2018. április 25. - Márk
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. április 25. - Márk
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Konyhafortélyok » Hogyan kezdjem? (26 hsz.) Új hozzászólás
Hannak (Topikindító) 2008-10-09 15:45:49 Válasz erre
Hello!
20 éves vagyok és most költöztem össze a barátommal, így már nekem kell vezetnem egy háztartást, nem úgy mint eddig, mikor anyukám mindent megcsinált. A legnagyobb gondban a főzéssel vagyok, mert igaz, hogy egyszerűbb ételeket el tudok készíteni, de ez egy idő után nem lesz elég. Tanácsot szeretnék kérni, hogy Szerintetek mivel érdemes kezdeni a próbálkozást, vagy Ti hogyan jöttetek rá fortéjokra stb. :)
Arima 2018-02-14 20:22:53 Válasz erre

Sziasztok.

A fortélyokat vagy megkérdeztem, utána olvastam, vagy pedig menet közben rájön az ember.:-))

Receptműves 2010-10-25 19:07:21 Válasz erre

Sziasztok,

kis segítség, ha már kifogyott az ötlettár: http://receptmuves.blogspot.com/

Üdv,

Memi

tinka0323 2010-10-17 14:57:21 Válasz erre

Szerintem mindennek az alapja a megfelelő eszközök, edények beszerzése, és persze a hozzá való tárolási rendszer kialakítása, hogy az időd ne keresgéléssel teljen, hanem tényleg a főzésre tudj koncentrálni. Már vannak kifejezetten új konyhákba való szettek, benne minden szükséges konyhai kellékkel, a bútorválasztásban őket tudom ajánlani: http://kidbutor.hu/. És persze nem árt 1-2 jó szakácskönyv, pl. Horváth Ilona, Jamie Olvier és Váncsa könyvei. Sok sikert! :)

Előzmény: Hannak - 2008-10-09 15:45:49
favale 2009-09-27 20:22:47 Válasz erre

Szia! Látogass meg a vale.blog.hu-n, ott találsz 1-2 jó receptet! :)

Lilla91 2009-06-16 15:15:57 Válasz erre
Na ez a téma engem is erősen érdekelne. Én nem tudok főzni, nem nagyon foglalkoztam eddig vele, de most, hogy már 18 vagyok egyre jobban érdekel, nem ártana nekiállni gyakorolni.
Dér 2009-06-01 09:34:38 Válasz erre
Sziasztok!
Én már pár dolgot tudok főzni, de a főzéshez-sütéshez honnan lehet eszközöket beszerezni, milyen jó boltban? Mondjuk kimérő edényt, amivel mindent ki lehet mérni?
Várom válaszotokat, emailcímemre!!
Hannak 2008-12-24 11:38:07 Válasz erre
Sziasztok!
Köszönöm szépen mindenkinek a jótanácsokat, hasznosak voltak! Már szerencsére egyre jobban megy a dolog. :) Anyukám és a szakácskönyvek is nagyon sokat segítenek. :D
Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!
Lillabab 2008-12-16 16:38:40 Válasz erre
Persze,h lehet.Csak a negatív visszajelzések könnyen el tudják ám venni az ember kedvét:(
Előzmény: delavida - 2008-12-12 14:04:52
regics 2008-12-16 11:34:31 Válasz erre
A nagyi receptjei a legjobbak és ha valaki megteheti akkor tőle kérjen tanácsot!! Neki van a legnagyobb tapasztalata...az ő főztjei a legfinomabbak! ;)
delavida 2008-12-12 14:04:52 Válasz erre
Mindenki tudja egy kicsit a saját szája íze szerint alakítani a recepteket anélkül, hogy eltolná az egészet. Nem hiszem hogy nagyon elronthat valaki egy ételt, ha mondjuk hangsúlyosabbá tesz benne egy kedveltebb fűszert. Úgyhogy kezdőként is nyugodtan bele lehet vágni.
Előzmény: Hannak - 2008-10-09 15:45:49
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...
$( document ).ready(function() { $("#main_SC_TBlock").insertBefore("#fb"); });

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

8 módja annak, hogy elfelejtsd a viszonzatlan szerelmet - Felejtsd el, ha nem szeret!

8 módja annak, hogy elfelejtsd a viszonzatlan szerelmet - Felejtsd el, ha nem szeret!

A legszebb dolog beleszeretni valakibe, de csak akkor, ha az érzések viszonzásra találnak. A viszonzatlan szerelem veszélyes betegséggé válhat, ami csökkenti az önbecsülést, és olyan érzést kelt, mintha nem érdemelnénk meg a boldogságot. Ha te is ebben a cipőben jársz, ne aggódj, van rá gyógymód. Ki kell szeretned belőle, hogy újra szabad lélek lehess.

Tovább »
Várnak rád az év egyik legmágikusabb napján, április 30-án Beltane angyalai, hogy segíthessenek!

Várnak rád az év egyik legmágikusabb napján, április 30-án Beltane angyalai, hogy segíthessenek!

Április 30-a éjjelén kezdődik és május elsejéig tart az ősi ír-kelta druida tűzfesztivál, ahol a szerelmet, a termékenységet, az életet, a boldogságot ünnepelik, így akár e tekintetben Te is segítségül hívhatod az angyalokat, akik megadják neked mindazt, amire vágysz! Ne hagyd ki az év egyik legmágikusabb napját, amikor is várnak rád az angyalok, hogy segíthessenek!

Tovább »
Napi Tarot - Szerda

Napi Tarot - Szerda

A Csillag, úgy tetszik, a Mértékletesség testével. Nővérével ellentétben ő nem tartalékol és mérlegel, hanem fenékig kiüríti a kancsóit. Bízik abban, hogy azok újra meg újra megtöltődnek.

Tovább »

Kalkulátor

Hajszín kalkulátor

A kalkulátor segítségével megtudod, milyen hajszín illik az arcodhoz. Válaszd ki, melyik típusba tartozol, mi pedig segítünk kiválasztani a megfelelő hajszínt!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Márton Andrea

Pedikűrös, lábelemző

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Márton Andrea

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila