vajon melyik típusba esel? Az alábbi teszt segít megérteni önmagad! Próbáld ki most!

Tovább »

Kalkulátor

Hajápolási 1 x 1

Ahhoz, hogy hajadról megfelelően tudj gondoskodni, ismerned kell annak természetét és állapotát, hogy egyedi igényeinek eleget tehess. Észre kell venned a problémákat, hogy megfelelő hatékonysággal léphess fel ellene.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Mészáros Barbara

Esküvőszervező

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Mészáros Barbara

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila